ελληνική μουσική
    772 online   ·  210.851 μέλη

    Τα παράπονα σας από το musicheaven.

    PHILIPPOSSM
    09.02.2013, 19:30

     Η νέα αυτή ενότητα σας δίνει τον χώρο  να εκφράσετε τα παράπονα σας απέναντι στο musicheaven από τον admin μέχρι τον τελευταίο moderator του chat.

    Ότι σας προβληματίζει, οτι σας εκνευρίζει, οτι σας κάνει να μην είσαστε άνετα στον Μουσικό μας παράδεισο μπορείτε να το εκφράσετε ελεύθερα, πλην κόσμια εδώ.

    Ας αρχίσω εγώ λοιπόν, με ένα παράπονο που έχω από τον admin, που δεν μου δημοσιεύει φωτογραφίες που εχω στείλει για την εκπομπή μου στο R/MH, με την αιτιολογία οτι δεν είμαι εγώ στις φωτογραφίες την στιγμή που αυτήν την στιγμή τουλάχιστον 2 παραγωγοί δεν τηρούν τους κανόνες περί φωτογραφιών.


    ORFEASMIRSINIS
    10.02.2013, 13:45

      Μάλλον τα βρήκατε σε επίπεδο Π.Μ. {#emotions_dlg.biggrin}


    jorge
    10.02.2013, 21:55
    Πότε ρωτήθηκα σχετικά με το θεμα και πότε έδωσα τέτοια αιτιολογία; Οτι να 'ναι.
    PHILIPPOSSM
    11.02.2013, 03:17
    Οτι να'ναι;;; Η απάντηση σου ήταν η εξής: "Παιδιά μην μου στέλνετε φωτογραφίες για τις εκπομπές σας, δεν θα τις ανεβάζω, ότι ανέβηκε ανέβηκε" Μπορεί να φάω 2-3 μέρες ψάχνοντας (γιατί εχουν περάσει και πάνω από 15 μήνες) μέσα στο forum αλλά θα το βρω. Και μην με ρωτήσεις που θυμάμαι το κείμενο, γιατί μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση η απάντηση σου που μου καρφώθηκε στο μυαλό.
    ilio
    11.02.2013, 09:13

    Φίλιππε νομίζω ότι έχει κάνει αναφορά ο Χόρχε εδώ για banners και όχι για φωτογραφίες προφιλ.

    Δεν είναι διαφορετικό αυτό; Smile


    mary_omikron
    11.02.2013, 10:29


    jorge / AdministratorΓιώργοςΠΑΛΛΗΝΗ34 ετών

    13.06.2011, 23:34 #1    

    Θα παρακαλούσα να μην στέλνετε άλλα banners εκπομπών αντί για φωτογραφία προφίλ. Η εξαίρεση που κάναμε δεν έχει πλέον νόημα, καθώς δεν εμφανίζεται το banner όπως παλιά σε όλες τις σελίδες, αλλά υπάρχει το ON AIR που αναβοσβήνει.

    Κάποια στιγμή θα δημιουργήσουμε ξεχωριστή σελίδα για κάθε εκπομπή και εκεί θα μπορείτε να ανεβάσετε πιθανότατα κάποιο banner.

    Μέχρι τότε, μπορείτε να ανεβάζετε κανονικές φωτογραφίες.

    Τα banners μην τα ...πετάξετε, καθώς μπορείτε να τα τοποθετήσετε στο blog σας ή μέσα στο topic της εκπομπής σας.


    PHILIPPOSSM MusicHeaven Guru Philipp SmisΜουσικολόγος, Ραδιοφωνικός Προαγωγός, Τραγουδιστής, Τραπεζοκόμος, Τραπεζοκαθισματα, Κιλίμια-χαλιά.73 ετών

    22.06.2011, 16:10 #2    

    Συμφωνώ...αλλά ή θα εμφανίζονται όλα ή κανένα, καθώς δεν είναι δίκαιο και σωστό αυτό που ισχύει τώρα.

