ελληνική μουσική
    420 online   ·  210.876 μέλη
    kelly-S
    23.08.2010, 23:34

    Αναμφίβολα το kithara.vu είναι από τα πιο ενημερωμένα sites για ταμπλατούρες και σίγουρα το γνωρίζει πάρα πολύς κόσμος που ασχολείται με τη μουσική. Πολύ συχνά το επισκέπτομαι και το συμβουλεύομαι και χαίρομαι πολύ για την ύπαρξή του. Πάντα όμως είχα την απορία τι σχέση έχει με τα νησιά vanuatu όπως υποδηλώνεται από το "vu" στο τέλος τής διεύθυνσής του, εφόσον είναι site που απευθύνεται σε Έλληνες;


    GALOIS
    24.08.2010, 12:32
    Καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    AlfaWolf
    24.08.2010, 13:25

    Ελληνικό δαιμόνιο πνεύμα πάντα έχει λύσεις σε όλα

    η σχεδόν σ όλα {#emotions_dlg.biggrin}

     


    kelly-S
    24.08.2010, 22:04
    τρομερό!!!!! Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.
    killbill2
    27.10.2011, 09:42

    παιδιά να ρωτήσω κάτι. Αν και γνωρίζω το Kithara.vu πολύ καιρό και το επισκέπτομαι τακτικά, αποφάσισα να postάρω κάτι. Έτσι ανέβασα ένα τραγούδι με τα ακκόρντα.

    Όλα ΟΚ μου έλεγε το σύστημα, και μάλιστα έκανα και preview.

     

    Όμως μετά όταν ξανάνοιξα τον υπολογιστή το κομμάτι που ανέβασα δεν υπήρχε στο kithara.vu καθώς επίσης ούτε το όνομά μου στους αποστολείς.

     

    Τι συμβαίνει; μήπως θέλει κάποιες μέρες προκειμένου να ενεργοποιηθεί και να εμφανίζεται ένα post; ή αυτό γίνεται αυτόματα και θα έπρεπε να το βλέπω από την 1η στιγμή που το ανέβασα;

    Έστειλα mail στο kithara.vu αλλά δεν μου έχουν απαντήσει.


    killbill2
    27.10.2011, 18:47
    τώρα πρόσεξα ότι λέει ότι η λίστα με τα τραγούδια ανανεώνεται κάθε 2 εβδομάδες περίπου, οπότε περιμένω...
    killbill2
    08.11.2011, 17:44
    ακόμα δεν έχει εμφανιστεί το όνομά μου στους Αποστολείς. Μήπως έχει κλειδώσει και πλέον δεν μπορεί να στείλει κανείς τραγούδια;