ελληνική μουσική
432 online   ·  207.591 μέλη

Το MusicHeaven σε νέα πλατφόρμα, μέσα στο 2020

jorge
Musantiquus , Administrator
Chat
01.06.2021, 07:41
Νομίζω λειτουργούν και πάλι τα μηνύματα, ενώ το site έγινε και SECURE. Κάτι είναι κι αυτό...
EVAGGELIASAKELLARIOU
MusicHeaven Guru
Chat
01.06.2021, 07:55

Καλημέρα, Jorge. Πράγματι, κάτι είναι και αυτό. Μπράβο σου! Όμως έχουν να γίνουν πολλά ακόμη. Με το πάσο σου, κάνε ότι νομίζεις σωστό. Έχουμε υπομονή και θα περιμένουμε.

Orfeus
Μουσικοπαραδεισένιος
Chat
01.06.2021, 08:07

Παράθεση:

Το μέλος jorge στις 01.06.2021, 07:41 έγραψε...

Νομίζω λειτουργούν και πάλι τα μηνύματα, ενώ το site έγινε και SECURE. Κάτι είναι κι αυτό...

{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}
{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}
{#emotions_dlg.beer}

STEFANOS604
Βετεράνος
Chat
01.06.2021, 08:45

Καλημέρα στους φίλους!

ΝΑΙ. Λειτουργούν τα Π.Μ

Jorje Θα περιμένουμε όσο θέλεις!

Όπως είχε γράψει και ο CHE στις προτάσεις , θα είναι καλόν οι συντάκτες να είναι και editors! Νομίζω αυτό δεν χρειάζεται χρόνο!

Πρόσφατα που έχω κάνει έναν απολογισμό των 100δων θεμάτων Μουσικής, Μουσικολογίας, Τεχνικών θεμάτων , βλέπω πόσο σημαντικό θα ήταν αυτό για τους μελλοντικούς επισκέπτες, ενσωματώνοντας τα όποια επικοδομοιτικά σχόλια, εμπλουτισμό με νέα στοιχεία και τυχόν συντακτικές ατέλειες και αφαίρεση ή διόρθωση ασαφειών! Πχ στα δικά μου άρθρα έχω πολλά Links με φωτογραφίες που είχα αποθηκευμένες στο Photobucket και λόγω απαίτησης πληρωμής αφαιραίθηκαν μέχρι να πληρώσω και στα άρθρα εμφανίζονται σαν ένα μικρό εικονίδιο!

Το βλέπω πόσο σημαντικό είναι αυτό στα ''Τεχνικά Θέματα'' της ιστοσελίδας avsite.gr ΕΔΩ: που είμαι αρθρογράφος και editor και πως τα άρθρα καθίστανται ''ΔΥΝΑΜΙΚΑ''!

[ τροποποιήθηκε από τον/την STEFANOS604, 01-06-2021 08:51 ]

CHE
Βετεράνος
Chat
04.06.2021, 04:22

Και, βέβαια, εκτός από τις προτάσεις που ήδη έγιναν, να λυθεί κι αυτό το θέμα με το Facebook όπου δεν δημοσιεύεται η φωτογραφία και φαίνεται σαν να είναι νεκρό link. Δεν νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο... Άντε καλή μέρα σε όλους!

STEFANOS604
Βετεράνος
Chat
04.06.2021, 05:06

Πολύ σωστό το έχω επισημάνει παλιά! Eπειδή έχω κάνει πολλές κοινοποιήσεις στο fb, πράγματι φαίνεται σαν να είναι νεκρό link, έτσι θέτω πρώτα μια σχετική φωτογραφία (μετά δεν γίνεται) και κατόπιν το link!

Πχ μια χθεσινή μου ανάρτηση ΕΔΩ:

Αυτά τα διάβασες;