ελληνική μουσική
    437 online   ·  210.817 μέλη

    Αθηναϊκή Χριστουγεννιάτικη Συνάντηση & 2ο Party Radio MusicHeaven -11/12/11

    Hastaroth
    12.12.2011, 19:31

    Πολύ ωραία περάσαμε γιά μιά ακόμα φορά,άν και αναγκαστικά έφυγα νωρίς καθώς είχα πρωινό ξύπνημα σήμερα.

    Αποψή μου είναι πως τέτοιες εκδηλώσεις θα έπρεπε να γίνωνται Σάββατο βράδυ,ώστε να μην έχουμε το άγχος πώς θα ξυπνήσουμε να πάμε στίς δουλειές μας την επόμενη μέρα.

    Οσο γι'αυτούς που έμειναν στά κρύα τού......ρακόμελου,άς έπιναν αυτό που ήπια κι'εγώ,δηλαδή {#emotions_dlg.beer}

    Καλές γιορτές και να'μαστε καλά ν'ανταμώνουμε συχνά και να ξεφαντώνουμε.

    ΥΓ.Πολλά μπράβο στον Δέοντα γιά την διοργάνωση και στους υπευθύνους τού μαγαζιού γιά την επιτυχή αντιμετώπιση τής κρίσης που προκλήθηκε από την ασφάλεια (την ηλεκτρική που έπεσε εννοώ {#emotions_dlg.biggrin}).


    sympetheros
    12.12.2011, 20:14

    Χάρηκα πολύ που σας είδα στην φετινή χριστουγενιάτικη συνάντηση.

    Που ανταλλάξαμε δώρα και χαμόγελα και θετική ενέργεια!

    Καλές γιορτές σε όλους !!!!

    Υ.Γ :Οι πέτρες του Σάκη που κέρδισα απ το σάκο με τα δώρα ήταν....... απολαυστικότατες !


    SakisKouroupos
    12.12.2011, 20:40

    Απότι κατάλαβα τις " τσάκισες " !!!!!! Καλές γιορτές σε όλους πραγματικά ήταν υπέροχα...πιο υπέροχα ακόμη ότι η παρέα αυτή κερδίζει τις καρδιές όλων γιατί επιβεβαιώνει ότι είναι μια σωστή παρέα - δεν χρειάζονται ονόματα - ξέρουν αυτοί !!!! και συγχαρητήρια στον deos για μια ακόμη φορά και σε όλους τους dj .....

    Κρίμα πάντως που δεν έρχονται κι άλλοι .......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : SakisKouroupos στις 12-12-2011 21:05 ]


    jj7
    14.12.2011, 17:12
    Καταπληκτική βραδιά με πολύ κέφι και ευχαριστες γνωριμίες! Ευχαριστουμε Γιάννη για το πολύ ωραία μαγαζί που μας έκλεισες αλλά και για όλη σου την προσπάθεια στο να γίνει αυτή η εκδήλωση! Ελπίζω η μουσική μας να άρεσε σε όλους και να φύγατε από το μαγαζί γεμάτοι..(δώρα+αναμνήσεις!) Ευχαριστώ Νάντια για το Βρετάκο που έχω ήδη αρχίσει να διαβάζω και να θαυμάζω..αντε εις νεωτέρας τα καλλύτερα..καλές γιορτές σε όλους!!
    kithara-woman
    15.12.2011, 21:58

    Από ό,τι φαίνεται, για μια ακόμα φορά περάσατε ωραία!Πάντα με υγεία,να ανταμώνουμε!

    Περιμένουμε κι άλλες φωτογραφίες εμείς που είμαστε μακριά και δεν μπορούμε να έρθουμε!

    {#emotions_dlg.beer}