ελληνική μουσική
    381 online   ·  210.816 μέλη

    Ρωτήστε την Τζώρτζια των Μπλε

    AlfaWolf
    23.03.2011, 02:54

    Η τζώρτζια των ΜΠΛΕ θα είναι μαζί μας μέσα από την εκπομπή Wolf On Air στο ραδιόφωνο του ΜΗ

    για ερωτήσεις - απόψεις ή και τα δύο ... εδω είναι ο χώρος κατάθεσης :)

     





    επισυναπτόμενα: geormple.jpg 
    ilio
    23.03.2011, 13:57

    Να σε καταστρέψω πάλι;Χα χα χα!!Λέω να το αφήσω αυτήν τη φόρα{#emotions_dlg.biggrin}


    AlfaWolf
    23.03.2011, 17:36

    Θέλεις να σε μαλώσω ?? {#emotions_dlg.happycrazy}

    ε?

    ε?

    το ξερεις οτι αστειευόμουν αντε τωρα...{#emotions_dlg.tt2}  περιμένω ερωτήσεις αν εχεις

    αν όχι.... να βρείς χαχαχαχα  {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.beer}


    kwstakisch
    23.03.2011, 18:17

    Καταρχήν συγχαρητήρια και για αυτήν την καλεσμένη σου Νικόλα!!!

    Λοιπόν αυτό που θέλω να ρωτήσω την Τζώρτζια είναι λίγο δύσκολο να ειπωθεί στην συνέντευξη και γι'αυτό δεν έχω την απαίτηση να την ρωτήσεις...

    Είχε ακουστεί οτι είναι μπλεγμένη με τα ναρκωτικά... Τί έχει να μας πει για την περιπέτεια της μ'αυτα , αν ποτε είχε σχέση , ή αν δεν είχε πως κατα τη γνώμη της ξεκίνησε αυτή η φήμη γύρω απ'το όνομά της!!!???


    -----------------
    ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΝΟΘΕΙΕΣ..... ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ 15.00-17.00 στο http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstakisch στις 23-03-2011 18:18 ]


    AlfaWolf
    23.03.2011, 18:34

    Καμιά ερώτηση δεν είναι δύσκολο να ειπωθεί  και το έχω αποδείξει αυτό έτσι χαχαχαχα

    η ερωτηση θα γίνει...

    άλλα για την συγκεκριμένη στο υπογράφω ότι θα ξεραθεί στα γέλια ...

    Ξέρω ότι η ανατρεπτική της εικόνα, αυτή της πολύ εκκεντρικής γυναίκας με τα πολλά τατουάζ, τα πολύ extreme χτενίσματα και το gothic ντύσιμο, έχει κάνει πολλούς να σκεφτούν διάφορα για την Τζώρτζια  μπερδεύονται πολλοί έτσι θα ήθελα όμως να τους δω τι θα λέγον αν την έβλεπαν πάρκο με τα παιδάκια της

    Α!! σημειωτέων ότι είναι και πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων στο σχολειό των παιδιών της {#emotions_dlg.biggrin}

     


    AlfaWolf
    26.03.2011, 15:46

    Ερωτήσεις -  γνώμες  μπορείτε να καταθέτετε εως Τρίτη 29 Μαρτίου

     

     


    AlfaWolf
    28.03.2011, 15:27

    Για όσους ξεχαστήκαν... ερωτήσεις θα περιμένω έως 18:00 σήμερα :D

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 28-03-2011 15:35 ]





    επισυναπτόμενα: gorgia.jpg 
    jethroomi
    30.03.2011, 01:00

    Κανενας δεν ξεχαστηκε φιλε αλφα.

    απλα το θεμα καηκε.

    ενας ανοητος και δηθεν διακριτικος (κωστακις) ρωταει ενωπιον του νετ αν η Τζο...κλπ

    κι εσυ ως αυτοκλητος μαρτυς (ας απαντουσε η Τζο) μας (τους) ξενερωσες ολους.

