ελληνική μουσική
    288 online   ·  210.899 μέλη

    Πηγαίνετε τις ημέρες του Πάσχα ή γενικότερα Εκκλησία;

    edelweiss
    13.05.2007, 01:37
    Πηγαίνω μόνο τις μέρες του Πάσχα γιατί μου αρέσουν πολύ οι ύμνοι κι εκτός αυτού επειδή ψέλνω κι όλας :) αυτό
    nefos
    13.05.2007, 02:03



    @ Εdelweiss, επιτρέπεις μια off topic ερώτηση;

    Έχεις βάλει adsl;

    Αν ναι καλορίζικο αλλά εμείς τι φταίμε;

    Πέρασε το Πάσχα, μην με βάζεις να "ψέλνω" βραδιάτικα...
    Orfeus
    13.05.2007, 06:16
    H edelweiss βάλθηκε να απαντήσει σε όόόόόόόόόόόόλα τα topics, από καταβολής MusicHeaven!!!

    Υπομονή!! Θα τελειώσουν. Δεν θα τελειώσουν;


    MichPah
    13.05.2007, 07:05
    Γιατί βρε σεις γίνεστε κακά παιδάκια ε;;;
    τέλος τα Off topic
    MyNameIsDo
    13.05.2007, 12:01
    Τί λές, έχω κι εγώ ένα off-topic....

    Υπάρχει απαγορευτικός νόμος περί απαντήσεως των topics?????

    Μήπως στο συγκεκριμένο θέμα αντέδρασαν οι προλαλήσαντες??

    Όπως κατάλαβα, μην τολμήσει να μιλήσει κανείς για εκκλησία, θρησκεία, πίστη και τέτοια, να ορμήσετε να τον φάτε!

    Άσε που η edelweiss έχει πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις!
    Astron
    13.05.2007, 12:24
    Παράθεση:

    Το μέλος MyNameIsDo στις 13-05-2007 στις 12:01 έγραψε...

    Όπως κατάλαβα, μην τολμήσει να μιλήσει κανείς για εκκλησία, θρησκεία, πίστη και τέτοια, να ορμήσετε να τον φάτε!




    Αντιθέτως! Οι φιλοσοφικές συζητήσεις υπάρχουν για να μπορούν να γίνονται ελεύθερα τέτοια συζητήσεις, ακόμα και για ευαίσθητα θέματα όπως είναι η θρησκεία.

    Τα παιδιά προφανώς αναφέρονται στην ανάσυρση πανάρχαιων topics... Φυσικά αυτό δεν απαγορεύεται, αλλά μοιάζει πολύ παράδοξο να απαντάς σε άτομα που δεν μπαίνουν καν πλέον στο Musicheaven...
    vouliakis
    13.05.2007, 13:16
    Παράθεση:

    Το μέλος MyNameIsDo στις 13-05-2007 στις 12:01 έγραψε...

    Τί λές, έχω κι εγώ ένα off-topic....

    Υπάρχει απαγορευτικός νόμος περί απαντήσεως των topics?????

    Μήπως στο συγκεκριμένο θέμα αντέδρασαν οι προλαλήσαντες??

    Όπως κατάλαβα, μην τολμήσει να μιλήσει κανείς για εκκλησία, θρησκεία, πίστη και τέτοια, να ορμήσετε να τον φάτε!

    Άσε που η edelweiss έχει πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις!



    H edelweiss έχει πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις. Όμως, με το "άγχος" που έχει να απαντήσει μέσα σε δυο μέρες σε ...όλες τις συζητήσεις στο forum, στο τέλος ή θα "την πάρουν στο ψιλό" κάποια μέλη ή θα την θεωρήσουν troll και δεν θα της δίνουν σημασία. Αυτό -και μόνο αυτό- προσπαθούν να της πουν οι συντονιστές (nefos, Orfeus) παραπάνω.




    edelweiss
    13.05.2007, 13:47
    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 13-05-2007 στις 13:16 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος MyNameIsDo στις 13-05-2007 στις 12:01 έγραψε...

    Τί λές, έχω κι εγώ ένα off-topic....

    Υπάρχει απαγορευτικός νόμος περί απαντήσεως των topics?????

    Μήπως στο συγκεκριμένο θέμα αντέδρασαν οι προλαλήσαντες??

    Όπως κατάλαβα, μην τολμήσει να μιλήσει κανείς για εκκλησία, θρησκεία, πίστη και τέτοια, να ορμήσετε να τον φάτε!

    Άσε που η edelweiss έχει πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις!



    H edelweiss έχει πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις. Όμως, με το "άγχος" που έχει να απαντήσει μέσα σε δυο μέρες σε ...όλες τις συζητήσεις στο forum, στο τέλος ή θα "την πάρουν στο ψιλό" κάποια μέλη ή θα την θεωρήσουν troll και δεν θα της δίνουν σημασία. Αυτό -και μόνο αυτό- προσπαθούν να της πουν οι συντονιστές (nefos, Orfeus) παραπάνω.







    Σε ευχαριστώ vouliaki για τα καλά σου λόγια... Νομίζω πως το έχω καταλάβει :)