ελληνική μουσική
    798 online   ·  210.851 μέλη

    Εντυπώσεις από τη συνάντηση στη Θεσσαλονίκη - Σάββατο 19 Νοεμβρίου

    pastella
    10.11.2011, 21:51

    Μιας και έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε και να συνευρεθούμε, όποιος επιθυμεί να γνωριστεί με άλλα μέλη, να θυμηθεί ένδοξες στιγμές βορειοελλαδίτικων συναντήσεων και να πιει και να τραγουδήσει, να η ευκαιρία!

    Ελάτε με τα οργανάκια σας, με φίλους σας και απαραιτήτως με την καλή σας διάθεση :)

     

    Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011

    Ώρα 14.30

    Ταβέρνα Κιβωτός των Γεύσεων (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας, χάρτης παρακάτω)

     

    ΛΛΛΙΣΤΑ

    - pastella

     

    ΥΓ: Η ημερομηνία και η ώρα φυσικά είναι συζητήσιμες.

     


    Προβολή μεγαλύτερου χάρτη


    -----------------
    Ιστορίες για Αγρίους - Σοβαρά τώρα... Τετάρτη 9-11μμ στο Radio MusicHeaven

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 20-11-2011 22:10 ]


    -Sadahzinia-
    12.11.2011, 19:57
    Στο μυαλό μου είσαι! Θα ξερω πεμπτη παρασκευη καθώς ενδέχεται να δουλεύω (θα προσπαθήσω να το ρυθμίσω) Ελα να βλεπω συμμετοχές :D:D
    pastella
    14.11.2011, 20:21

    Επειδή δεν βλέπω συμμετοχή, θέλετε να αλλάξουμε την ημερομηνία ή τον τόπο συνάντησης;

     

    'Η θα είστε κλασσικά της τελευταίας στιγμής οι συμμετέχοντες;

     

    Γνώμες παιδιά, δεν έχει νόημα αλλιώς η συνάντηση μελών


    jorge
    14.11.2011, 22:04
    Μπηκε και στο newsletter, για να δουμε :)
    ge01415
    14.11.2011, 22:44

    Πάντα ν' ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε...βρε!!!!

    Μιας και έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε και να συνευρεθούμε, όποιος επιθυμεί να γνωριστεί με άλλα μέλη, να θυμηθεί ένδοξες στιγμές βορειοελλαδίτικων συναντήσεων και να πιει και να τραγουδήσει, να η ευκαιρία!

    Ελάτε με τα οργανάκια σας, με φίλους σας και απαραιτήτως με την καλή σας διάθεση :)

     

    Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011

    Ώρα 14.30

    Ταβέρνα Κιβωτός των Γεύσεων (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας, χάρτης παρακάτω)

     

    ΛΛΛΙΣΤΑ

    - pastella
    --Sadahzinia-(Θα ξερει πεμπτη παρασκευη καθώς ενδέχεται να δουλεύει {αλλά θα το ρυθμίσει {#emotions_dlg.biggrin}}
    -ge01415

     

    ΥΓ: Η ημερομηνία και η ώρα φυσικά είναι συζητήσιμες.

     

    Προβολή μεγαλύτερου χάρτη

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ge01415 στις 14-11-2011 22:47 ]


    kithara-woman
    14.11.2011, 23:14

    Αν ήταν κάποιο άλλο Σάββατο,πχ 3/12,πιθανό να ερχόμασταν..Για αυτό δύσκολο,και για το επόμενο,λόγω γιορτής Στέλιου...Ακόμα άρρωστη είμαι,με αντιβιώσεις και πρησμένο μάτι...Κρίμα,την άλλη φορά είχαμε περάσει όμορφα,το μαγαζάκι είναι πολύ ωραίο,κι επίσης έχουμε καιρό να ανέβουμε Θεσσαλονίκη..Την περασμένη φορά που ανεβήκαμε με τον Στέλιο,φορούσαμε κοντομάνικα ακόμα..


    Hastaroth
    14.11.2011, 23:20

    Ενδέχεται να ανέβω ώς εκπρόσωπος τού Νοτίου κλιμακίου-αλλά δέν υπόσχομαι τίποτε διότι δέν είμαι βουλευτής ή υπουργός...Smile


    sparticle
    15.11.2011, 00:42

    Μια χαρά και η μέρα και η ώρα..Εκτός απροόπτου θα είμαι εκεί :)


    bouzoukiz
    15.11.2011, 14:33

    μέσαααααααα


    filaret49
    15.11.2011, 14:46

    ολοι νεαροι ειστε?και τι ειδος μουσικης παζετε?


