ελληνική μουσική
    784 online   ·  210.857 μέλη

    ερωτηματολόγιο για μια εργασία

    DMV
    26.02.2013, 10:21

    καλησπέρα, οποίος μπορεί ας συμπληρώσει αυτό το ερωτηματολόγιο! Είναι για μια εργασία πληροφορικής άλλα έχει σχέση με τη μουσική και είναι ανώνυμo!
    Ένα λεπτάκι θα πάρει μόνο! ευχαριστώ!


    https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGVKdU40VkRUU3BsdU9rQUQ4cDM5VHc6MQ

    sorry  για όσουν το έχουν ξαναπετύχει και τους spammarw ξανά!


    costaspanag
    26.02.2013, 11:51

    Δεν θα έπρεπε να ξέρουμε ποιός είναι αυτός που κάνει την εργασία, τον σκοπό της κλπ;


    DMV
    26.02.2013, 12:26

    Είναι μια προσπάθεια δημιουργίας στερεοτύπου χρήστη ενός μοντέλου μουσικής  εκπαιδευτικήε εφαρμογής ώς προς το αν δουλέυει ποιο πολύ με το αυτί ή με παρτιτούρα.π.χ. εξετάζεται αν παίζουν ρόλο παράγοντες όπως αυτοί που περιέχονται στις ερωτήσεις (π.χ. φύλο, ηλικία, όργανο,σπουδές κτλ)

    οποιον ενδιαφέρουν τα αποτελέσματα μπορώ να του τα στείλω, όπως και τα προσωπικά μου στοιχεία. Αν φοβίζει κάποιον επαλαμβάνω οτι δεν φαίνονται άλλα προσωπικά στοιχεία πέραν των απαντήσεων που δίνονται

    Είμαι και γώ ερασιτέχνης μουσικός, και προσπάθησα να συνδυάσω την πτυχιακή μου με το αντικείμενο που αγαπω


    c-bouzouksis
    27.02.2013, 10:59
    DMV αν θες στειλε μου τα αποτελέσματα, τους τρόπους που το προώθησες (π.χ. e mail, φίλους, ωδείο ; κτλ) και την εκπαιδευτική δομή στην οποία υπάγεται το ερωτηματολόγιο. Ευχαριστώ. ---> bouzouksis@msn.com
    DMV
    28.02.2013, 21:37

    ναι βεβαίως, και θα το στείλω, περιμένω ακόμα μήπως αυξηθούν λίγο τα άτομα και να κάνω μια προ-επεξεργασία