ελληνική μουσική
    362 online   ·  210.893 μέλη
    aviectus
    12.07.2010, 03:45

    Ολοκληρωθηκε και σημερα η Εκπομπη....Πιστευω να σας αρεσε, τελικα τα 50s και 60s να ηταν καλες επιλογες σαν αφιερωμα....την επομενη φορα θα ειμαστε κοντα σας με κατι νεο..μαλλον πιο κοντα μας ( στη μουσικη 70ς 80ς ) Stay Tuned{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.rockon} ευχαριστω και παλι στα παιδια που μας ακουσαν....εμανα και τον τασο!!{#emotions_dlg.thumbup}


    mary_omikron
    12.07.2010, 07:16
    Ωραια εκπομπη...αναλαφρα και γνωστα ακουσματα...μου αρεσε παρα πολυ, ακομη και μενα που δεν εχω προτιμηση στην ξενη μουσικη..
    aviectus
    15.07.2010, 04:02

    Εδω ειμασταν και παλι αποψε ( η εκπομπη συνεχιζει ακομα και τωρα που το γραφω αυτο,εναντια στο Πουλι!{#emotions_dlg.biggrin} ),ειχαμε Ελληνικη μονο Ροκ σκηνη....!!! σας ευχαριστω ολους!!{#emotions_dlg.rockon}


    CRC
    15.07.2010, 04:20

    Εδώ ήμασταν!!! Κι οι καλοί μείναμε λίγοι.... Μα άξιζε....

    Αξιζε γαμώτο...και το ξενύχτι και το κλειστό μάτι αυριο (τι αύριο.... σε 3 ωρίτσες ) στο γραφείο....

     

    Εύγε Νεε μου!!! Επιεικώς ΤΕΛΕΙΟ το προγραμμα απόψε!!! Να μαστε γεροί  ν' ανταμώνουμε και ν'  αφήνουμε τη μουσική να μιλάει για λογαριασμό μας...

    AVIECTUS RULEZZZZZ!!!!


    aviectus
    22.07.2010, 00:03

    Πολλα φιλια σε ολους!Smile

    μεσα απο αυτη την Εκπομπη ξεκινοντας απο την Επομενη κυριακη,θα αρχησουν μια σειρα απο αφιερωματα στους{#emotions_dlg.rockon} μεγαλους{#emotions_dlg.rockon} της Ροκ σκηνης, μερικα απο τα ονοματα που θα μας κρατησουν συντροφια ειναι :

    AC/DC - Jethro tull - Lynyrd Skynyrd - Pink Floyd - Led Zepelin - Cream - Creedence Clear water Revival και αλλα πολλα!

     

    stay tuned!!!!!

    και φυσικα αποψε μαζι σας 02:00 - 03:00!!

     


    alepouska
    22.07.2010, 03:58

    κοίτα μπορεί να έχεις απαίσια γούστα γενικά και να μη μπορείς ούτε μια ομελέτα να τηγανίσεις, αλλά εντάξε,δε μπορώ να πω..την katsarolla καλά την κουμαντάρεις.

    εύγε τζωρτζίνο.


    tweety07
    22.07.2010, 04:45
    ευχαριστουμε πολυ γιωργο για την υπεροχη παρεα!!!!!!!!!
    aviectus
    22.07.2010, 11:47

    τωρα το σχολιο περι ομελετας δεν θελω να το σχολιασω.....αλλα....οκ θα το δεχθω...

    σας Ευχαριστω και τις δυο σας για τα καλα σας λογια!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    aviectus
    22.07.2010, 22:14

    Αυτη την κυριακη 25 ιουλιου η σειρα αφιερωματων θα ξεκηνησει με τους μεγαλους Ac/dc

    με μια σειρα απο αγαπημενα και 'αγνωστα " κομματια των αυστραλεζων!!

    ι

    cause its a long way to the top......


    aviectus
    05.08.2010, 04:16

    καλημερα! αλλη μια εκπομη ολοκληρωθηκε! πιστευω με επιτυχια.... ευχαριστω πολυ πολυ για την παρεα σας!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.rockon}


    kifa
    05.08.2010, 05:56

    Τελεια !!!

     

    Μας ξενυχτησες και τι καταλαβες ?? θες και μπραβο ??????

     

    {#emotions_dlg.thumbup}

     

    Απο τα καλυτερα βραδια μου στο ΜΗ ... μαζι με τον Γιωργο.. Φοβερες επιλογες μεταλ ... επικοινωνια με το κοινο και ξημερωμα με OXYZENE ... καλό ταξιδι φιλε !!!

     

    Συντομα παλι κοντα μας !!

