ελληνική μουσική
    706 online   ·  210.866 μέλη
    magia08
    04.07.2014, 21:45

    μια βολτα θα βγω τον πονο μου να γραψω,τις κακες μου σκεψεις να διαγραψω,τον ευατο μου τελειως να αλλαξω.να αλλαξω γιατι δενομαι πολυ,καθε στιχος που γραφω με ποναει πιο πολυ.η ζωη μου αδεια απο λαθος στροφη,στροφη στο λαθος,στροφη στο παθος,γιατι κανενας στης ζωης μου τον σταθμο δεν βρηκε δρομο καθαρο.Μοναχα μονοπατια,γεματα αγκαθια,αγκαθια της καρδιας μου η απογοητευση που νιωθω στα ονειρα μου.η απογοητευση που βιωνει η οικογενεια μου καθε φορα που τους λεω τα δικα μου.καθε φορα που χανομαι σε σκεψεις και το μυαλο χανεται σε λεξεις,σε λογια που ειπα και στεναχωρησα,σε οσα ακουσα και οπισθοδρομησα.σε συναισθηματα που ενιωσα και περιεγραψα,σε αγαπες που αδειασα γιατι δεν ενιωσα.Λιγες θα νιωσεις πολλες θα πλήγωσεις προσεχε να μην προδωσεις γιατι σιγουρα θα το μετανιωσεις.Ξυπνουσα­ καθε πρωι με συνειδηση καθαρη μα γνωρισα φιλους που μ'αφησανε και οσοι εμπιστευτηκα με παρατησανε.ενα εχω να σας πω ξεκαθαροι δεν ειστε,στον δικο σας ουρανο την πουστια ζωγραφισατε,στη δικη σας ψυχη η πουτανια κυριαρχει.!εγκλωβισμ­ενοι ειστε σε μια απατη με κυριαρχο το ψεμα και δουλο την αγαπη.την αγαπη μεταχειριζεστε με ψεμα τη γεμιζετε,με την κακια σας γαμωτο την μαυρισατε!Μα,αυτη εκει, το φως επιμονα ψαχνει να σωθει μα ο ηλιος του κοσμου σας μοιαζει στην ψυχη σας και την καιει ολο πιο πολυ!δεν ξερετε να φερθειτε,δεν ξερετε φραγμους να βαλετε,μονη εννοια σας σε μια καρδια φωτια να βαλετε.σας σιχαθηκα λοιπον και πλεον σας απαρνιεμαι,με κολλητη την μοιναξια και φιλη την μουσικη καταλαβα πως με λαθος τροπο τον πρωταγνωιστικο ρολο της ζωης μου κατακτησατε,στο καλο να πατε&μην ξαναγυρισετε!

    1η αποπειρα!σε χιπ χοπ θα το παω οποτε..θελω γνωμες:)


    arkas50
    05.07.2014, 20:24
    Ευγε πολυ καλοοοοοο!!!
    magia08
    05.07.2014, 21:44

    Παράθεση:

    Το μέλος arkas50 στις 05.07.2014, 20:24 έγραψε...

    Ευγε πολυ καλοοοοοο!!!

    σε ευχαριστώ πολύ:)