    τη Τζο (δεν τη γνωριζω προσωπικα) την παρουσιασες ως μια θεια (προεδρος γονεων κλπ)

    δε με αφορα η προσωπικη ζωη κανενος

    αλλά η ροκ αυρα.

    και η Τζο την εχει.


    AlfaWolf
    30.03.2011, 04:01

    Παράθεση:

    Κανενας δεν ξεχαστηκε φιλε αλφα.

    απλα το θεμα καηκε.

    ενας ανοητος και δηθεν διακριτικος (κωστακις) ρωταει ενωπιον του νετ αν η Τζο...κλπ

    κι εσυ ως αυτοκλητος μαρτυς (ας απαντουσε η Τζο) μας (τους) ξενερωσες ολους.

    τη Τζο (δεν τη γνωριζω προσωπικα) την παρουσιασες ως μια θεια (προεδρος γονεων κλπ)

    δε με αφορα η προσωπικη ζωη κανενος

    αλλά η ροκ αυρα.

    και η Τζο την εχει.


    Σε ευχαριστώ για την κατάθεση τις γνώμης σου φίλε/φίλη jethroomi

    σεβαστή όπως κάθε γνώμη και άποψη :)

    αλλά κάηκε... :)

    Αυτή είναι η δική μου άποψη και γνώμη και να γιατί :

    1ον Το Τοπικ αυτό το ξεκίνησα εγώ

    2ον Το μέλος kwstakisch σε μένα απευθυνόταν διότι εγώ εκπροσωπώ τον κάθε καλεσμένο μου

    3ον Δεν απάντησα αντί Τζωρτζιας αντίθετα είπα ότι η ερώτηση θα γίνει, οπότε θα ακούσουμε την απάντηση. εγώ απλά είπα την γνώμη μου 1ον για το ποια θα είναι η αντίδραση. 2ον γιατί πάντα κατά την άποψη μου νομίζουν κάποιοι ότι παίρνει ναρκωτικά, και 3ον γνωστοποίησα την ιδιότητα της ως πρόεδρος γονέων και κηδεμόνων διότι αυτή η ιδιότητα από μόνη της δίνει κάποια απάντηση. 

    για αυτούς τους 3 λόγους ο χαρακτηρισμός ''αυτόκλητος'' είναι άκυρος & άτοπος και μάλιστα είμαι υποχρεωμένος να στον  επιστρέψω φίλε/φίλη μου  μαζί με τον χαρακτηρισμό ''ηλίθιος''  

    κι αυτό διότι αυτό που κατηγορείς αυτό το ίδιο κάνεις εσύ, δηλαδή παρουσιάζεσαι ως αυτόκλητος αντιπρόσωπος όλων και λες << κι εσύ ως αυτόκλητος μαρτυς (ας απαντουσε η Τζο) μας (τους) ξενερωσες ολους. >>

    Τώρα ποιος είναι τελικά ο ''ηλίθιος'' και ο ''αυτόκλητος'' ??

    ας το αποφασίσουν όσοι διαβάζουν (αν τους το επιτρέπεις φυσικά :)


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 30-03-2011 04:04 ]


    jethroomi
    30.03.2011, 15:21

    Παράθεση:

    Το μέλος kwstakisch στις 23-03-2011 στις 18:17 έγραψε...

    Καταρχήν συγχαρητήρια και για αυτήν την καλεσμένη σου Νικόλα!!!

    Λοιπόν αυτό που θέλω να ρωτήσω την Τζώρτζια είναι λίγο δύσκολο να ειπωθεί στην συνέντευξη και γι'αυτό δεν έχω την απαίτηση να την ρωτήσεις...

    Είχε ακουστεί οτι είναι μπλεγμένη με τα ναρκωτικά... Τί έχει να μας πει για την περιπέτεια της μ'αυτα , αν ποτε είχε σχέση , ή αν δεν είχε πως κατα τη γνώμη της ξεκίνησε αυτή η φήμη γύρω απ'το όνομά της!!!???


