ελληνική μουσική
    352 online   ·  210.904 μέλη

    Μπουρδολογίες περί Γιάννη Κότσιρα

    spiroos
    31.08.2006, 10:37
    Το μέλος tolaruba στις 31-08-2006 στις 10:25 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 31-08-2006 στις 10:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Σε λίγο καιρό ο μέγιστος Γιάννης Κότσιρας θα αναδείξει τις τεράστιες φωνητικές του δυνατότητες στο νέο άλμπουμ του τραγουδώντας τους τεράστιους συνθέτες Στέλιο Ρόκο και Χρήστο Δάντη. Η κορύφωση της καριέρας ενός έντεχνου καλλιτέχνη.


    ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ φωνητικες ικανοτητες,ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ συνθετες!!!!!!!?????????
    ειπαμε καλη φωνη,ειπαμε εχουν καλα (παλια) κομματια....
    αλλα οχι και ετσι!!!Μακαρι να ειναι καλη η δουλεια.Και αν αξιζει θα το δειξει.






    Την πάτησες...Ξαναδιάβασε με άλλον τρόπο τα όσα έγραψα...
    tolaruba
    31.08.2006, 11:13
    Το μέλος spiroos στις 31-08-2006 στις 10:37 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος tolaruba στις 31-08-2006 στις 10:25 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 31-08-2006 στις 10:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Σε λίγο καιρό ο μέγιστος Γιάννης Κότσιρας θα αναδείξει τις τεράστιες φωνητικές του δυνατότητες στο νέο άλμπουμ του τραγουδώντας τους τεράστιους συνθέτες Στέλιο Ρόκο και Χρήστο Δάντη. Η κορύφωση της καριέρας ενός έντεχνου καλλιτέχνη.


    ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ φωνητικες ικανοτητες,ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ συνθετες!!!!!!!?????????
    ειπαμε καλη φωνη,ειπαμε εχουν καλα (παλια) κομματια....
    αλλα οχι και ετσι!!!Μακαρι να ειναι καλη η δουλεια.Και αν αξιζει θα το δειξει.






    Την πάτησες...Ξαναδιάβασε με άλλον τρόπο τα όσα έγραψα...


    ειπα και εγω!!!
    tolaruba
    31.08.2006, 11:26
    Το μέλος valia1984 στις 31-08-2006 στις 10:30 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος tolaruba στις 31-08-2006 στις 10:09 έγραψε...
    Παράθεση:

    Οπως ανεφεραν και οι υπολοιποι ο κοτσιρας δεινει την αισθηση του καλου παιδιου.Χαμηλων τονων και γλυκια φυσιογνωμια αλλα κατα τη γνωμη μου η φωνη του δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο.Ειναι μια καλη φωνη.Αυτο.Οι καλες φωνες πιστευω δεν ειναι σπανιο φαινομενο.Απλα λιγες εχουν τη δυνατοτητα να μεταδιδουν συναισθημα και να σε συγκινουν.Εχω παει να δω απο κοντα τον Κοτσιρα και δυστυχως δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε.Μου φαινεται λιγο στεγνός και ουδετερος.Οσον αφορα τις δισκογραφικες του δουλειες εχω ξεχωρισει το Φυλακας Αγγελος.Ολα τα κομματια ηταν δουλεμενα και πολυ γλυκα.Αλλα μου φαινεται πως με το 30 και κατι εκανε μια προσπαθεια να γινει λιγο πιο εμπορικος αλλα θεωρω πως ετσι εχασε αλλους υποστηρικτες.Δε μου αρεσαν καθολου οι στιχοι...
    Δυσκολα ο κοτσιρας θα βγαλει καλες δουλειες..





    Τι σχέση έχει το καλό παιδί που λέτε ότι δείχνει να είναι με τη φωνή του?
    δε συμφωνώ μαζί σου. Κατά τη γνώμη μου ο Κότσιρας είναι από τους καλλιτέχνες που μεταδίδουν συναισθήματα στο κοινό.
    Το 30+κάτι απλά είναι πιο μοντέρνος δίσκος και ίσως και εμπορικός αλλά δε νομίζω ότι έχασε όσους τον πιστεύουν τόσα χρόνια.
    Για μένα το 30+κάτι είναι από τις καλύτερες δουλειές του.
    Σχετικά με το αν θα βγάλει καλές δουλειές στο μέλλον, ας αφήσουμε το χρόνο να το δείξει.....


