ελληνική μουσική
    828 online   ·  210.851 μέλη

    Πρωτοχρονιάτικη Πίτα MusicHeaven

    EVAGGELIASAKELLARIOU
    10.02.2014, 21:59

    Έπρεπε να είχες έρθει από χτες. Εγώ πάντως θα σε περιμένω έστω και ιγκόγνιτο. Ε.Σ.


    mary_omikron
    10.02.2014, 22:07
    Δεν τα καταφέρνω στα incognito...με ανακαλύπτουν οι δημοσιογράφοι :Ρ :Ρ
    spiroos
    11.02.2014, 16:40

    Μια ακόμα «ανθρώπινη» βραδιά του MusicHeaven...χωρίς δεύτερες σκέψεις, εγωισμούς και παρασκήνια. Συγχαρητήρια σε όλους, πάνω και κάτω από τη σκηνη...Ραντεβού στις 23 Φεβρουαρίου, στον ίδιο χώρο....για το 2ο Live μας...:)


    mary_omikron
    11.02.2014, 16:52

    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 11.02.2014, 16:40 έγραψε...

    Μια ακόμα «ανθρώπινη» βραδιά του MusicHeaven...χωρίς δεύτερες σκέψεις, εγωισμούς και παρασκήνια. 


    Αυτό είναι το πραγματικό πρόσωπο του MusicHeaven που το βιώνουν όσοι το αγαπούν ειλικρινά και το προσεγγίζουν χωρίς ανταποδοτικές προσδοκίες {#emotions_dlg.thumbup} 


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    11.02.2014, 17:06

    Καλησπέρα. Θα συμφωνήσω με το Σπύρο και τη Μαίρη. Όπου υπάρχει ανθρωπιά, υπάρχει αγάπη χωρίς ανταπόδοση. Στο μόνο που θα "διαφωνήσω"  με το Σπύρο είναι τα εισαγωγικά στη λέξη ανθρώπινη, γιατί με τα φτωχά μου ελληνικά νομίζω ότι το συγκεκριμένο σημείο στίξης μπαίνει για να δώσουμε μια δόση ειρωνίας στη φράση ή στη λέξη. Σπύρο, ξέροντας τον ανιδιοτελή χαρακτήρα σου και τις τεράστιες γνώσεις σου ως φιλόλογος, διόρθωσέ με εάν κάνω λάθος. SmileΤιμωρία πάντως δεν μπαίνω.{#emotions_dlg.tt2} Ε.Σ.


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την EVAGGELIASAKELLARIOU, 11-02-2014 17:07 ]


    spiroos
    11.02.2014, 17:29
    Καλησπέρα Ευαγγελία. Κατ' αρχάς να σε ευχαριστήσω και εγώ για την όμορφη πίτα που μας προσέφερες!!! Τα εισαγωγικά τα έβαλα για έμφαση καθώς το ζητούμενο επίθετο σε τέτοιες εκδηλώσεις είναι η «μουσική» βραδιά. . Το Musicheaven καταφέρνει πάντα να προτάσσει το «ανθρώπινη». Που μάλλον χρειάζεται περισσότερο.. Υ.Γ. Και εσύ έβαλες σε εισαγωγικά το «διαφωνήσω». :) Το ξέρω και εγώ πώς δεν γράφτηκε με δόση ειρωνείας...Να είσαι καλά.
    Orfeus
    11.02.2014, 19:00

    Φωτογραφίες δεν έχουμε ρε παιδιά; Εννοώ με εμάς που καθόμασταν κάτω, από το κόψιμο της πίτας κλπ... 


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    11.02.2014, 20:02

    Καλησπέρα. Εγώ θα έχω φωτογραφίες το απόγευμα της Παρασκευής 14/2/2014. Το πρωΐ του Σαββάτου σκανάρω και τις στέλνω info@musicicheaven.gr. E.Σ.


    sillia
    11.02.2014, 20:35

    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 11.02.2014, 16:40 έγραψε...

    Μια ακόμα «ανθρώπινη» βραδιά του MusicHeaven...χωρίς δεύτερες σκέψεις, εγωισμούς και παρασκήνια. Συγχαρητήρια σε όλους, πάνω και κάτω από τη σκηνη...Ραντεβού στις 23 Φεβρουαρίου, στον ίδιο χώρο....για το 2ο Live μας...:)



    Η χαρά μου που σας είδα παλιά αλλά και νεα μουτράκια μεγάλη....Αλλά επιτρέψτε μου να γκρινιάξω λίγο !

    Η είσοδος των 7 ευρω χωρίς να έχουμε ποικιλία στην επιλογή ποτού κάπως στεγνώνει χείλη και τσέπη{#emotions_dlg.rolleyes}

    Τι ζήτησα η φτωχούλα? Ένα fruit punch με ελάχιστο αλκοολ και ο δίσκος με κοιτούσε με απορία{#emotions_dlg.huh}

    Εκτός και έπεσα σε μέρα φρουτοαλκοολαπαγορευσης {#emotions_dlg.lol}


    PetrosTser
    11.02.2014, 20:46

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 10.02.2014, 21:28 έγραψε...

    Ευχαριστούμε την Ευαγγελία για την πίτα


    και τι πίταααααα!!! {#emotions_dlg.biggrin}

    (έμεινε καθόλου; Innocent )

    {#emotions_dlg.rolleyes}


    Hastaroth
    11.02.2014, 20:56

    Κι'εγώ παραξενεύτηκα γιατί υποτίθεται πως το fruit punch κατά κανόνα περιέχει και λίγο αλκοόλ-μού το έχει πεί ένας παλιός μου φίλος που δούλευε ώς μπάρμαν τα καλοκαίρια σε τουριστικά νησιά.