    -----------------
    ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΝΟΘΕΙΕΣ..... ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ 15.00-17.00 στο http://www.musicheaven.gr/live/101>

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstakisch στις 23-03-2011 18:18 ]



    Αν κατα τη γνωμη σου το παραπανω ποστ δεν ειναι ανοητο τι να πω;...

    ....................................................................................

    Πουθενα στο δικο μου ποστ δεν αναφερω τη λεξη "ηλιθιος", αληθεια εσυ που ειδες τη συγκεκριμενη λεξη;

    Το ατοπημα σου, κατ εμε, ειναι που απαντησες σε ενα ακρως κουτσουμπολιστικο, και επιμενω ανοητο ως προς τη διατυπωση,

    ερωτημα.

    Επιμενω οτι με ξενερωσες κι ισως και αρκετους-αρκετες φιλους-φιλες φιλε Αλφα επειδη

    τετοιες ερωτησεις ταιριαζουν μονο σε μεσημεριατικη TV κι οχι σε ενα site μουσικου προσανατολισμου.

    Φιλε Αλφα μαλλον δεν επιτρεπεις να ακουγονται κι αλλες γνωμες γι αυτο δεν θα ασχοληθω αλλο με εσενα.

    ΥΓ1. Εκπροσωπω μονο τον εαυατο μου.

    ΥΓ2. Οποτε ερθεις κατα Θεσσαλονικη μερια φιλε Αλφα στειλε μου πμ για δεις αν ειμαι φιλος ή φιλη, ετσι για να σου φυγει η απορια.

     

     

     


    AlfaWolf
    30.03.2011, 15:47

    Είσαι ζωντανό παράδειγμα οτι η βλακεία ειναι ανίκητη..

    ότι πεις λοιπόν ... και περαστικούλια :)

     


    sillia
    31.03.2011, 22:29

    H Τζώρτζια έρχεται φαντάζομαι στο ραδιοφωνό μας για να αναπτύξει λόγο γύρω από την καλλιτεχνική της δραστηριότητα και να εκφράσει άποψη γύρω απ'τα  μουσικά δρώμενα της χώρας μας και όχι για να απαντήσει σε ερωτήσεις  που ενδεχομένως και να παραβιάζουν το ιδιωτικό της ζωής και προσωπικότητάς της  !!


    AlfaWolf
    01.04.2011, 00:17

    Aπαντά σε όλα !!!


    sillia
    01.04.2011, 19:35

    Το ΟΛΑ είναι πρόκληση Νικόλα μου{#emotions_dlg.whistling}

    Για να το λες κάτι περισσότερο ξέρειςWink


    MakisBOC
    02.04.2011, 12:42

    Γουσταρω ΜΠΛΕ και GEORGIA και Θεοδοσια Τσατσου..το αγαπημενο μου Ελληνικο Συγκροτημα.

    Οταν καποιος γινεται γνωστος φυσιολογικο (αλλα οχι και λογικο) ειναι καποιοι απο εμας να θελουν να μαθουν προσωπικα δεδομενα για τον καλλιτεχνη..πχ χθες βραδυ στο Γυαλινο θεατρο ειπε η Georgia οτι" το τραδουδι αυτο ειναι πολυ παλιο..απο την εποχη που ημουν παρθενα.."..

    Προβλεποντας την αντιδραση της συμφωνω οτι θα βαλει τα γελια αν και σιγουρα μεσα της θα ενοχληθει

    Δε με ενδιαφερει προσωπικα αν ειχε η αν εχει σχεση με την ερωτηση..εγω την χαιρομαι που επι σκηνης κραταει μια ζωντανια εφηβης..

    οσο πιο γνωστος γινεται καποιος ολο και πιο προσωπικα θα θελει το κοινο μαθαινει..μεχρι και φωτο για το πως κατουραει ενας διασημος..δυστυχως αυτη ειναι η πραγματικοτητα..