    Βαλλια το τοπικ ζηταει τη γνωμη μας για το ΚοτσιραΓιατι δε κολαει το καλο παιδι..ετσι μου φαινεται εμενα και <<τολμησα>> να το πω. Μαλλον φαινεται αλλιως το αντιλαμβανομαι εγω-και ως μικροτερη-το μεταδιδω συναισθημα και αλλιως εσυ.Υπαρχουν πολυ καλυτεροι καλλιτεχνες και συγγνωμη κιολας αλλα δε συγκρινεται.Ειπα απο την αρχη οτι ο κοτσιρας εχει μια σωστη φωνη εχει και καποια καλα κομματια αλλα επειδη ακριβως θα μπορουσε να διμιουργησει-με ολη την εννοια της λεξης- με χαλαει να ακουω να τραγουδαει <<τι φορας οταν κοιμασαι>>
    Και δ νομιζω οτι το 30 και κατι ειναι καλη δουλεια...
    valia1984
    31.08.2006, 17:32
    tolaruba μη με παρεξηγείς συζήτηση κάνουμε...
    Οι απόψεις σου είναι σεβαστές απλά όπως ξαναείπα θεωρώ τον Κότσιρα έναν πολύ ερωτικό τραγουδιστή που εμένα στις συναυλίες του μου μεταδίδει πολλά συναισθήματα.
    Δέχομαι ότι ίσως τα τργούδια που έχει πει ως τώρα δεν αναδεικνύουν τις φωνιτικές του ικανότητες και θα μπορούσε να πει πολύ καλύτερα, αν και προσωπικά μου αρέσουν και αυτά που έχει πει.

    Είπα ότι απλά το καλό παιδί δεν έχει σχέση με την καριέρα του γι' αυτό θεώρησα ότι δεν κολλάει. Και προσωπικά δεν τον θεωρώ και τόσο καλό παιδί απλά δεν δίνει αφορμές για να ασχολούνται τα μέσα μαζί του.
    mousikofilh
    31.08.2006, 17:59
    Το μέλος tolaruba στις 31-08-2006 στις 11:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος valia1984 στις 31-08-2006 στις 10:30 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος tolaruba στις 31-08-2006 στις 10:09 έγραψε...
    Παράθεση:

    Οπως ανεφεραν και οι υπολοιποι ο κοτσιρας δεινει την αισθηση του καλου παιδιου.Χαμηλων τονων και γλυκια φυσιογνωμια αλλα κατα τη γνωμη μου η φωνη του δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο.Ειναι μια καλη φωνη.Αυτο.Οι καλες φωνες πιστευω δεν ειναι σπανιο φαινομενο.Απλα λιγες εχουν τη δυνατοτητα να μεταδιδουν συναισθημα και να σε συγκινουν.Εχω παει να δω απο κοντα τον Κοτσιρα και δυστυχως δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε.Μου φαινεται λιγο στεγνός και ουδετερος.Οσον αφορα τις δισκογραφικες του δουλειες εχω ξεχωρισει το Φυλακας Αγγελος.Ολα τα κομματια ηταν δουλεμενα και πολυ γλυκα.Αλλα μου φαινεται πως με το 30 και κατι εκανε μια προσπαθεια να γινει λιγο πιο εμπορικος αλλα θεωρω πως ετσι εχασε αλλους υποστηρικτες.Δε μου αρεσαν καθολου οι στιχοι...
    Δυσκολα ο κοτσιρας θα βγαλει καλες δουλειες..





    Τι σχέση έχει το καλό παιδί που λέτε ότι δείχνει να είναι με τη φωνή του?
    δε συμφωνώ μαζί σου. Κατά τη γνώμη μου ο Κότσιρας είναι από τους καλλιτέχνες που μεταδίδουν συναισθήματα στο κοινό.
    Το 30+κάτι απλά είναι πιο μοντέρνος δίσκος και ίσως και εμπορικός αλλά δε νομίζω ότι έχασε όσους τον πιστεύουν τόσα χρόνια.
    Για μένα το 30+κάτι είναι από τις καλύτερες δουλειές του.
    Σχετικά με το αν θα βγάλει καλές δουλειές στο μέλλον, ας αφήσουμε το χρόνο να το δείξει.....


