ελληνική μουσική
    944 online   ·  210.853 μέλη

    Εν αναμονή του 6ου Live MusicHeaven...

    guitarteacher
    08.04.2010, 12:31

    Καλημερίζω όλα τα καλά παιδιά του forum{#emotions_dlg.smartass}

    Πέρυσι τέτοιον καιρό είμασταν εν αναμονή του "5ου Live MusicHeaven".

    Πότε θα ζήσουμε & πάλι αυτές τις μέρες?

    Απλά είπα να σας "τσιγκλίσω" λιγάκιInnocent

    Πολύ φιλικά,

     


    skordalis21
    08.04.2010, 17:03
    Εαν μου εγγυηθειτε οτι δε θα κινδυνεψει η σωματικη μου ακεραιοτητα, θα συμμετασχω κ εγω με το σχημα μου, κ χωρις παρατραγουδα μετα. Απο κερματα πετατε μου ελευθερα, χρειαζομαι ψιλα για τους καφεδες, οσο για γιαουρτια κ ντοματες καλοδεχουμενα κ αυτα, ετσι δε θα φαω απ το σπιτι μου για βραδυνο
    tago
    08.04.2010, 19:17

    Για να δούμε, θα τα καταφέρω φέτος να έρθω?

     


    kwstasagas
    08.04.2010, 19:58

    Το σκέφτομαι κι εγώ να συμμετάσχω ... Ίδωμεν .... εξαρτάται και από το αν θα ευκαιρήσουν και οι φίλοι μου οι μουσικοί .....

    {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.beer}


    rivera
    08.04.2010, 21:58

    Ο rivera και pavlopoulos ειναι ετοιμοι... οι υπολοιποι απο τους rivera band ας απαντησουν αν ειναι ετοιμοι...  χεχε... απο οτι ξερω ο jorge ειναι πολυ απασχολημενος αυτο το διαστημα για την διοργανωση του live αλλα θα μπορουσε να υποστηριξει την προσπαθεια και την δουλεια οποιων θα μπορουσαν να αναλαβουν την διοργανωση... οσο για τον χωρο νομιζω οτι θα ηταν ο ιδιος.


    antreas_dr
    09.04.2010, 01:51

    έτοιμος και ο drummer των Rivera band...


    guitarteacher
    09.04.2010, 11:42

    Λοιπόν παιδιά,

    Έριξα άδεια και πιάνω γεμάτα..!Βλέπω ότι όλοι μας θέλουμε να ξανανταμώσουμε{#emotions_dlg.laugh}On Stage!!!

    Jorge, ο "λαός" απαιτεί 6ο Live στη σκηνή!!!Για να ξεκινήσουμε να εξετάζουμε τις πιθανότητες λοιπόν..!

    Φιλικά,

     


    rivera
    09.04.2010, 16:11

    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 09-04-2010 στις 01:51 έγραψε...

    έτοιμος και ο drummer των Rivera band...



    Αντρεα ντου-αρ ηξερα οτι μπορω να στηριχθω σε εσενα.... κατσε να γινει και το live...


    spiroos
    09.04.2010, 22:50

    Το live του Musicheaven φέτος θα πάει Πρώτη Δημοτικού, συνεπώς πρέπει να το γιορτάσουμε...

    Δηλώνω παρών στη βοήθεια της διοργάνωσης. Smile


    kwstasagas
    09.04.2010, 23:17

    "Το live του Musicheaven φέτος θα πάει Πρώτη Δημοτικού"

     

    Άντε, μετά από χρόνια να κάνει και ... διδακτορικό {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}


    jorge
    10.04.2010, 00:05
    Μήπως καλύτερα τώρα να γίνει καμιά "Βραδιά MusicHeaven" με τη συμμετοχή 3-4 γκρουπ και οργάνωση από 1-2 παλιά μέλη (εγώ δε θα μπορέσω) και από Σεπτέμβρη με το καλό να κάνουμε το 6ο live;

    Για να γίνει live σαν αυτά που διοργανώνουμε, χρειάζονται τουλάχιστον 2 μήνες προετοιμασίας (θυμηθείτε πέρυσι οτι είχαμε πάνω από 20 γκρουπ, 100 μουσικούς σε ένα συνεχόμενο event που κράτησε 6-7 ώρες)
    rivera
    10.04.2010, 13:31

