ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.878 μέλη

    Θελω πληροφοριες για tatoo.

    jethroomi
    01.08.2010, 19:04

    Γεια σας φιλοι μου.

    Αποφασισα να κτυπησω ενα tatoo στο μπρατσο, κατι πολυ λιτο και απλο.

    Θελω να μου πειτε πού μπορω να το κανω και τι τιμες παιζουν στη Θεσσαλονικη.

    Εκανα μια ερευνα στο διαδυκτιο αλλα δεν εβγαλα συμπερασμα

    γι αυτο επικαλουμαι τις γνωσεις και τις εμπειριες σας γυρω απο αυτο

    το θεμα.

    Ευχαριστω εκ των προτερων.

    Να προσεχετε τον εαυτο σας και να περνατε καλα.

    Γεια.


    xyu7
    04.08.2010, 22:19

    εμ, δε μπορώ να βοηθήσω και πολύ, γιατί δε δίνεις και πολλές πληροφορίες σχετικά με το τί θες να κάνεις, μέγεθος κλπ.

    απλά να σου πω ότι εγώ, έκανα όλα μου τα τατού στο niko tattoo.

    τα παιδιά είναι πολύ καλά, και καλοί στη δουλεία τους. φυσικά όλα αποστειρωμένα, κλπ.

    γενικά οι τιμές είναι καλές, καλύτερες από το tattoοland, ας πούμε ένα μονόχρωμο 10x8 εκατοστά περίπου, 100€, στο tattooland μου είχαν ζητήσει 150€, επίσης αργότερα είχα κάνεις 3 μικρότερα μαζεμένα, 140€ στο niko, στο tattooland για τα ίδια 220€.

    αυτά, για κανένα άλλο δε ξέρω τί παίζει.


    diamontG
    24.08.2010, 10:49

    θα σου προτεινω το skinetic tattoo. Ειναι στη Χρ. Σμυρνης (απεναντι απο το παλιο Berlin αν ξερεις) ειναι πολυ καλος στη δουλεια του αφου εχω κανει τα 3 απο τα 4 που εχω σε αυτον και ξερω.το ενα το εχω κανει στο νικο τατου αλλα ρε παιδι μου με χτυπουσε διπλα στην εξωπορτα και ειχε και ενα υφος χιλιων καρδιναλιων. απο τιμες μην τρελαινεσαι ολοι εχουν την ιδια ταριφα.για ολα τα οποια εχω και ρωτησα ολοι μου ειπαν την ιδια τιμη.το ενα μαλιστα που ρωτησα στο νικο μου ειπε οτι δεν μπορει να το βγαλει και στο σκινετικ μου το εκανε σε χρονο dt. αλλα αν ειναι το πρωτο σου ψαξου αν θελεις λιγο παραπανω. θα βρεις κ εσυ τον artist που θελεις.


    ABIGAIL
    28.08.2010, 10:44

    βασικα,εγω δεν εχω ιδεα απο αυτα...αλλα,αφου προκειται για κατι μονιμο,μηπως θα ηταν καλυτερα να μην το κανεις στο μπρατσο σαν καταδικος...???χωρις παρεξηγησεις κιολας...απλως μια γνωμη...{#emotions_dlg.blush}