    Βαλλια το τοπικ ζηταει τη γνωμη μας για το ΚοτσιραΓιατι δε κολαει το καλο παιδι..ετσι μου φαινεται εμενα και <<τολμησα>> να το πω. Μαλλον φαινεται αλλιως το αντιλαμβανομαι εγω-και ως μικροτερη-το μεταδιδω συναισθημα και αλλιως εσυ.Υπαρχουν πολυ καλυτεροι καλλιτεχνες και συγγνωμη κιολας αλλα δε συγκρινεται.Ειπα απο την αρχη οτι ο κοτσιρας εχει μια σωστη φωνη εχει και καποια καλα κομματια αλλα επειδη ακριβως θα μπορουσε να διμιουργησει-με ολη την εννοια της λεξης- με χαλαει να ακουω να τραγουδαει <<τι φορας οταν κοιμασαι>>
    Και δ νομιζω οτι το 30 και κατι ειναι καλη δουλεια...





    Υπάρχουν καλύτεροι καλλιτέχνες?Eσύ θα το κρίνεις αυτό???
    Με τι ακριβώς δεν συγκρίνεται????Δεν μου αρέσει καθόλου ο
    τρόπος που εκφράζεσαι.Οι απάντησεις σου στο ειρωνικό μήνυμα του Σπύρου
    Με έκανε να πάρω θέση.Και sorry κι ολας.Με όλη την καλή διάθεση σου το λέω.
    Το τι είναι καλό και τι κακό είναι υποκειμενικό.Άλλο
    να λες την άποψη σου και άλλο να προσπαθείς να την επιβάλεις.
    Δεν καταλαβαίνω την εμμονή σου.Άσε και εμάς να έχουμε την δική μας
    άποψη και μην επιβάλεις την δική σου τόσο έντονα!
    Είσαι γνώστης της μουσική για να ξέρεις ποιοι καλλιτέχνες
    έχουν μεγαλύτερες φωνητικές δυνατότης ????Και αν ναι,
    δυο γυρίσματα παραπάνω,κάνουν ένα καλύτερο ερμηνευτή από κάποιον άλλο?
    Για μένα πάντως όχι!!!
    Ο Κότσιρας κατά την ταπεινή μου πάντα άποψη ,διαθέτει μια καταπληκτική φωνή και
    μια ζεστή και ξεχωριστή χροιά και όσο και αν δεν σου αρεσει,εχει την δυνατότητα να περνάει στο κοινό.Έχω δει πάρα πολλούς καλλιτέχνες live και ειλικρινά, ο Κοτσίρας είναι από τους ελάχιστους καλλιτέχνες που γίνονται ένα με το κοινό τους.Ακόμα και ''τέρατα''με ιστορία μεγαλή,αυτό δεν το έχουν.δ
    Δεν τον έχω δει live ούτε μια,ουτε δυο ούτε 10 φορές.Τον έχω δει άπειρες φορές και έχω καταλήξει εκεί.Αυτή είναι η γνώμη μου.
    Οσο για τους δίσκους του,εγώ έχω μάθει να κρίνω στο σύνολο της μια δουλειά, σεβόμενη τους ανθρώπους που δούλεψαν για να βγει αυτό το αποτέλεσμα.Ένα''τι φοράς όταν κοιμάσαι''δεν θα με κάνει να αφορίσω έναν δίσκο,που στην πλυοψηφία του κατακλύζεται απο διαμάντια.Αλλά αφου το λες εσυ,ηταν χάλια και ούτε που θα βγάλει καλές δουλειές!Τι να πώ...

