ελληνική μουσική
    1008 online   ·  210.857 μέλη

    Ελληνικοί ρυθμοί για yamaha psr 413

    elafi
    03.02.2010, 15:01

    Γειά σας! Μήπως ξέρετε πού μπορώ να βρω ελληνικούς ρυθμούς για το yamaha psr 413; γενικότερα, οτιδήποτε σε ρυθμό ή ήχο ελληνικό που μπορώ να του φορτώσω. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων


    Lampiris
    04.02.2010, 19:10

    Επειδή δεν το ξέρω το όργανο μήπως γνωρίζεις εάν φορτώνει συμβατά styles από κάποιο άλλο μοντέλο Yamaha για να σε βοηθήσω? Όσο για ήχους έχει την δυνατότητα να φορτώσει samples?


    elafi
    09.02.2010, 10:18

    Μπορώ να του φορτώσω styles (αρχεία .sty της yamaha), τραγούδια (.mid) και μπορώ να φορτώσω τραγούδια στη βάση δεδομένων του (.mfd). Δυστυχώς δεν μπορώ να προσθέσω φωνή (.vce) και ήθελα να του περάσω ήχο μπουζουκιού... αυτά είναι όλα όσα μπορώ να φορτώσω. Ότι από αυτά έχεις καλοδεχούμενο!


    Pepe-paok-1991
    23.11.2010, 21:22

    utr!

    Εχω το ίδιο μοντέλο, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να φορτώσω τα αρχεία .sty... {#emotions_dlg.sad}

    Το πήρα απ' το Νάκα και μαζί μού έδωσε ένα φλασάκι που είχε μέσα διάφορα αρχεία.

    Τα .mfd και τα .mid φορτώνονται κανονικά, τα .sty όχι.. Ξέρει μήπως κανείς αν για να τα πάρει πρέπει να υπάρχουν κάποια κατά κάποιον τρόπο "συνδεδεμένα" αντίστοιχα αρχεία .mfd;;;

     

     

     


    elafi
    27.11.2010, 20:09

    Παράθεση:

    Το μέλος Pepe-paok-1991 στις 23-11-2010 στις 21:22 έγραψε...

    utr!

    Εχω το ίδιο μοντέλο, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να φορτώσω τα αρχεία .sty... {#emotions_dlg.sad}

    Το πήρα απ' το Νάκα και μαζί μού έδωσε ένα φλασάκι που είχε μέσα διάφορα αρχεία.

    Τα .mfd και τα .mid φορτώνονται κανονικά, τα .sty όχι.. Ξέρει μήπως κανείς αν για να τα πάρει πρέπει να υπάρχουν κάποια κατά κάποιον τρόπο "συνδεδεμένα" αντίστοιχα αρχεία .mfd;;;

     

     

     



     

    κανονικά θα έπρεπε να φορτώνει αρχεία .sty πάντως να ξέρεις κάποια από αυτά τα φορτώνει, ενώ κάποια άλλα μυστηριωδώς όχι, μη με ρωτήσεις γιατί


    Pepe-paok-1991
    28.11.2010, 00:48

    Παράθεση:

    Το μέλος elafi στις 27-11-2010 στις 20:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Pepe-paok-1991 στις 23-11-2010 στις 21:22 έγραψε...

    utr!

    Εχω το ίδιο μοντέλο, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να φορτώσω τα αρχεία .sty... {#emotions_dlg.sad}

    Το πήρα απ' το Νάκα και μαζί μού έδωσε ένα φλασάκι που είχε μέσα διάφορα αρχεία.

    Τα .mfd και τα .mid φορτώνονται κανονικά, τα .sty όχι.. Ξέρει μήπως κανείς αν για να τα πάρει πρέπει να υπάρχουν κάποια κατά κάποιον τρόπο "συνδεδεμένα" αντίστοιχα αρχεία .mfd;;;

     

     

     



     

    κανονικά θα έπρεπε να φορτώνει αρχεία .sty πάντως να ξέρεις κάποια από αυτά τα φορτώνει, ενώ κάποια άλλα μυστηριωδώς όχι, μη με ρωτήσεις γιατί



    δηλαδή εσύ φορτώνεις κανονικά κάποια .sty??

    Μπορείς να μου στείλεις μήπως κάποια απ' αυτά που έχεις να τα δοκιμάσω; κατα προτίμηση ελληνικά (σε περίπτωση που βρήκες κι εσύ δλδ),αλλά αν δεν έχεις ελληνικά κάτι,ο,τιδήποτε, απλά να δοκιμάσω... θενκς!