    Αν ειναι για Σεπτεμβριο, πιστευω οτι ειναι καλυτερα να γινει τοτε, ωστε να προετοιμαστουμε καλυτερα, τωρα αν καποιοι μπορουν να το αναλαβουν για πιο γρηγορα, δεν θα γινει νωριτερα απο 15 Ιουνιου, κατα την εκτιμιση μου.


    guitarteacher
    11.04.2010, 19:27

    Το θέμα είναι να δρομολογιθεί..,Και θα δρομολογιθεί μόνον όταν αρχίσει η συζητησούλα γύρω από το θέμα...η οποία και άρχισε!!!

    Επομένως, πρώτα ο Θεός, μέχρι το τέλος του 2010 θα πραγματοποιηθεί{#emotions_dlg.smartass}

    Στην προκυμένη περίπτωση "το Αργόν και χάριν έχει..."

    Φιλικά,


    Hastaroth
    13.04.2010, 12:27

    Αν καταστή δυνατόν να γίνη πρίν το καλοκαίρι,υποθέτω κι'εγώ ότι μέχρι τό τέλος Μαϊου πρέπει να έχη γίνει γιατί μετά πιάνουν οι ζέστες και αρχίζουν τά μπάνια τού λαού.Αλλά λίγο δύσκολο το βλέπω,άν λάβουμε υπ'όψιν μας ότι χρειάζεται αρκετό χρόνο προετοιμασίας,όπως λέει και ο admin μας.Οπότε καλύτερα να γίνη τον Σεπτέμβριο,που θα έχουμε γυρίσει όλοι μαυρισμένοι από τά μπάνια (τού λαού) και φρέσκοι από τίς διακοπές μας.


    Orfeus
    13.04.2010, 12:39

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 10-04-2010 στις 00:05 έγραψε...

    Μήπως καλύτερα τώρα να γίνει καμιά "Βραδιά MusicHeaven" με τη συμμετοχή 3-4 γκρουπ και οργάνωση από 1-2 παλιά μέλη (εγώ δε θα μπορέσω) και από Σεπτέμβρη με το καλό να κάνουμε το 6ο live;

    Για να γίνει live σαν αυτά που διοργανώνουμε, χρειάζονται τουλάχιστον 2 μήνες προετοιμασίας (θυμηθείτε πέρυσι οτι είχαμε πάνω από 20 γκρουπ, 100 μουσικούς σε ένα συνεχόμενο event που κράτησε 6-7 ώρες)



    Jorgitto, estoy en su disposiciσn para organizaciσn de la NocheMusicHeaven

    {#emotions_dlg.beer}


    guitarteacher
    14.04.2010, 16:03
    ...estamos todos disponibles{#emotions_dlg.thumbup}
    jorge
    14.04.2010, 18:30
    Παίξτε μπάλα παίδες, είπαμε οτι δεν είναι επίσημο Live του site, οπότε μπορείτε να φτιάξετε μια ομάδα 2-3 ατόμων, να βρείτε μερικά γκρουπάκια και μέσω του Forum να το προχωρήσετε. Στη συνέχεια, ασφαλώς θα το προωθήσουμε "διαφημιστικά" μέσω του site :)
    Orfeus
    14.04.2010, 20:49

    Orfeus καλεί Spiroos & Beatlus

    {#emotions_dlg.thumbup}


    Orfeus
    15.04.2010, 12:17

    Η ομάδα BOSS οργανώνεται και θα ενημερωθείτε σχετικά...

    Beatlus
    Orfeus
    spirooS
    philippoS

    {#emotions_dlg.rockon}


    Giorgos_arazei
    15.04.2010, 13:00

    Συμμετεχω σε ενα γκρουπ των 6 ατομων, που παιζουμε παλιο λαικο-ρεμπετικο και εντεχνο. Αν τυχει Ορφεα, και μας χρειαστεις, σφυρα!

    Και με χαρα φυσικα, να βοηθησουμε, οπου χρειαστει! {#emotions_dlg.beer}