    tolaruba
    31.08.2006, 22:32
    Bασικα γινεσαι υπερβολικα επιθετικη.Δεν επεβαλλα την αποψη μου αλλα την ειπα.Για αυτο αλλωστε ειναι το φορουμ.Και τι εχει ο τροπος που εκφραζομαι?
    Κακο ειναι να λεω αυτο που πιστευω?Για μενα ο Κοτσιρας δεν συγκρινεται με αλλους καλλιτεχνες ενω για σενα μπορει να ειναι ο θεος.Αντικειμενικα ομως
    πρεπει και εσυ να παραδεχτεις οτι ειναι φυσικο να υπαρχουν καλυτεροι.
    Επισης αυτο που ειπες για τις μουσικες μου γνωσεις.Ειλικρινα δε μπορεις να φανταστεις οτι αυτο ειναι μεγαααλη τραγικη ειρωνια.!!!!!
    Και κατι αλλο...Απο οτι βλεπω εχεις ενα κολλημα με τον κοτσιρα-απο οτι φαινεται απο τις απαντησεις σου-και οταν ανοιγεται ενα τοπικ μη περιμενεις να ακουσεις τα καλυτερα!Υπαρχουν ατομα με αντιθετη γνωμη με σενα.Εγω δεν επιβαλλω τη γνωμη μου αλλα εσυ αντιθετα κατακρινεις οποιον φερνει αντιρρηση σε σενα????Λαθος κανω για τ Κοτσιρα???σκεψου..Προσωπικα ως καλλιτεχνη τον θαυμαζω και μαλιστα ακουω παλιες του δουλειες αλλα περα απο αυτο δεν ειναι ο ΤΕΛΕΙΟΣ οπως εσυ τον παρουσιαζεις.και επισης αν διαβαζες λιγο πιο προσεκτικα θα εβλεπες οτι ανεφερα πως ο Κοτσιρας μπορει να μεγαλοποιησει αλλα δεν ειχε τις καταλληλες ευκαιριες
    sentoni
    01.09.2006, 09:44
    Πω . . . πω . . . πω . . .
    Ρε είστε σοβαροί ; Τι είναι αυτά ; Τι θα πει γλυκό μουτράκι , συμπαθητική χροιά , μέγιστος έντεχνος και φτηνά επίθετα για έναν τέτοιο καλλιτέχνη ; Σε όποιον αρέσει . . . και ΟΧΙ για τους άλλους δεν θα μπορέσει . . . ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ !
    Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος για τέτοια αντιπαράθεση τι στιγμή που ο άνθρωπος δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν ! Και στο κάτω-κάτω είναι άδικο, ή τον γουστάρεις ή όχι . Όσο για το * τι φοράς όταν κοιμάσαι * είναι ο στίχος ! Προσκυνήστε . . .

    valia1984
    01.09.2006, 09:50
    Το μέλος sentoni στις 01-09-2006 στις 09:44 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πω . . . πω . . . πω . . .
    Ρε είστε σοβαροί ; Τι είναι αυτά ; Τι θα πει γλυκό μουτράκι , συμπαθητική χροιά , μέγιστος έντεχνος και φτηνά επίθετα για έναν τέτοιο καλλιτέχνη ; Σε όποιον αρέσει . . . και ΟΧΙ για τους άλλους δεν θα μπορέσει . . . ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ !
    Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος για τέτοια αντιπαράθεση τι στιγμή που ο άνθρωπος δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν ! Και στο κάτω-κάτω είναι άδικο, ή τον γουστάρεις ή όχι . Όσο για το * τι φοράς όταν κοιμάσαι * είναι ο στίχος ! Προσκυνήστε . . .





    ΣΩΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mousikofilh
    01.09.2006, 11:02
    Το μέλος tolaruba στις 31-08-2006 στις 22:32 έγραψε...
    Παράθεση:

    Bασικα γινεσαι υπερβολικα επιθετικη.Δεν επεβαλλα την αποψη μου αλλα την ειπα.Για αυτο αλλωστε ειναι το φορουμ.Και τι εχει ο τροπος που εκφραζομαι?
    Κακο ειναι να λεω αυτο που πιστευω?Για μενα ο Κοτσιρας δεν συγκρινεται με αλλους καλλιτεχνες ενω για σενα μπορει να ειναι ο θεος.Αντικειμενικα ομως
    πρεπει και εσυ να παραδεχτεις οτι ειναι φυσικο να υπαρχουν καλυτεροι.
    Επισης αυτο που ειπες για τις μουσικες μου γνωσεις.Ειλικρινα δε μπορεις να φανταστεις οτι αυτο ειναι μεγαααλη τραγικη ειρωνια.!!!!!
    Και κατι αλλο...Απο οτι βλεπω εχεις ενα κολλημα με τον κοτσιρα-απο οτι φαινεται απο τις απαντησεις σου-και οταν ανοιγεται ενα τοπικ μη περιμενεις να ακουσεις τα καλυτερα!Υπαρχουν ατομα με αντιθετη γνωμη με σενα.Εγω δεν επιβαλλω τη γνωμη μου αλλα εσυ αντιθετα κατακρινεις οποιον φερνει αντιρρηση σε σενα????Λαθος κανω για τ Κοτσιρα???σκεψου..Προσωπικα ως καλλιτεχνη τον θαυμαζω και μαλιστα ακουω παλιες του δουλειες αλλα περα απο αυτο δεν ειναι ο ΤΕΛΕΙΟΣ οπως εσυ τον παρουσιαζεις.και επισης αν διαβαζες λιγο πιο προσεκτικα θα εβλεπες οτι ανεφερα πως ο Κοτσιρας μπορει να μεγαλοποιησει αλλα δεν ειχε τις καταλληλες ευκαιριες



