ελληνική μουσική
    436 online   ·  210.885 μέλη

    Διπλή συνάντηση στη Θεσσαλονίκη στις 29 & 30 Οκτώβρη

    kwstasagas
    31.10.2010, 14:02

    Πωπωωω ... τέλειες φωτογραφίες !!! Ευχαριστούμε kithara - woman !!!

    [Και ο κιθαρωδός Deos ... πάντα με τα "βοηθήματά" του και τα "λυσάρια" του ....  {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}]


    alkyoni
    31.10.2010, 15:46

    Να στειλω κι εγω τους χαιρετισμους μου σε ολα τα μελη που ειχα την χαρα να συναντησω εχθες!!!{#emotions_dlg.beer}
    Χαρηκα ιδιαιτερα για οσους συναντησα 1η φορα Wink και φυσικα χαρηκα διπλα για οσους ξανασυναντησα μετα απο αρκετοοό καιρο!!!{#emotions_dlg.biggrin}
    Ηταν ομορφα κι εχθες με καλη παρεα, νοστιμο φαγητο και ωραια μουσικη κομπανια!!!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.rockon}
    Αν και περιμενα περισσοτερα ατομα να ερθουν στην ταβερνα, αλλα αυτο δεν εχει σημασια.... (τους "εφαγε" η προηγουμενη νυχτα! χαχαχα!!{#emotions_dlg.tt2})
    Δυστυχως δεν εχω χρονο να ανεβασω τωρα τις φωτογραφιες μου{#emotions_dlg.blush} .. αλλα πιστευω αυτες που ανεβηκαν  ηδη, ειναι αντιπροσωπευτικες και πηρατε μια ιδεα, ευχαριστουμε kithara-womanSmile
    Για να παραμεινει το ενδιαφερον σας ... εχω 2-3 σε αποκλειστικοτητα...τις επομενες μερες, να επιστρεψουν και ολοι στην βαση τους για να τις δουνε.{#emotions_dlg.tt2}
    Ευχομαι καλη συνεχεια σε ολους και συντομα να ξανασυναντηθουμε και παντα να περναμε ομορφα!
    Φιλια σε ολους , εις το επανειδειν!!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    ♫♪ ΑΛΚΥΟΝΙΔΕΣ ΝΟΤΕΣ ♫♪Δευτέρα 13:00-14:00,Τρίτη βράδυ 01:00-02:00 :)^_^(: "ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΡΔΑΡΗ... ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΤΙΑ" Πέμπτη βράδυ 00:00-02:00Radio MusicHeavenwww.listen.musicheaven.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alkyoni στις 31-10-2010 15:48 ]


    aviectus
    02.11.2010, 20:35

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 31-10-2010 στις 15:46 έγραψε...

    Να στειλω κι εγω τους χαιρετισμους μου σε ολα τα μελη που ειχα την χαρα να συναντησω εχθες!!!{#emotions_dlg.beer}
    Χαρηκα ιδιαιτερα για οσους συναντησα 1η φορα Wink και φυσικα χαρηκα διπλα για οσους ξανασυναντησα μετα απο αρκετοοό καιρο!!!{#emotions_dlg.biggrin}
    Ηταν ομορφα κι εχθες με καλη παρεα, νοστιμο φαγητο και ωραια μουσικη κομπανια!!!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.rockon}
    Αν και περιμενα περισσοτερα ατομα να ερθουν στην ταβερνα, αλλα αυτο δεν εχει σημασια.... (τους "εφαγε" η προηγουμενη νυχτα! χαχαχα!!{#emotions_dlg.tt2})
    Δυστυχως δεν εχω χρονο να ανεβασω τωρα τις φωτογραφιες μου{#emotions_dlg.blush} .. αλλα πιστευω αυτες που ανεβηκαν  ηδη, ειναι αντιπροσωπευτικες και πηρατε μια ιδεα, ευχαριστουμε kithara-womanSmile
    Για να παραμεινει το ενδιαφερον σας ... εχω 2-3 σε αποκλειστικοτητα...τις επομενες μερες, να επιστρεψουν και ολοι στην βαση τους για να τις δουνε.{#emotions_dlg.tt2}
    Ευχομαι καλη συνεχεια σε ολους και συντομα να ξανασυναντηθουμε και παντα να περναμε ομορφα!
    Φιλια σε ολους , εις το επανειδειν!!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    ♫♪ ΑΛΚΥΟΝΙΔΕΣ ΝΟΤΕΣ ♫♪Δευτέρα 13:00-14:00,Τρίτη βράδυ 01:00-02:00 :)^_^(: "ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΡΔΑΡΗ... ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΤΙΑ" Πέμπτη βράδυ 00:00-02:00Radio MusicHeavenwww.listen.musicheaven.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alkyoni στις 31-10-2010 15:48 ]



       και εγω χαρηκα που σας γνώρισα ολους!! αν και δεν ειπαμ πολλα..την αλλη φορα ελπιζω να κάτσω πιο πολυ στην παρέα!!! ( οι αποκλειστικότητες,αραγε ποιες είναι? )


    DHMHTRHSSS
    03.11.2010, 12:06

    Εδω θεσσαλονικη...