    ge01415
    15.11.2011, 16:23

    filaret49, η νιότη ρέει άφθονη σε κάθε συνάντηση άσχετα αν στην ηλικία μας αυτό το λένε...παλιμπαιδισμό! {#emotions_dlg.tt2} Όσο για είδος μουσικής, ξεκινάμε με ελαφροεντεχνολαϊκορόκ (!!!) χιτάκια και συνήθως κανένας δεν θυμάται πως τελειώνει! (εκτός απ' τη νιότη ρέει άφθονο και το κρασί!) {#emotions_dlg.beer}

     

    Στέλλα αν μας πέρνει να κάτσουμε έξω καλώς, αλλιώς θα το ανάψω το τσιγάρο μέσα στο μαγαζί κι ότι θέλει ας γίνει, την προηγούμενη φορά την βγάλαμε με δρομολόγια μέσα-έξω...δεν παλεύεται!

     

    Μιας και έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε και να συνευρεθούμε, όποιος επιθυμεί να γνωριστεί με άλλα μέλη, να θυμηθεί ένδοξες στιγμές βορειοελλαδίτικων συναντήσεων και να πιει και να τραγουδήσει, να η ευκαιρία!

    Ελάτε με τα οργανάκια σας, με φίλους σας και απαραιτήτως με την καλή σας διάθεση :)

     

    Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011

    Ώρα 14.30

    Ταβέρνα Κιβωτός των Γεύσεων (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας, χάρτης παρακάτω)

     

    ΛΛΛΙΣΤΑ

    - pastella
    - -Sadahzinia-(Θα ξερει πεμπτη παρασκευη καθώς ενδέχεται να δουλεύει {αλλά θα το ρυθμίσει {#emotions_dlg.biggrin}}
    - ge01415
    - Hastaroth (εκπροσωπόντας το Ν.Κ. {ενδέχεται να ζητήσει ψήφο για τις επερχόμενες εκλογές {#emotions_dlg.tt2}}
    - sparticle
    - bouzoukiz

     

    ΥΓ: Η ημερομηνία και η ώρα φυσικά είναι συζητήσιμες.

     

    Προβολή μεγαλύτερου χάρτη




    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ge01415 στις 15-11-2011 16:23 ]


    gazakas
    15.11.2011, 16:35
    Μέσα κι εγώ! ΛΛΛΙΣΤΑ - pastella - -Sadahzinia-(Θα ξερει πεμπτη παρασκευη καθώς ενδέχεται να δουλεύει {αλλά θα το ρυθμίσει } - ge01415 - Hastaroth (εκπροσωπόντας το Ν.Κ. {ενδέχεται να ζητήσει ψήφο για τις επερχόμενες εκλογές } - sparticle - bouzoukiz -gazakas
    Kristalo
    15.11.2011, 19:27

    Εγω πολυ θα ηθελα να ανταμώσω μαζι σας παλι μιας και περισσυ ηταν τελεια η συναντηση μας αλλα δυστυχως η ωρα με περιοριζει καθως το μαγαζι κλεινει στις δυομισυ και δεν προλαβαινω να ταξιδεψω αφου χρειαζομαι αλλες 3μισυ ωρες μεχρι την Θεσ/νικη! Σας ευχομαι να περάσετε όμορφα!{#emotions_dlg.beer}


    sagra
    15.11.2011, 19:52

    Κι εγώ μέσα. Άντε, καιρό έχουμε να συναντηθούμε να τα π(ι)ούμε!


    pastella
    15.11.2011, 21:27

    Kristalo μου εσύ νομίζεις ότι θα έχουμε τελειώσει τη συνάντηση τότε; Αμέσως μετά τη δουλειά έλα!

    Παράθεση:
    Στέλλα αν μας πέρνει να κάτσουμε έξω καλώς, αλλιώς θα το ανάψω το τσιγάρο μέσα στο μαγαζί κι ότι θέλει ας γίνει, την προηγούμενη φορά την βγάλαμε με δρομολόγια μέσα-έξω...δεν παλεύεται!

    Χρυσέ μου δεν το ξέρω αυτό. Θα το ρωτήσω. Αλλά, ΠΩΣ θα κάτσουμε έξω με 8 βαθμούς; Δεν είμαστε σκληραγωγημένοι σαν εσένα  {#emotions_dlg.tt2}

     

    Επί τη ευκαιρία, αν κάποιος γνωρίζει καλή ΤΑΒΕΡΝΑ όπου να επιτρέπεται το κάπνισμα και η μουσική στην πόλη της Θεσσαλονίκης ας μας το πει για να αλλάξουμε μέρος!!!