    (όσοι προλάβατε προλάβατε)

    -------------------

     Σχετικό link:  http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=24827

    ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 11-02-2013 10:40 ]


    ilio
    11.02.2013, 11:14

    Πλήρης ενημέρωση από την Μαίρη {#emotions_dlg.biggrin}


    PHILIPPOSSM
    11.02.2013, 11:22
    Καλημέρα καλή εβδομάδα, Μαίρη ευχαριστώ.
    ilio
    11.02.2013, 11:30

    Καλημέρα και καλή  βδομάδα Φίλιππε Smile


    jorge
    11.02.2013, 12:06
    Φίλιππε από τότε έχει περάσει 1,5 χρόνος, μέσα στον οποίο έχουν αλλάξει πάρα πολλά πράγματα και ένα απ' αυτά είναι και η αποδοχή των banners των παραγωγών, αλλά και avatars. Δεν γίνεται να κάνεις δημόσια παράπονα για κάτι που σου καρφώθηκε στο μυαλό πριν 1,5 χρόνο, όταν ίσχυαν άλλα. Και ειδικά όταν αφήνεις υπονοούμενα για μεροληψία. Υπάρχουν και τα ΠΜ, ενώ βρεθήκαμε και προχθες απο κοντά που δεν μου είπες κουβέντα. Εγώ πως να εκλάβω αυτή σου την ενέργεια τώρα, για πες μου.
    PHILIPPOSSM
    11.02.2013, 12:17
    Τα banners και τα avatars που υπάρχουν τώρα υπήρχαν και τότε πριν 1,5 χρόνο. Η Υπογραφή σου πριν..... λίγο καιρό έλεγε μην μου στέλνετε ΠΜ για θέματα λειτουργίας του ΜΗ. Υπάρχει το forum και η φόρμα επικοινωνιας. Προχθές που βρεθήκαμε από κοντά βρεθήκαμε για κάποιο άλλο θέμα, και όταν τελείωσε,έφυγες, έπρεπε να σε "ψέλνω"; Τέλος πάντων το θέμα δεν το άνοιξα για να μονοπωλήσω αλλά για να γράψουν όσα μέλη εχουν παράπονα από το ΜΗ.
    jorge
    11.02.2013, 13:13
    Μάλιστα. Δεν ξέρω εγώ πότε μπήκαν τα νέα avatars, αλλά ξέρεις εσύ. Και προτιμάς να με "ψέλνεις" δημόσια, παρά από κοντά. Έγινε Φίλιππε, έγινε...
    mary_omikron
    11.02.2013, 13:17

    Να κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου?

    Μετά τις διάφορες αναβαθμίσεις αλλαγές και προσθήκες που έγιναν αυτό τον 1,5 χρόνο που μεσολαβεί από το thread μέχρι σήμερα, μπορούσες να ξαναστείλεις το banner σου Φιλ  -πριν το διατυπωσεις σαν παράπονο- και αν και τώρα δεν ανέβαινε θα είχες λόγο να νοιώθεις αδικημένος.

    Λέει κάπου να μην πεταχτούν και κάποια στιγμή θα μπορέσουν να χρησιμοποιηθούν, αν το ερμηνεύω σωστά.

    Και το  de facto "ο,τι ανέβηκε ανέβηκε" βλέπω οτι δεν το έγραψε ο Χόρχε 

    ΥΓ. Στείλε το bannerάκι να το δούμε επιτέλους, άντε, περιμένουμε  Smile


    PHILIPPOSSM
    11.02.2013, 13:32

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 11.02.2013, 13:13 έγραψε...

    Μάλιστα. Δεν ξέρω εγώ πότε μπήκαν τα νέα avatars, αλλά ξέρεις εσύ. Και προτιμάς να με "ψέλνεις" δημόσια, παρά από κοντά. Έγινε Φίλιππε, έγινε...

     Συγνώμη δεν πρέπει να συζητάμε τέτοια πραγματα;


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης