ελληνική μουσική
    652 online   ·  210.876 μέλη
    blacksheep
    14.09.2009, 18:29

    Λοιπον ψαχνω να βρω ενα τραγουδι,το λεει γυναικα χωρις καμια συνοδια απο καποιο οργανο.το παιζει συχνα ο city δυστιχως δεν εχω συγρατησει καποιο στιχο του.εχει αγγλικο στιχο και ηρεμο ρυθμο.ελπιζω να μπορειτε να βοηθησετε οπως επισης ελπιζω να μη σας μπερδεψα.....τουλαχιστον οχι πολυ...{#emotions_dlg.blush}Smile


    blacksheep
    16.09.2009, 00:02

    χμμμμμ......μαλλον τα στανταρ που εβαλα δε σας βοηθησαν για να με βοηθησετε....

    αλλα δυστυχως δεγνωριζω κατι παραπανω.παντως αν εχει κανεις καμια ιδεα ευπροσδεκτη.


    -----------------
    χοντρε πρωθυπουργε που να σου βγουν τα διδυμα κνιτακια!!!!!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : blacksheep στις 16-09-2009 00:03 ]


    DoctorStrangelove
    16.09.2009, 14:51

    Ένα κομμάτι που άκουσα από τον city πρόσφατα και ταιριάζει λίγο στη περιγραφή σου είναι το So Sad από Marianne Faithfull.Προσπάθησε να συγκρατήσεις στίχο,θα μας βοηθήσει πολύ.Smile


    blacksheep
    16.09.2009, 17:23

    thanxs για την προσπαθεια αλλα αυτο που ψαχνω ειναι ολο ακαπελα(δε ξερω και πως γραφεται στα αγγλικα{#emotions_dlg.blush}).παντως την επομενη που θα το ακουσω θα προσπαθησω να συγκρατησω και καποιο στιχο.μαλλον σας εχω βαλει να ψαχνεται ...ψυλους στα αχυρα.

    παντως και παλι ευχαριστω.


    xristos_rock
    16.09.2009, 23:49

     

    Για δες εδώ...

     


    xristos_rock
    16.09.2009, 23:52

    ...είναι το μόνο ακαπέλα που έχω πετύχει στον City (και παλιότερα αλλού)...
    Δυστυχώς σαν βίντεο υπάρχει μόνο σε αυτό το Live...


    blacksheep
    17.09.2009, 00:26

    thank you!!!!!!!!!!!!thank you!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι το κοματι που εψαχνα!!!!!!!!!

    {#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}


    ABGD
    19.09.2009, 14:40

    αχ παιδια θελς βοηθειαααααααα ψαχνω ενα τραγουδι εδω και παρα πολυ καιρο αλλα δεν ξερω ποια ειναι η κοπελα ποθ το λλει και ετσι δεν μπορω να το βρω πουθενα.. οι στιχοι λενε " ποτε εσυ δεν με αγαπησεσ ποτε εσυ δεν το προσπαθισεσ'' πρεπει να ειναι καινουριο αυτα θιμαμαι μονο {#emotions_dlg.confused1} μου αρεσει παρα παρα πολυ!!!!


    vicobubble
    19.09.2009, 17:23
    >

    Ελπίζω να είναι αυτό! {#emotions_dlg.walkman}