ελληνική μουσική
    470 online   ·  210.874 μέλη

    Βασιλης Παπακωνσταντινου στο Παλε

    tzouv
    10.06.2005, 13:17
    Στο Παλε ντε σπορ εμφανιστηκε χθες ο Βασιλης Παπακωνσταντινου σε μια φανταστικη συναυλια με ενα εκρηκτικο κοινο.Τα εδωσα παγματικα ολα παρα τα 51 του χρονια κ εδειξε οτι οσο ειναι καλα θα μας χαριζει τετοιες στιγμες.Πολλες φορες συγκινηθηκε απο τα συνθηματα του κοσμου που γεμισε το γηπεδο οπου σε καποια στιγμη ειπε οτι δεν θελει να φυγει!!!!Μαζι του και ο Χριστοφορος Κροκιδης οποιος εδωσε ενα αλλο χρωμα στην συναυλια.Εγω ημουν εκει και μαζι με ολα τα παιδια χτυπηθηκαμε αφανταστα χαρη στις μεγαλες επιτυχιες του.Η συναυλια διοργανωθηκε απο τον οργανισμο εργατικης εστιας.Τελος θελω να ευχαριστησω το θεο κ τον Βασιλη που μου δινει την δυνατοτητα να τον ακουω...


    ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝΤΙΛΙ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΣΤΕΡΕΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ!!!!!

    dimi589
    10.06.2005, 14:52
    Και εγώ χ8ες εκεί ήμουνα......
    Καλά ο Βασίλης πάντα 8α μας ξεσηκώνει...
    tzouv κατέβηκα προς το τέλος κάτω μπροστά και με πλάκωσαν όλοι....
    Τρελό κέφι

    Κάνε λάθη για να κάνεις ζωή......


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: dimi589 on 10-06-2005 14:55 ]
    tzouv
    10.06.2005, 16:55
    Ημουν απο την αρχη πρωτη σειρα κ ηθελα να κατσω ηρεμα να τον ακουσω βλεποντας τον κ βλεποντας με αυτος αλλα μολις αρχισε να παιζει τις κομματαρες αρχισα να χτυπιεμαι σαν τρελος.Ετσι εσκισα το χερι μου κ γεμισα εναν φιλο μου με αιματα.Αλλα γουσταρα.Αν και ειπε πολλες μπαλαντες γιατι ειχε κοσμο μεγαλης ηλικιας ειχε πολυ τρελα κ πολυ ξυλο.Εσι κανουμε παντα κ ετσι θα κανουμε.Ειναι δεδομενο.
    antonLOrd
    11.06.2005, 00:03
    Παιδιά καμία φωτογραφία βγάλατε....??
    asimov_gr
    11.06.2005, 01:37
    Ημουν και εγω εκει φυσικα μια συναυλια
    λιγο διαφορετικη γιατι ειχε και ενα συγκροτημα
    μαζι του τις "Μοναδικες συρηνες".Ενα συγκροτημα
    με βιολη τσελο κοντραμπασο και ολα τα κομματια του
    Βασιλη ειχαν κατι το διαφορετικο αλλα ηταν ολα πολυ
    καλα παιξαν πολλα παλια κομματια και ηταν ολα υπεροχα.
    Ο Βασιλης ηταν καλεσμενος απο το εργατουπαλληλικο κεντρο Θεσ\νικης
    και τιμιθηκε ο μεγαλος Μανωλης Γλεζος.
    tzouv
    11.06.2005, 17:50
    Βγαλαμε πολλες φωτογραφιες αλλα ακομα δεν τις εχουμε περασει μεσα στο site αυτο θα γινει συντομα ομως.Οσο για τις σειρηνες ηταν πραγματικα μοναδικες με την Τανια που ειναι φανταστικη στα ντραμς κ στην φωνη