ελληνική μουσική
    482 online   ·  210.867 μέλη

    Βαριεμαι! Πειτε προτασεις....

    frufru
    02.02.2005, 16:36
    Η κατασταση εχει ως εξης...Βαριεμαι! Πειτε τιποτα ρε παιδια!
    Μου εφυγε γρηγορα η ορεξη σημερα...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: frufru on 02-02-2005 16:36 ]
    Nadinoula
    02.02.2005, 17:12
    Τι έγινε βρε frufru,πώς έπεσες έτσι απότομα;
    Όταν βαριέσαι πάντως το καλύτερο είναι να πας μια βολτίτσα να ξεσκάσεις
    SteliosG
    02.02.2005, 18:33
    παρε μια κιθαρουλα και παιξε!! αν δεν εχεις κανε μια βολτουλα στο ain't nothin but! αν δεν εισαι Λονδινο κανε μια βολτα στη "Καρδιοκλέφτρα" Λ.Αλεξανδρας 21!!!
    KIT_KAT
    02.02.2005, 18:43
    Βγες έξω για χιονοπόλεμο!!! (χιχι, παίζω με τον πόνο σας)
    MariannaP
    03.02.2005, 10:27
    Κατερινάκιιιιι stop playing with our pain!!!!!!!!
    Αλλά που θα πάει, αν δεν χιονίσει εδώ θα ανέβω στον Βορρά.
    Κρύψου καϋμενούλα μου γιατί θα σε κάνω χιονάνθρωπο!!!

    frufru, αν βαριέσαι και δεν έχεις τι να κάνεις πέρνα καμιά βολτίτσα από εδώ. Όλο και κάτι θα βρεθεί, να είσαι σίγουρη...
    pastella
    03.02.2005, 14:21
    Λοιπον μολις πριν από λιγα λεπτά γύρισα από το πάρκο όπου επί μια ώρα επαιζα χιονοπόλεμο με την ξαδέρφη μου κια κάναμε τον μεγαλύτερο κ καλύτερο χιονάνθρωπο της γειτονιάς ύψους όσο ένα δεκάχρονο παιδάκι...


    Στη Χαριλάου το'χει στρώσει για τα καλά και υπάρχει περισσότερο χιόνι σε σχέση με το κέντρο!!!

    Καμια δεκαριά πόντους δηλαδη... Απ'το ολότελα καλή και η Παναγιώταινα!!!


    Και να έρθεις Μαριάνα δεν σε φοβόμαστε...θα υποστείς ανελέητους βομβαρδισμούς από χιονόμπαλες!!!

    ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!

    Αν θες πάντως frufru κάτι alternative, πιες ένα ζεστό κακάο σε ένα ρομαντικό καφέ... Μπορεί να μην βλάπεις χιονάκι αλλά το κακάο θα σε βάλει στο κλίμα!!!

    MariannaP
    03.02.2005, 16:12
    Μην ανησυχείς, θα ανταποδώσω τα... πυρά!!!
    Και μετά πάμε για ζεστή σοκολατίτσα στην Πρίγκηπο!!!


    Quote:

    Το μέλος Christine στις 03-02-2005 στις 14:21 έγραψε:

    Και να έρθεις Μαριάνα δεν σε φοβόμαστε...θα υποστείς ανελέητους βομβαρδισμούς από χιονόμπαλες!!!



    pastella
    03.02.2005, 19:11
    Και μετά αφού ζεσταθούμε και όλως τυχαίως έχουμε κιθαρίτσα η μπουζούκι μαζί μας θα μας βγάλει ο δρόμος στο Μπιτ Παζαρ για κρασάκι...

    Εγώ πάντως αύριο μετά το τελευταίο μάθημα που δίνω 7-9 έτσι μωρέ για να το γιορτάσω εκεί θα πάω. Ευπρόσδεκτοι όσοι θέλετε να πιούμε παρέα!!!!
    ViPeR
    03.02.2005, 20:19
    Quote:

    Το μέλος Christine στις 03-02-2005 στις 14:21 έγραψε:

    Λοιπον μολις πριν από λιγα λεπτά γύρισα από το πάρκο όπου επί μια ώρα επαιζα χιονοπόλεμο με την ξαδέρφη μου κια κάναμε τον μεγαλύτερο κ καλύτερο χιονάνθρωπο της γειτονιάς ύψους όσο ένα δεκάχρονο παιδάκι...


    Στη Χαριλάου το'χει στρώσει για τα καλά και υπάρχει περισσότερο χιόνι σε σχέση με το κέντρο!!!

    Καμια δεκαριά πόντους δηλαδη... Απ'το ολότελα καλή και η Παναγιώταινα!!!









    Εγω που μένω στην Φλώρινα τι να πώ?????????????????????????????????????
    MariannaP
    04.02.2005, 10:28
    Κοριτσάκι, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
    Ελπίζω να κρατήσουν λίγο ακόμη τα χιόνια, να τα προλάβω κι εγώ!!!

    Quote:

    Το μέλος Christine στις 03-02-2005 στις 19:11 έγραψε:

    Και μετά αφού ζεσταθούμε και όλως τυχαίως έχουμε κιθαρίτσα η μπουζούκι μαζί μας θα μας βγάλει ο δρόμος στο Μπιτ Παζαρ για κρασάκι...

    Εγώ πάντως αύριο μετά το τελευταίο μάθημα που δίνω 7-9 έτσι μωρέ για να το γιορτάσω εκεί θα πάω. Ευπρόσδεκτοι όσοι θέλετε να πιούμε παρέα!!!!




    pastella
    04.02.2005, 11:43
    Ευχαριστώ Μαριάνα αν και δεν το βλέπω να το περνάω γιατί δεν διάβασα και ιδιαίτερα... Ελπίζω όμως να αντιγράψω από καμιά φίλη μου, άλλωστε μου το χρωστάνε γιατί μαλλον περάσαμε το προχτεσινό μάθημα με τη βοήθειά μου...

    Δε βαριέσαι, άλλο ένα για Σεπτέμβρη!!!

    Παντως ένα είναι σίγουρο... Για κρασάκι θα πάμε!!!