    Το αντίτιμο τής εισόδου πάντως το βρίσκω "εντός ορίων" γιά μιά τέτοια μέρα.Εχω πάει κατά καιρούς σε μέρη όπου με το ίδιο ποσό δέν σού δίνουν ούτε κάν πορτοκαλάδα.

    Ελπίζω πως και στο επόμενο event θα είμαι παρών,άν δέν κάτση καμμιά στραβή.

    Επίσης το Σάββατο θα αποστείλω κι'εγώ κάποιες φωτογραφίες από εσάς που καθόσασταν και από το κοπή τη πίτα.Τους γουρλούς που βρήκαν τα φλουριά δυστυχώς δέν πρόλαβα να τους φωτογραφίσω...


    sillia
    11.02.2014, 21:17

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 11.02.2014, 20:56 έγραψε...

    Το αντίτιμο τής εισόδου πάντως το βρίσκω "εντός ορίων" γιά μιά τέτοια μέρα.Εχω πάει κατά καιρούς σε μέρη όπου με το ίδιο ποσό δέν σού δίνουν ούτε κάν πορτοκαλάδα.


    Το αντίτιμο με επιλογή ποτού της αρεσκείας μας το βρίσκω προσιτό και "εντος οριων" όπως το λες καλέ μου Hastaroth {#emotions_dlg.rolleyes}

    Ούτε καν πορτοκαλάδα?χαχχααα Νεράκι έστω?


    Orfeus
    11.02.2014, 21:36

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 11.02.2014, 21:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 11.02.2014, 20:56 έγραψε...

    Το αντίτιμο τής εισόδου πάντως το βρίσκω "εντός ορίων" γιά μιά τέτοια μέρα.Εχω πάει κατά καιρούς σε μέρη όπου με το ίδιο ποσό δέν σού δίνουν ούτε κάν πορτοκαλάδα.

    Το αντίτιμο με επιλογή ποτού της αρεσκείας μας το βρίσκω προσιτό και "εντος οριων" όπως το λες καλέ μου Hastaroth {#emotions_dlg.rolleyes}

    Ούτε καν πορτοκαλάδα?χαχχααα Νεράκι έστω?





    {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} 


    -----------------

    And in the End
    the Love you Take,
    is Equal to the Love you Make...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Orfeus, 11-02-2014 21:38 ]


    Hastaroth
    15.02.2014, 19:46

    Οπως υποσχέθηκα,βάζω κι'εγώ δύο φωτογραφίες απ'την πιττο-συνάντηση:

    1.Μϊα με εσάς που καθόσασταν



    -----------------

    Κανείς δέν δικαιούται να με βρίζη εκτός από 
    εμένα

    Link
    align=right>[ τροποποιήθηκε από τον/την Hastaroth, 15-02-2014 19:56 ]


    επισυναπτόμενα: SAMA3913.JPG 
    Hastaroth
    15.02.2014, 19:52

    2.Και μία με τον Orfeus επί το έργον:"το κοπή τη πίτα"


    Και τού χρόνου παίδες...

    -----------------

    Κανείς δέν δικαιούται να με βρίζη εκτός από 
    εμέναLink

    >



    [ τροποποιήθηκε από τον/την Hastaroth, 15-02-2014 19:57 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Hastaroth, 16-02-2014 12:12 ]


    επισυναπτόμενα: SAMA3916.JPG 
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    16.02.2014, 09:19

    Καλημέςρα, Νάντια. Εδώ δεν πέφτει λογοκρισία, αλλά τα μυαλά μου είναι στα κάγκελα, λόγω του σφουρδούκλη και της κοντέσας Βαλέραινας. Ξέχασα να πάω το απόγευμα της Παρασκευής στο μωτογράφο. ο οποίος το Σαββάτου είχε φωτογράφιση με μοντέλες. Φταίω και εγώ, αλλά οι μοντέλες πήραν τα μυαλά του χερ φωτογράφου.{#emotions_dlg.inlove}Ε.Σ. Υ.Σ.: Εξάλλου το καλό πράγμα αργεί να γίνει.{#emotions_dlg.rolleyes}


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    17.02.2014, 13:53

    Καλημέρα, Το καλό το πράγμα έγινε. Σκανάρισμα έγινε,, τα αρχεία στάλθηκαν ως συνημμένα στο info@musicicheaven.gr. Μένει να γίνει το ψυχικό και να τις ανεβάσει κάποιος στο topic: Πρωτοχρονιάτικη Πίτα ΜΗ στο  forum. Ε,Σ,


    Orfeus
    17.02.2014, 15:23

    Και γιατί Λιάνα δεν τις ανέβασες εσύ; 


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    17.02.2014, 18:58

    {#emotions_dlg.blush}Καλησπέρα. Ορφέα και Νάντια, δεν είναι ότι βαριέμαι ή την βλέπω κάπως. Ο Η.Υ. και εγώ βρισκόμαστε στα μαχαίρια αυτό το καιρό. Δεν εννοεί να ανεβάσει φωτογραφίες ούτε ως attachments. Βγάζει ηλίθια μηνύματα, αν και ακολουθώ τη πεπατημένη. Τώρα θα μου αντιτείνεις ότι το μηχάνημα κάνει ότι του λες. Έλα όμως που είμαι εγωΐστρια και δεν παραδέχομαι ότι είμαι ηλίθια.{#emotions_dlg.inlove} Μετά από αυτά καμιά βοήθεια για το Α.Μ.Ε.Α.; {#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.tt2}Ε.Σ.


    despinakontogianni
    18.02.2014, 14:07
    Ας το πει κάποιος στον jorge με πμ και θα αναλάβει εκείνος μόλις βρει χρόνο. :)


    Νέες συζητήσεις
    στην ίδια κατηγορία