ελληνική μουσική
    415 online   ·  210.859 μέλη

    Πάνος Μπούσαλης Live, Guest η Λιζέτα Καλημέρη @ Metropolis Live Stage

    panosbousalis
    13.11.2010, 00:25

    Δευτέρα, 22 Νοεμβρίου · 9:00 μ.μ.

    Metropolis Live Stage. Διεύθυνση: Πανεπιστημίου 54 & Εμμ. Μπενάκη

    Ο Πάνος Μπουσαλης παρουσιάζει τραγούδια από την πρώτη του δουλειά, μαζί με τραγούδια αγαπημένων καλλιτεχνών, με διάθεση αυτοσχεδιασμού, όπου αυτή ευδοκιμεί. Μαζί του η Λιζέτα Καλημέρη, με τη σπουδαία ερμηνευτική της ικανότητα και την ευαισθησία της, στηρίζει με την καταλυτική της παρουσία αυτό το ξεκίνημά.

    Μαζί τους:

    Ο συνθέτης Νεοκλής Νεοφυτίδης: Πιάνο, τραγούδι

    Ο Σταύρος Κεκές: Μπουζούκι, μαντολίνο, τζουράς

    O Νίκος Παπαναστασίου: Ακορντεόν

    και ο Επίκουρος Τριανταφυλλίδης: Βιολί

     

    Tηλέφωνο Πληροφοριών: 211 6009766

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : panosbousalis στις 17-11-2010 18:33 ]


    panosbousalis
    16.11.2010, 23:41

    και εδώ η αφίσα μας :))

     

    http://www.myspace.com/panagiotisbousalis/photos/22595709#{%22ImageId%22%3A22595709}


    -----------------
    Πως να σωπάσω μέσα μου, την ομορφιά του κόσμου http://www.myspace.com/panagiotisbousalis

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : panosbousalis στις 16-11-2010 23:44 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : panosbousalis στις 16-11-2010 23:45 ]


    megaloserwtikos
    16.11.2010, 23:47

    Μπράβο Πάνο !!! Θα έρθουμε !


    panosbousalis
    17.11.2010, 01:42

    Παράθεση:

    Το μέλος megaloserwtikos στις 16-11-2010 στις 23:47 έγραψε...

    Μπράβο Πάνο !!! Θα έρθουμε !



     

    Να'σαι καλά Πέτρο!! Σας περιμένω !! Smile


    AlfaWolf
    18.11.2010, 09:46

    Και βέβαια θα ειμαι εκει Πάνο μου :)

    {#emotions_dlg.beer}





    επισυναπτόμενα: panosbusalis.jpg 
    panosbousalis
    18.11.2010, 14:52

    Σε περιμένω Νικόλα μου!! {#emotions_dlg.beer}


    AlfaWolf
    23.11.2010, 13:50

    Εντυπώσεις 

    Πρώτη φορά άκουσα αλλά και είδα τον Πάνο ζωντανά

    Και πρώτη φορά επίσης σε αυτόν τον χώρο παρακολούθησα κάποιο δρώμενο

    Πολύ θετικές οι εντυπώσεις μου τα παιδιά τις μπάντας πολύ καλοί και μετρημένοι

    Η επιλογή των τραγουδιών ( Κάτι που μου άρεσε) ήταν ελεύθερη με διαδραστική διάθεση

    Ο Πάνος έχει πολύ ωραία χροιά και όλα τα τραγούδια που ερμήνευσε εκτός από τα δικά του τα έκανε κι αυτά δικά του

    Ο Νεοκλής Νεοφυτίδης πολλά υποσχόμενος νέος τραγουδοποιός αλλά  εξαίρετος  και στο τραγούδι μου άρεσε πολύ

    για την Λιζέτα Καλημέρη τι μπορεί να πει κανείς? Εξαιρετική ερμηνεύτρια με πολύ καλή επαφή με το κοινό

    Ο Πάνος όμως μας είχε κι άλλες εκπλήξεις ανέβασε στην σκηνή μια φίλη του την Άννα Μαρία ( αν θυμάμαι καλά το όνομα ) που απέδωσε πολύ όμορφα το ‘’ τζιβαέρι ’’ με μετά ζήτησε να ανέβει η Λιζέτα Νικόλαου προς στιγμής τρόμαξα ότι έκανε λάθος και αντί για Λιζέτα Καλημέρη είπε Λιζέτα Νικόλαου αλλά.. ο Πάνος ήξερε πολύ καλά τι έλεγε ανέβηκε στην σκηνή η Λιζέτα Νικολάου και μας ταξιδέψε όμορφα στον χρόνο με τραγούδια του Μαρκόπουλου

    Ήταν μια βραδιά από αυτές που έχουν συστατικά που σε κάνουν να τις θυμάσαι πάντα

    Μπράβο Πάνο !!!

    Ακούστε ενα δέιγμα

     

     Δε'ιτε και φωτογραφίες

     











    επισυναπτόμενα: Untitled-3web.jpg Untitled-2web.jpg Untitled-4web.jpg 
    o-Zone
    23.11.2010, 14:36

    Πολλά πολλά Μπράβο! Πολύ χαίρομαι όταν νέοι καλλιτέχνες με σοβαρότητα, "βρίσκουν το δρόμο τους" αποστασιοποιημένοι από παρακμιακά  τηλε-show και άλλα "καλλιστεία" τραγουδιού.

    Περιμένουμε παρουσίαση της νέας δουλειάς (υποθέτω ότι κυκλοφόρησε κάποιο CD...) για να ενημερωθούμε, όσοι δε μπορέσαμε να δούμε ζωντανά το Πάνο και την όμορφη συντροφιά του.{#emotions_dlg.thumbup}


    AlfaWolf
    24.11.2010, 00:09

    Παράθεση:

    Το μέλος o-Zone στις 23-11-2010 στις 14:36 έγραψε...

    Πολλά πολλά Μπράβο! Πολύ χαίρομαι όταν νέοι καλλιτέχνες με σοβαρότητα, "βρίσκουν το δρόμο τους" αποστασιοποιημένοι από παρακμιακά  τηλε-show και άλλα "καλλιστεία" τραγουδιού.

    Περιμένουμε παρουσίαση της νέας δουλειάς (υποθέτω ότι κυκλοφόρησε κάποιο CD...) για να ενημερωθούμε, όσοι δε μπορέσαμε να δούμε ζωντανά το Πάνο και την όμορφη συντροφιά του.{#emotions_dlg.thumbup}



    Απ 'ότι άκουσα ότι ολοκληρώθηκε η ηχογράφηση και σύντομα θα βγει το CD

    από τον ΜΕΤΡΟΝΟΜΟ


    o-Zone
    24.11.2010, 13:59

    Παράθεση:

    Το μέλος AlfaWolf στις 24-11-2010 στις 00:09 έγραψε...

    Απ 'ότι άκουσα ότι ολοκληρώθηκε η ηχογράφηση και σύντομα θα βγει το CD

    από τον ΜΕΤΡΟΝΟΜΟ



    Όταν θα έχεις ακριβή ενημέρωση για τη κυκλοφορία του CD, περιμένουμε το σινιάλο σου! {#emotions_dlg.thumbup}