    Εμένα αν και μου αρέσει ο Κότσιρας,δεν έσπευσα να πάρω θέση
    και ούτε θα το έκανα αν δεν με είχε ενοχλήσει ο τρόπος σου.
    Ίσως γι’αυτό να σου φάνηκα επιθετική.
    Ακόμα πιστεύω ότι προσπαθείς να επιβάλεις την άποψη σου.
    Όταν μου λες ''λάθος έκανα για τον Κότσιρας?''η ''σκέψου''
    Ε εντάξει,αυτή είναι η άποψη σου.Γιατι θα πρεπει να
    την συμμεριστώ,δεν καταλαβαίνω.
    Και δεν κατακρίνω οποίον έχει αντίθετη άποψη από εμένα.
    Αυτό έχω την εντύπωση ότι το κάνεις εσυ.Εγω μόνο σε εσένα
    απάντησα,γιατί μου φάνηκε κάπως ο τρόπος σου.Νομιζω ότι
    πρέπει να κοιτάξεις τις απαντήσεις σου καλύτερα.
    Κατά τα άλλα φυσικά και ο καθένας μπορεί να πει την άποψη του,
    αλλά να την επιβάλει δεν μπορεί.Εμένα αυτό μου έδωσαν να καταλάβω τα
    μηνύματα σου και συνεχίσω να το πιστευω.Την άποψη μου την είπα,
    Ο καθένας μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα.


    ΚΑΘΕ ΜΗΝΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mousikofilh στις 01-09-2006 17:25 ]


    tolaruba
    01.09.2006, 11:04
    Το μέλος sentoni στις 01-09-2006 στις 09:44 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πω . . . πω . . . πω . . .
    Ρε είστε σοβαροί ; Τι είναι αυτά ; Τι θα πει γλυκό μουτράκι , συμπαθητική χροιά , μέγιστος έντεχνος και φτηνά επίθετα για έναν τέτοιο καλλιτέχνη ; Σε όποιον αρέσει . . . και ΟΧΙ για τους άλλους δεν θα μπορέσει . . . ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ !
    Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος για τέτοια αντιπαράθεση τι στιγμή που ο άνθρωπος δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν ! Και στο κάτω-κάτω είναι άδικο, ή τον γουστάρεις ή όχι . Όσο για το * τι φοράς όταν κοιμάσαι * είναι ο στίχος ! Προσκυνήστε . . .


    σεβαστη η γνωμη σου!σου αρεσει ο κοτσιρας οκ!μονο να ρωτησω κατι και τελειωνω!λες οτι δε γουσταρει..ειναι δυνατον ενας καλλιτεχνης να μην γουσταρει?να μην εχει μερακι και φιλοδοξιες?
    sentoni
    02.09.2006, 22:39
    Το μέλος tolaruba στις 01-09-2006 στις 11:04 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 01-09-2006 στις 09:44 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πω . . . πω . . . πω . . .
    Ρε είστε σοβαροί ; Τι είναι αυτά ; Τι θα πει γλυκό μουτράκι , συμπαθητική χροιά , μέγιστος έντεχνος και φτηνά επίθετα για έναν τέτοιο καλλιτέχνη ; Σε όποιον αρέσει . . . και ΟΧΙ για τους άλλους δεν θα μπορέσει . . . ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ !
    Ειλικρινά δεν υπάρχει λόγος για τέτοια αντιπαράθεση τι στιγμή που ο άνθρωπος δεν μπορεί να συγκριθεί με κανέναν ! Και στο κάτω-κάτω είναι άδικο, ή τον γουστάρεις ή όχι . Όσο για το * τι φοράς όταν κοιμάσαι * είναι ο στίχος ! Προσκυνήστε . . .


