ελληνική μουσική
    366 online   ·  210.873 μέλη

    Aττακες για OSCAR!!!!!!!!!

    piterpiano
    28.02.2005, 03:26
    σκεφτομαι να ανοιξω ενα topic με αττακες που εχουμε ακουσει ειτε απο φιλους, φιλες, γκομενους, γκομενες,ειτε απο διασημους ειτε οτιδηποτε!

    προσφατα στο ραδιο του σκαι. ειπε ενας:

    αλλος για χιο τραβηξε,και αλλος για λαμπιρη!!!!!!
    marlene
    28.02.2005, 16:09
    Καλά... Την άλλη φορά που θα πάτε στο Μετρό να κατεβειτε από τις κατρακυλιώμενες σκάλες.

    Επίσης να μην ξεχάσετε να καταταγείτε στην ελαιώνα των ξένων...!

    Σας αντικαθιστούμε υπευθυνους για ότι γράψετε εδώ, και φυσικά θα ενημερώσουμε και τον πλατηνιτάρχη για όλα αυτά!


    jimmis_kos
    28.02.2005, 21:42
    Άγνωστος - Κύπρος

    Ο νόμος του Hulk (αντί για Hook)

    Ματθαίος - Αθήνα

    Η μάνα μου πήγε να κάνει τεστ ΟΠΑΠ (αντί γιά ΠΑΠ)

    Γιώργος - Αθήνα

    Στο Taboo και ενώ η λέξη είναι τσόντα: -Τι ήταν το "βαθύ λαρύγγι" -Θρίλλερ!

    Άγνωστη - Αίγιο

    Τα καλαμάρια ανήουν στα μαλακοειδή


    jimmis_kos
    28.02.2005, 21:52
    Είδα στην τηλεόραση κάτι βρακοσυλλέκτες. Πολύ στενοχωρήθηκα που φτάνουν στο σημείο να ψάχνουν στα σκουπίδια να βρουν εσώρουχα- Άντζελα Δημήτριου
    2 Φάγαμε γκολ από στημένο κόρνερ-- Νίκος Αναστόπουλος
    3 Το τηγάνι αυτό μπορεί να αναπτύξει θερμοκρασία 4000 βαθμών Κελσίου στο εσωτερικό του-- Μαρία Μπακοδήμου
    4 Και τώρα δένουμε τα χέρια του αρνιού...-- Βέφα Αλεξιάδου
    5 Σε δήλωση του για την κρίση στο Τέτοβο: -Αυτό το θέμα θα έλεγα είναι άνευ ουσιαστικής ουσίας --Γιώργος Παπανδρέου
    6 Πρέπει να δίνω τροφή στα μάτια του κόσμου --Άντζυ Σαμίου
    7 -Εσείς κυρία Δημητρίου θέλετε να κάνετε μια δήλωση; -Βεβαίως και θα κάνω. Γιατί να μην κάνω; Όλοι κάνουνε, εγώ να μείνω αδήλωτη;-- Άντζελα Δημήτριου
    8 -Κυρία Δημητρίου τι θα βρει κανείς άμα ψάξει στην βιβλιοθήκη σας; -Μπα, μη νομίζεις πως κρύβω εκεί πράγματα. Έχω θυρίδα στην τράπεζα --Άντζελα Δημήτριου
    9 -Και επίσης θα ήθελα να τονίσω ότι δεν πρέπει ποτέ να καταπίνετε το σπέρμα στον στοματικό έρωτα -Πω πω, αλήθεια; Δεν το ήξερα! --Ελένη Μενεγάκη
    10 Τηλεφωνήστε τώρα στα εξής τηλέφωνα για να κερδίσετε δυο τηλεθεατές αξίας 500.000 δραχμών --Ελένη Μενεγάκη