    πιστευω αμα απομυθοποιησουμε λιγο τους πρωταγωνιστες και σκεφτουμε οτι και αυτοι ανθρωποι ειναι που εχουν τις προσωπικες τους στιγμες οπως ολοι μας τοτε ισως βρουμε μονοι μας την απαντηση που ψαχνουμε

    και μας ικανοποιει γιατι απο εκει και περα ειναι προβλημα του καθε ενα τι κανει στη ζωη του αρκει να μην εμπλεκεται στη ζωη των αλλων και στους νομους..

    νομιζω οτι μονο οσοι αγαπανε τους ΜΠΛΕ και τους αρεσουν θα ακουσουν μια τετοια συνεντευξη και σιγουρα αν καποιος τους αγαπαει πραγματικα δε θα εκανε τετοιες ερωτησεις διοτι θα καταλαβαινε οτι θα εκανε κακο στη φημη τους..εκτος κι αν αυτη η προθεση οποτε τοτε αλλαζει..


    MakisBOC
    02.04.2011, 12:49

    Αντε και για να μη τσακωνεστε παρτε μερικες φωτος απο χτες των ΜΠΛΕ στο Γυαλινο θεατρο..και μη ξεχασετε το AMSTEL LIVE που θα μεταδοθει αρχες Μαιου μαλλον οπου ΕΣΚΙΣΑΝ επαιξαν και διασκευη το Rock N Roll Queen..ΦΟΒΕΡΟΙ !!! χτες στο Γυαλινο επαιξαν METALLICA !!! k CLASH !! http://www.facebook.com/album.php?aid=315176&id=644768969&l=49edd557e0

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MakisBOC στις 02-04-2011 12:52 ]


    MakisBOC
    02.04.2011, 12:50

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MakisBOC στις 02-04-2011 12:52 ]


    MakisBOC
    02.04.2011, 12:54
    kwstakisch
    02.04.2011, 13:05

    Παιδιά να ζητήσω ενα μεγάλο συγγνώμη απο όλους όσους "σκανδάλισε" η ερώτησή μου!!!Προς θεού δεν ήθελα ούτε να θίξω την Τζώρτζια ούτε και να κουτσομπολέψω...

    Γενικά δεν είμαι πολυ του κουτσομπολιού(ουτε στους καλεσμένους μου ρωτάω κουτσομπολίστικες ερωτήσεις)!!!

    Συγνώμη και στον Nικόλα αν τον έφερα σε δύσκολη θέση να απαντήσει στο φίλο jethromii και πήγε η κουβέντα σ'αυτό το σημείο{#emotions_dlg.biggrin}

    Νικόλα όπως σου είπα δεν με πειράζει αν δεν ειπωθεί η ερώτηση...Μπορεί να ήταν κια βλακεία εξ'αρχής που την postara....

    Και παλι συγγνώμη σε όσους "ξενέρωσαν" με την ερώτησή μου

    {#emotions_dlg.clap}


    MakisBOC
    02.04.2011, 13:13
    εγω δεν ξενερωσα απο την ερωτηση (με το σκεπτικο οτι ολοι μας θελουμε να μαθαινουμε πολλα κλπ) απλως πιστευω οτι πρεπει να ξερουμε που να παταμε φρενο απο μονοι μας σε καποια θεματα..κι εγω ισως καθομουν να ακουσω κατι τετοιο..δεν ειπα οτι ειμαι τελειος μια κατα καποιο τροπο αυτοκριτικη κανω..σε δικαιολογω και εγω προσωπικα καταλαβα οτι εγινε αθελα σου αλλα δε καταλαβαινω γιατι ξεφυγε μετα η κουβεντα σε αλλα..ενταξει δεν ειναι αναγκη να παιξουμε και ..ξυλο που λεει ο λογος..με αυτα που ζουμε βεβαια ετοιμοι ειμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΣ με το παραμικρο..