    Καλημέρα απλά σήμερα μου ήρθε το μήνυμα  για την συνάντηση ,,Λίγο αργά εε?


    mitsos4
    04.11.2010, 17:18

    Γεια σας.

    Η ειδοποίηση για συνάντηση -μέσω email- μου ήρθε 2 Νοέμβη...έχασα την συνάντηση...

    δεν είχα χρόνο να ανοίγω συχνά τις σελίδες εδώ.

    Θα ήθελα να ανταμώσω μαζί σας...

    να γνωρίσω και άλλα μέλη από εδώ...

    μήπως την επόμενη φορά να το οργανώσουμε καλύτερα;

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mitsos4 στις 04-11-2010 17:49 ]


    DHMHTROS
    09.11.2010, 17:52
    να πω κι εγω εκ μερους των Α Καπελα οτι περασαμε πολυ ομορφα! ωραιες φωτογραφιες, ραντεβου στα επομενα!
    JennyP
    18.11.2010, 21:11

    Tραγούδι, φαϊ, καλή παρέα... πάντα τέτοια παιδιά!!{#emotions_dlg.thumbup}

    Ελπίζω να σας γνωρίσω κι εγώ σε κάποια μελλοντική συνάντηση.

    Δεν αναφέρατε όμως ποιοι/ες είναι στις φωτογραφίες.{#emotions_dlg.confused1}


    kithara-woman
    19.11.2010, 16:35

    Δεν θυμάμαι τα nickname όλων,εκτός απο 2-3...Γιαυτο και δεν τα έγραψα..

    Όσοι είναι,ας αυτοσυστηθούν. {#emotions_dlg.tt2}

    Επίσης έχω να καταγγείλω ότι τα φλας άστραφταν αλλά όλοι κρατησαν τις φωτογραφίες κρυφες!{#emotions_dlg.tt2}


    aviectus
    19.11.2010, 17:47

    Παράθεση:

    Το μέλος JennyP στις 18-11-2010 στις 21:11 έγραψε...

    Tραγούδι, φαϊ, καλή παρέα... πάντα τέτοια παιδιά!!{#emotions_dlg.thumbup}

    Ελπίζω να σας γνωρίσω κι εγώ σε κάποια μελλοντική συνάντηση.

    Δεν αναφέρατε όμως ποιοι/ες είναι στις φωτογραφίες.{#emotions_dlg.confused1}



    σαββατο κοντογιορτη...αντε αν τελικα γινει το παρτυ στην Θεσ/νικη...να σε δουμε!!


    Kristalo
    21.11.2010, 10:03

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 19-11-2010 στις 16:35 έγραψε...

    Δεν θυμάμαι τα nickname όλων,εκτός απο 2-3...Γιαυτο και δεν τα έγραψα..

    Όσοι είναι,ας αυτοσυστηθούν. {#emotions_dlg.tt2}

    Επίσης έχω να καταγγείλω ότι τα φλας άστραφταν αλλά όλοι κρατησαν τις φωτογραφίες κρυφες!{#emotions_dlg.tt2}



    Αυγή μου εγώ ήθελα να ανεβάσω τις φωτό μου...αλλα καθώς είμαι σκράπας από τεχνολογία χαχαχ δεν βρέθηκε και κανενας χριστιανός να με βοηθήσει!! Αντε πείτε μου πως γίνεται και θα το κάνω!!!{#emotions_dlg.tt2}


    kithara-woman
    22.11.2010, 21:01

    Για να βάλεις όμως τις φωτογραφίες,πρέπει να έχουν μικρύνει σε μέγεθος,όχι όπως τις βγάζει η ψηφιακή μηχανή,θέλουν μετατροπή στο μέγεθος,και επίσης θέλουν μετονομασία στο αρχείο πχ δεν λέμε σαν αρχείο, ταβέρνα.jpg αλλά taverna.jpg.

    Πρόσφατα έμαθα να βάζω πολλές μαζί,παλιά έβαζα μια μια,δεν είχα ανακαλύψει πως βάζεις πολλές μαζί. {#emotions_dlg.tt2}