    σεβαστη η γνωμη σου!σου αρεσει ο κοτσιρας οκ!μονο να ρωτησω κατι και τελειωνω!λες οτι δε γουσταρει..ειναι δυνατον ενας καλλιτεχνης να μην γουσταρει?να μην εχει μερακι και φιλοδοξιες?




    . . . και μεράκι έχει και φιλοδοξίες και όνειρα και στόχους και συνεχή επιβεβαίωση ότι κάνει να αρέσει αλλά θεωρώ ότι είναι άρρωστο να ασχολείτε με όλα αυτά ! Κάνει ότι τον ευχαριστεί ότι του γουστάρει και απλά περιμένει να δει ανταπόκριση απο τον κόσμο . . . τώρα αν οι επιλογές του, κάνουν κάποιους να δυσανασχετούν δικό τους πρόβλημα !
    poison_girl
    04.09.2006, 19:52
    ο Κοτσιρας-για μενα τουλαχιστον-ειναι ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ (ουφ το γραψα!!!!!)
    εχει καταπληκτικη φωνη κ εχω αγαπησει τραγουδια απ τη φωνη του,εχω δακρυσει με τραγουδια του(σοβαρολογω)ποιος ξεχναει το "φυλακα αγγελο"????ποιος το η πρωτη μας φορα"??????!!!!!!!!!δεν υπαρχουν λογια...........υποκλεινομαι!
    melkat06
    07.09.2006, 13:59
    Το μέλος spiroos στις 31-08-2006 στις 10:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Σε λίγο καιρό ο μέγιστος Γιάννης Κότσιρας θα αναδείξει τις τεράστιες φωνητικές του δυνατότητες στο νέο άλμπουμ του τραγουδώντας τους τεράστιους συνθέτες Στέλιο Ρόκο και Χρήστο Δάντη. Η κορύφωση της καριέρας ενός έντεχνου καλλιτέχνη.



    Πες, σε παρακαλώ, ότι είναι ένα κακόγουστο αστείο!
    Έχεις βαλθεί να με απελπίσεις, σήμερα!
    Αρχικά με την Μελωδία και τώρα αυτό!!!!


    valia1984
    07.09.2006, 17:09
    Το μέλος melkat06 στις 07-09-2006 στις 13:59 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος spiroos στις 31-08-2006 στις 10:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Σε λίγο καιρό ο μέγιστος Γιάννης Κότσιρας θα αναδείξει τις τεράστιες φωνητικές του δυνατότητες στο νέο άλμπουμ του τραγουδώντας τους τεράστιους συνθέτες Στέλιο Ρόκο και Χρήστο Δάντη. Η κορύφωση της καριέρας ενός έντεχνου καλλιτέχνη.



    Πες, σε παρακαλώ, ότι είναι ένα κακόγουστο αστείο!
    Έχεις βαλθεί να με απελπίσεις, σήμερα!
    Αρχικά με την Μελωδία και τώρα αυτό!!!!






    Ο Κότσιρας θα συνεργαστεί όντως στον καινούργιο του δίσκο, ο οποίος θα κυκλοφορήσει σε ένα μήνα περίπου, με το Ρόκκο και το Δάντη.
    sentoni
    05.11.2006, 16:47
    . . . ποιός δεν είναι έτοιμος για την πρεμιέρα . . . ;
    ( valia το νου σου )
    valia1984
    05.11.2006, 17:20
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 05-11-2006 στις 16:47 έγραψε...

    . . . ποιός δεν είναι έτοιμος για την πρεμιέρα . . . ;
    ( valia το νου σου )



    δεν θα πάω πρεμιέρα αλλά είμαι έτοιμη για τη δεύτερη μέρα!!!
    Ανυπομονώ....
    mousikofilh
    05.11.2006, 18:29
    ΆΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ....
    sentoni
    05.11.2006, 23:25
    . . . ρε mousikofilh δεν το περίμενα αυτό απο σένα . . . λες και δεν ξέρεις τι θα ακούσεις . . .
    mousikofilh
    05.11.2006, 23:28
    Ποτέ δεν ξέρεις τι θα ακούσεις...
    Μέσα στις εκπλήξεις είναι…!
    Με την καλή έννοια το λέω sentonaki μου

    jorge
    05.11.2006, 23:29
    Που είπαμε πως τραγουδάει; Και με ποιούς άλλους είναι;