ελληνική μουσική
    665 online   ·  210.857 μέλη

    Νέο τραγούδι: Ελεάνα Παπαϊωάννου - Μακαρι

    sea_like_eyes
    27.09.2009, 05:44

     

     

    Υ.Γ κομματι βεντουζα . . . επειδη ειμαι σε ερωτιαρικη φαση . . . παρτε να εχετε!

    Υ.Γ μα ειναι δυνατον να  βαζει τετοιο track o dj στο μαγαζι χωρις να με ρωτησει ? ? ? ΚΑΙ ΣΕ REMIX ? ? ? Ολ-δοου . . . Nice song . . .


    -----------------
    ‘’. . . Komm Und Traum Mitmirden Mitternacht Straum . . . ‘’

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 27-09-2009 05:45 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 27-09-2009 13:43 ]


    -Sadahzinia-
    27.09.2009, 22:57

    Ε οχι...! Αυτό ομολογώ απο σένα δεν το περίμενα...... χαλασες Γιώργο !


    Orfeus
    29.09.2009, 02:19

    {#emotions_dlg.oops}   Πάει κι ο Γιωργάκης...

     


    sea_like_eyes
    29.09.2009, 02:40

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 29-09-2009 στις 02:19 έγραψε...

    {#emotions_dlg.oops} Πάει κι ο Γιωργάκης...

     



    χαχαχαχα . . . μα ''ανεβαζω'' τοσα και τοσα θεματα και πιανουν πατο . . . ειπα να ''στειλω''  τπτ mainstream shit . . . μπας και . . .

    Υ.Γ δλδ για το ''σκυλαδικο'' . . . δεν με σχολιαζεις . . . για το ριγε το σακακι,ουτε . . . τς τς τς . . .

    Υ.Γ με ''εφαγε'' η glam-ουρια των μοδατων δηθεν ορθαδικων . . . τι να πω . . . φταιω . . . (οταν ακους 5 ωρες την μερα λαλακιες . . δεν μπορει . . θα κυλισεις! . . .η δουλεια δεν ειναι ντροπη,ΧΑ!)

    Υ.Γ μετα το piercing στην μυτη και την αγορα μπλουζας γνωστου album των vENOm(σε χρωμα ΠΟΝΤΙΚΙ) . . . πιστευω πως ειμαι σε καλο δρομο!Πουλησα την κιθαρα επισης και περιμενω μπασσο cORT-ventouza. . . εχω στα σκαρια την δημιουργια new-wave-post-punk group. . . και . . . και . . . σταματαω τις δικαιολογιες εδω . . .

    Υ.Γ Γιωργο θες να μου πεις την γνωμη σου για το κομματι . . . σοβαρα μιλαω . . . {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.biggrin}

     


    Orfeus
    29.09.2009, 02:43

    Από το υστερόγραφό σου, θα πάρω μόνο τη μπύρα...

    {#emotions_dlg.beer}


    sea_like_eyes
    29.09.2009, 02:48

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 29-09-2009 στις 02:43 έγραψε...

    Από το υστερόγραφό σου, θα πάρω μόνο τη μπύρα...

    {#emotions_dlg.beer}



    cheerrrrrsssssss then mate . . . {#emotions_dlg.beer}


    sigur
    30.09.2009, 12:36

     

    αν δεν απατώμαι η συγκεκριμένη τραγουδίστρια είναι η κόρη του σπουδαίου παλαίμαχου ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ? 

    Θα προτιμούσα να είχε κάνει αγόρι και να έπαιρνε το ταλέντο (και το ήθος) του μπαμπά του στον χώρο του αθλητισμού.Μάλλοων και ο ίδιος...

    Ας γίνω λίγο γραφικός:

    και τι δεν θα έδινα, όλοι οι mainstream μουσικοί κύκλοι  να προωθούσαν μια τραγουδίστρια με παραπανίσια κιλά (αν γίνεται παχύσαρκη), γαμψή μύτη, αλήθωρη και άλλα μη κολακευτικά χαρακτηριστικά !!!! Αλλά με κρυστάλλινη φωνή,αυτυοσαρκασμό στην ερμηνεία της (ας μου θυμήσει κάποιος το τωρινό ροκ-πανκ γκρουπ με την γεματούλα τραγουδίστρια που είναι τόσο απολαυστική..) και ερμηνευτικό τσαμπουκά, άλλη μια μοντέλα που λοξοδρόμησε...

     


    kwstasagas
    30.09.2009, 14:09

    Παιδιά, νομίζω ότι αυτήν την κοπελιά τη θυμάμαι στο πρώτο Fame Story, το γνωστό τηλεοπτικό ριάλιτι .... Επίσης, αν δεν με απατά η μνήμη μου, οι κριτές, παρουσιαστές κλπ της εκπομπής "έριχναν λάδι στη φωτιά" για την κάνουν να τσακώνεται με μια άλλη "παρεξηγιάρικη" κοπελιά του ίδιου ριάλιτι, την Άσπα Τσίνα, και, κατ' επέκταση, να ανεβαίνει η τηλεθέαση της εκπομπής [ναι, ναι, καθόμουν και το έβλεπα, ό,τι κι αν μού προσάψετε θα έχετε δίκιο {#emotions_dlg.oops}{#emotions_dlg.oops}{#emotions_dlg.ban}{#emotions_dlg.ban}..... ] ......

     

    Το μόνο που θα σχολιάσω είναι Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ : Σπάνια, απαράμιλλη .... ιδίως αυτό το πρόσωπό της είναι καταπληκτικό, τέτοια υπέροχη γυναικεία "φατσούλα" δεν τη βλέπεις συχνά ....... Για όλα τα υπόλοιπα .... ας την κρίνουν άλλοι .....    


    -----------------
    Πάμε να στήσουμε το παλιό σκηνικό, με την καλύβα και το αρχοντικό [Σταύρος Λογαρίδης]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstasagas στις 30-09-2009 14:10 ]