ελληνική μουσική
    620 online   ·  210.872 μέλη

    Νέος δίσκος για τους Guns N' Roses?

    AlfaWolf
    13.11.2010, 07:24

    Μέλος των Gun's N Roses μίλησες για το νέο του δίσκου! Ο κιθαρίστας DJ Ashba έδωσε ελπίδες στους Fans του συγκροτήματος λέγοντας

    ότι προγραμματίζουν πολύ ωραία πράγματα τα οποία έρχονται σήμερα!

    Στη συνέχεια είπε: «Ναι, είμαι πολύ ενθουσιασμένος για τα όσα έρχονται.. Ο Axl έχει πάρα πολλές ωραία πράγματα και πραγματικά αυτό με ενθουσιάζει!»

    Να τους πιστέψουμε? Ας θυμηθούμε μόνο ότι για το Chinese Democracy περιμέναμε 13 χρόνια πριν την κυκλοφορία του.. Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε για να σιγουρευτούμε!




    Πηγή:tralala


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 13-11-2010 07:24 ]


    επισυναπτόμενα: sadc.jpg 
    tallos
    14.11.2010, 02:20

    τα καλυτερα τραγουδια τους τα εγραψε ο ιζζυ.οι αλλοι σαχλαμαριζανε απλως αλλα αυτο τους εκανε διασημους.


    Theoso
    16.11.2010, 16:14

    Δυστυχώς δεν ελπίζω τίποτα σε αυτούς...


    JohnCherry
    20.11.2010, 14:59
    Αμα δεν τα βρουν με τον Slash ούτε κι εγώ ελπιζω τίποτα
    aviectus
    20.11.2010, 15:09

    οχουυ βαρέθηκα την πιπίλα με το Slash..νταξ Ναούμ..καλός ο Slash αλλα τα καλύτερα τους ο izzy τα έγραφε,όταν ο slash μπεκρούλιαζε και τσακωνόταν με τον Rose.....

    Οι Guns n Roses εχουν τελειώσει για τα καλά...ασ μείνουν εκει που τους αγαπήσαμε ( η και μισήσαμε.. ) και οχι αρπαχτές τύπου chinsese democracy...


    sentencedgr
    22.11.2010, 22:51

    Παράθεση:

    Το μέλος aviectus στις 20-11-2010 στις 15:09 έγραψε...

    οχουυ βαρέθηκα την πιπίλα με το Slash..νταξ Ναούμ..καλός ο Slash αλλα τα καλύτερα τους ο izzy τα έγραφε,όταν ο slash μπεκρούλιαζε και τσακωνόταν με τον Rose.....

    Οι Guns n Roses εχουν τελειώσει για τα καλά...ασ μείνουν εκει που τους αγαπήσαμε ( η και μισήσαμε.. ) και οχι αρπαχτές τύπου chinsese democracy...

    συμφωνω απολυτως φιλε μου.. τοσος σαματας για μια τοσο προχειροδουλεια.. αν ειναι δυνατον.. δεν ντραπηκαν ηθελα να ηξερα.. (κ παρεπιπτοντως το κομματι chinese democracy υπαρχει πολλααα χρονια τωρα.. δεν ειναι καινουργιο.. ελεος.)