ελληνική μουσική
    355 online   ·  210.876 μέλη

    10 χρόνια δίφωνο..

    paramithi
    21.07.2005, 00:17
    Με αφορμή το κλείσιμο 10 ετών απο την κυκλοφορία του περιοδικού θα διοργανωθει συναυλια στις 29 αυγουστου στις 21.00 το βραδυ στο Κατρακειο Θέατρο..Η συναυλία δε θα εχει κερδοσκοπικο χαρακτηρα γι αυτο και το εισιτηριο της ειναι εξαιρετικα χαμηλο,10 ευρω,οσα χρειαζονται για να βγουν τα χρηματα της παραγωγης..
    Συμμετεχουν με αλφαβητικη σειρα..


    Οι τραγουδοποιοι..Φοιβος Δεληβοριας,Δημητρης Ζερβουδακης,Νικος Ζιωγαλας,Παντελης Θαλασσινος,Χρηστος Θηβαιος,Αλκινοος Ιωαννιδης,Πανος Κατσιμιχας,Σωκρατης Μαλαμας,Θανασης Παπακωνσταντινου,Παυλος Παυλιδης,Ορφεας Περιδης,Μιλτιαδης Πασχαλιδης,Μιχαλης Τζουγανακης.


    Οι συνθετες..Γιωργος Ανδρεου,Μανος Αχαλινωτοπουλος,Νικος Ζουδιαρης,Γιωργος Καζαντζης,Παναγιωτης Καλαντζοπουλος,Νικος Ξυδακης,Ευανθια Ρεμπουτσικα,Δημητρης Παπαδημητριου,Σταμος Σεμσης.


    Οι τραγουδιστες..Γερασιμος Ανδρεατος,Μελινα Ασλανιδου,Καλλιοπη Βεττα,Φωτεινη Δαρρα,Λιζετα Καλημερη,Μελινα Κανα,Αρετη Κετιμε,Καιτη Κουλια,Μανωλης Λιδακης,Δημητρης Μπασης,Αναστασια Μουτσατσου,Γιωτα Νεγκα,Ελλη Πασπαλα,Μαρια Σπυροπουλου,Ελενη Τσαλιγοπουλου,Γιαννης Χαρουλης.


    Τα συγκροτηματα..Active Member,Mode Plagal,Takim,Τριφωνο.


    μόλις το διάβασα στο εν λόγω περιοδικό και είπα να σας ενημερώσω..Δε ξερω για εσας εγω παντως θα ειμαι εκει...τετοια ευκαιρια δε την χανω..
    paramithi
    21.07.2005, 00:21
    Παραλειψη..Η συναυλια υποστηριζει την οικολογικη οργανωση Μεσογειος SOS ,η οποια θα διαθετει περιπτερο στο χωρο οπου μελη της θα ενημερωνουν το κοινο για τις εργασιες και τα προγραμματα της!!!
    XeniaRodo
    21.07.2005, 13:49
    Mπα!
    πού είναι η Mπάμπαλη? Δε θα είναι στη συναυλία? Για δες καλύτερα βρε paramithi, είσαι σίγουρη ότι δεν είναι στη λίστα?
    (Kαι ) στο εξώφυλλο του περιοδικού πάντως είναι...

    Θεέ μου δεν είμαι κακός άνθρωπος, αλλά την έχω φάει στη μάπα αυτή τη γυναίκα... και να το άξιζε θα ήταν καλά....

    Eυχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Θα γίνεται χαμός αλλά θα προσπαθήσω να βρω εισιτήριο έγκαιρα και να πάω...
    paramithi
    21.07.2005, 13:51
    Quote:

    Το μέλος XeniaRodo στις 21-07-2005 στις 13:49 έγραψε:

    Mπα!
    πού είναι η Mπάμπαλη? Δε θα είναι στη συναυλία? Για δες καλύτερα βρε paramithi, είσαι σίγουρη ότι δεν είναι στη λίστα?
    (Kαι ) στο εξώφυλλο του περιοδικού πάντως είναι...

    Θεέ μου δεν είμαι κακός άνθρωπος, αλλά την έχω φάει στη μάπα αυτή τη γυναίκα... και να το άξιζε θα ήταν καλά....

    Eυχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Θα γίνεται χαμός αλλά θα προσπαθήσω να βρω εισιτήριο έγκαιρα και να πάω...





    το ειδα ξενια μου!!δεν θα ειναι
    XeniaRodo
    21.07.2005, 14:00
    Oυφ! ησύχασα τώρα...

    thnx dear!
    paramithi
    08.08.2005, 15:56
    ποιοι θα πατε στη συναυλια??
    να ξερω ποια μελη θα γνωρισω
    ViPeR
    08.08.2005, 16:12
    Λέτε να βγει και σε dvd όπως και η συναυλία του Μετρό????