     

    Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011

    Ώρα 14.30

    Ταβέρνα Κιβωτός των Γεύσεων (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας, χάρτης παρακάτω)

    Ελάτε με τα οργανάκια σας, με φίλους σας και απαραιτήτως με την καλή σας διάθεση :)

     

    ΛΛΛΙΣΤΑ

    - pastella
    - -Sadahzinia-(Θα ξερει πεμπτη παρασκευη καθώς ενδέχεται να δουλεύει {αλλά θα το ρυθμίσει {#emotions_dlg.biggrin}}
    - ge01415
    - Hastaroth (εκπροσωπόντας το Ν.Κ. {ενδέχεται να ζητήσει ψήφο για τις επερχόμενες εκλογές {#emotions_dlg.tt2}}
    - sparticle
    - bouzoukiz
    - gazakas
    - sagra

    EXTRA: ένδοξες στιγμές βορειοελλαδίτικων συναντήσεων


    Προβολή μεγαλύτερου χάρτη


    -----------------
    Ιστορίες για Αγρίους - Σοβαρά τώρα... Τετάρτη 9-11μμ στο Radio MusicHeaven

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 15-11-2011 21:30 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 15-11-2011 21:33 ]


    Kristalo
    16.11.2011, 21:22

    Αν ειναι το γλεντι να κρατησει ως αργα τότε ναι το ξανασκέφτομαι να κανω ντου εκπληξης{#emotions_dlg.clap}!!! Όλα θα εξαρτηθούν βέβαια με το πόσο κουρασμένη θα με βρει το μεσημέρι του Σαββατου μετα την δουλεια αλλα πιστευω πως θα τα καταφέρω{#emotions_dlg.thumbup}!!! Θέλω τόσο πολυ να σας ξανανταμωσω{#emotions_dlg.beer}!! Βάλτε μου ένα ερωτηματικό παρακαλω!Wink


    Hastaroth
    16.11.2011, 22:05

    Δυστυχώς κατά 99% δέν με βλέπω να ανεβαίνω επάνω {#emotions_dlg.sad}.Μού έχει προκύψει ένα σοβαρό πρόβλημα και μάλλον θα μείνω στην Αθήνα.Ωστόσο επειδή η ελπίδα πεθαίνει τελευταία,διατηρώ το 1% και ελπίζω πως άν είμαι τυχερός και τα καταφέρω,θα έχη μείνει και ολίγος οίνος (ή μπύρα) γιά μένα......

    {#emotions_dlg.beer}


    alkyoni
    16.11.2011, 22:55

    Καλησπερες κι απο μενα σε ολους!Smile

    Δε γνωριζω ακομα αν θα μπορεσω να ειμαι απο το μεσημερι παρουσα...{#emotions_dlg.sad}

    Το πιο πιθανο ειναι να περασω πιο αργα (ελπιζω να μεινετε αρκετα εκει, οπως συνηθως γινεται{#emotions_dlg.biggrin}) και να πιουμε εστω ενα ποτηρακι κρασακι και ειδωθουμε μετα απο τοσο καιρο!!!!{#emotions_dlg.rolleyes}

    Παρουσα με ερωτηματικο κι εγω...{#emotions_dlg.blush}

    υ.γ. χαιρομαι ιδιαιτερα που βλεπω να προσπαθουν και μελη απο μακρυνα μερη να ειναι παρωντα, ευχομαι να τα καταφερετε και να ερθετε! Περιμενουμε κι αλλες συμμετοχες!{#emotions_dlg.beer}Καλο ταξιδι και καλη μας ανταμωση! {#emotions_dlg.beer}


    -Sadahzinia-
    17.11.2011, 01:50

    Tα καλά νέα είναι ότι επιτέλους θα μπουν λεφτα στην τρυπια τσέπη μου. τα κακά νέα είναι ότι δεν μπορώ να ερθω τζαμπα ο ενθουσιασμός .


    pastella
    17.11.2011, 20:33

    Alkyoni να τσακιστείς να έρθεις {#emotions_dlg.tt2}

    Για όσους ενδιαφέρονται, το κάπνισμα επιτρέπεται και οι υπεύθυνοι δήλωσαν ότι θα είναι χαρά τους να το διασκεδάσουμε Σάββατο μεσημέρι στο μαγαζί!

     

    Παρατήρηση: Σύν δεν έχουμε φέτος;


    Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011

    Ώρα 14.30

    Ταβέρνα Κιβωτός των Γεύσεων (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας, χάρτης παρακάτω)

    Ελάτε με τα οργανάκια σας, με φίλους σας και απαραιτήτως με την καλή σας διάθεση :)

     

    ΛΛΛΙΣΤΑ

    - pastella+2
    - ge01415
    - sparticle
    - bouzoukiz
    - gazakas
    - sagra
    - kristalo (?)
    - alkyoni

    EXTRA: ένδοξες στιγμές βορειοελλαδίτικων συναντήσεων


    Προβολή μεγαλύτερου χάρτη