     

    {#emotions_dlg.beer}

     

     

     


    aviectus
    05.08.2010, 11:38

    χαχα, χθες....ολη η εκπομπή ηταν αφιερωμενη σε εσενα!!!Smile για τον ΚΙΦΑ μας λοιπον...... εεε και ναι....θελω και ενα Μπραβο.....πες το...{#emotions_dlg.laugh} ( το oxygene....απο το 1 εως το 4...ηταν αποκορύφωση.... ) αν και επρεπε να τα βαλω ολα...εως το 7!! {#emotions_dlg.biggrin}

     


    -----------------
    AVIECTUS ON AIR Rockarolla τεταρτη 02:00-03:00 και Κυριακη 02:00-03:00 ( Ξενη-ελληνικη Ροκ(ολα τα ειδη) και ασφαλως Εσεις με τις δικες σας επιλογες)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : aviectus στις 05-08-2010 11:52 ]


    aviectus
    23.08.2010, 03:32

    αυτό ήταν και σήμερα...με ένα μικρο αφιέρωμα σε pink Floyd!  μαζι φυσικα με πολλα - πολλα αγαπημένα Rock κομμάτια!! Ευχαριστώ για την παρέα και την ακρόαση!!


    kifa
    23.08.2010, 06:33

    {#emotions_dlg.yes}

     

    Γιωργο ... μπορει να μη πηγαινουμε για καφε ... αλλα οι εκπομπες σου αργα τα βραδια .... με κανουν να σε συγχωρω !!!

     

    Ακομα ενα βραδυ με μινι αφιερωμα στους αξεπεραστους  ΦΛΟΥΝΤ  ...!!!!

     

    Γιωργαρα μου .... ετσι ....!!  Κανε μας να νιωσουμε υπερηφανοι για τα τιμημενα νιατα αυτου του σιτε.

     

    Με αγαπη,

     

    ο Παππούς σου ΚΙΦΑ.

     

    {#emotions_dlg.clap}


    errina
    26.08.2010, 02:57

    A!!! Xωρίς πολλά λόγια, είσαι από τους αγαπημένους μου και το ξέρεις! Κ_Α_Τ_Α_Π_Λ_Η_Κ_Τ_Ι_Κ_Ο_Σ {#emotions_dlg.thumbup}

    Και το αφιερωμα το αποψινό στους led..τί να σου πω...ΕΥΓΕ! {#emotions_dlg.rockon}


    aviectus
    26.08.2010, 03:45

    Αυτό ηταν και σήμερα...οι Led Zeppelin ηταν παρεα μας αποψε..εδώ στο Μουσικό παράδεισο... Ελπιζω να σας αρεσε και να ειστε σιγουροι..και αλλα μεγαλεια..ερχονται... ( Ερρινα σε Ευχαριστώ πολύ πολύ ) {#emotions_dlg.rockon}


    aviectus
    29.08.2010, 04:03

    5 ωρες σημερα γεματες με μια ΥΠΕΡΟΧΗ παρεα! σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!! συντομα και παλι κοντα σας!!{#emotions_dlg.rockon}


    SouLRocK
    29.08.2010, 11:54

    Παράθεση:

    Το μέλος aviectus στις 22-07-2010 στις 22:14 έγραψε...

    Αυτη την κυριακη 25 ιουλιου η σειρα αφιερωματων θα ξεκηνησει με τους μεγαλους Ac/dc

    με μια σειρα απο αγαπημενα και 'αγνωστα " κομματια των αυστραλεζων!!

    ι

    cause its a long way to the top......



    \

    κρίμα που το έχασα αυτό!

    ειχα κανει κ εγώ ενα εδώ (MH radio) πίσω στο 2008 (http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=13773&start=20)

    Υ.Γ. ... δεν υπάρχουν άγνωστα τραγουδια των AC/DC :p


    aNaStAsIa91
    06.09.2010, 04:33

    Σήμερα άκουσα πρώτη φορά την εκπομπή σου, ένα είναι το σίγουρο, απέκτησες νέα ακροάτρια... Η επικοινωνία του παραγωγού με τους ακροατές οδηγεί σε επιτυχημένη εκπομπή όπως και η δική σου!!!

    Α και σ ευχαριστώ για τις αφιερώσεις όπως και για τα κομμάτια που σου ζήτησα!!Smile


    aviectus
    06.09.2010, 04:46

    σε ευχαριστω παρα πολυ!! ( ελπιζω να ακους και τις αλλες εκπομπες μου!!, δεν θα χασεις !{#emotions_dlg.biggrin} ) και καλως σε βρηκα!! ΥΓ. ευχαριστω που εμεινες μαζι μου εως το τελος!!