ελληνική μουσική
    609 online   ·  210.830 μέλη

    Σας έχει συμβει ποτέ;.....

    stamb
    28.06.2013, 21:47

    Εγλψ δεν θυμάμαι με τίποτα ονόματα και επαγγέλματα διαφόρων (φίλων κτλ), συνήθως αν μου πεις να κάνω κάτι σε δέκα λεπτά το πολύ θα το έχω ξεχάσει και επίσης ξεχνάω ακόμα και τις ίδιες μου τις σκέψεις (ας πούμε αν σκεφτώ να ρωτήσω κάποιον κάτι τις περισσότερες φορές θα το θυμηθώ μετά από δύο μέρες που δεν θα έχω πια την ευκαιρία να τον ρωτήσω αυτό που ήθελα)


    meryl82
    28.06.2013, 22:00

    Ξεχνάω να βγάλω τις μπύρες απο την κατάψυξη.......

    και τελικά μένω με την όρεξη γιατί κάθονται άλλη μια ώρα στη συντήρηση για να ξεπαγώσουν!!!!!!

    Ευτυχώς υπάρχει η μουσική η οποία με κάνει να θυμάμαι όλα τα υπόλοιπα!!!!!!!


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    16.07.2013, 20:56

    Θα το ξαναπώ για μια ακόμη φορά. ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΜΠΥΡΑ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ! Το τελευταίο καιρό ξεχνώ να ξυπνήσω με αποτέλεσμα να χάνω πολύτιμο χρόνο! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Δεν το αντέχω ούτε αυτό! {#emotions_dlg.blush} Ε.Σ.


    meryl82
    16.07.2013, 20:59

    {#emotions_dlg.biggrin}   Γειά σου Ευαγγελία με τα ωραία σου............................

                                                           {#emotions_dlg.beer}


    SakisKouroupos
    17.07.2013, 10:21
    Περιορίσου στην μουσική...και ξέχνα όλα τ άλλα.Ζήσε στον δικό σου μουσικό κόσμο...Μόνο έτσι θα ζήσεις πραγματικά ...μόνο έτσι αξίζει να ζεις !!!!!
    freddieKrueger
    17.07.2013, 19:36

    Σίγουρα ένα θέμα ξεχασμένο καιρό...8 ετίας...

    Ξέχασα πώς ήμουν πριν 8 χρόνια...να ανησυχώ???{#emotions_dlg.tt2}


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    17.07.2013, 20:53

    Kαλησπέρα. Συνέβη και αυτό. Ξέχασα να πληρώσω το λογαριασμό της ΕΥΔΑΠ. Χρήστο, μικρό το κακό. Σίγουρα θα ήσουν το ίδιο γοητευτικός και πριν οκτώ χρόνια. Έχω μια ερώτηση: Το Εγλψ σημαίνει  εγώ, που έγραψε ο συμφορουμίτης μας Γιώργος=Stamp;{#emotions_dlg.confused1} Ε.Σ.


    stamb
    07.02.2014, 22:52
    Ναι "εγώ" ήθελα να γράψω Ευαγγελία... κεκτημένη ταχύτητα.. Είχα ξεχάσει τη συζήτηση παιδια.. κι επειδή οτι θυμαμε χαίρομαι το διορθώνω τώρα ;) Μην φοβαστε που ξεχνατε.. εχω τα χειρότερα συμπτώματα αλλα το 'χω συνηθίσει!
    margatsif
    18.01.2018, 19:10

    Για καλή μνήμη, οι γιατροί λένε να πίνουμε πολύ νερό.

    Ωστόσο, εγώ πολλές φορές ξεχνώ και δεν πίνω όσο πρέπει, αλλά για την ηλικία μου καλά τα καταφέρνω και ακόμα θυμάμαι καλά .

    Νεράκι , φίλοι μου, νεράαααααακι !!!


    Cretanseagull
    22.04.2019, 23:17
    Δύσκολο να βρει κανείς κάποιον που να μην του έχει συμβεί αυτό... Δεν θα ξεβόλευα ψυχίατρο για κάτι τέτοιο. Μου συμβαίνει όταν έχω υπερφόρτωση εγνοιών ή σε περίπτωση που το μυαλό αναγκαστεί να ενεργοποιήσει την επιλεκτική μνήμη... Τις περισσότερες φορές αρκεί ένα διάλειμμα ή μιά περίοδο διακοπών για να λυθεί το πρόβλημα. Μ΄εμένα τουλάχιστον έτσι λειτουργεί. Καλησπέρα σας
    Cretanseagull
    22.04.2019, 23:23

    Παράθεση:

    Το μέλος margatsif στις 18.01.2018, 19:10 έγραψε...

    Για καλή μνήμη, οι γιατροί λένε να πίνουμε πολύ νερό.

    Ωστόσο, εγώ πολλές φορές ξεχνώ και δεν πίνω όσο πρέπει, αλλά για την ηλικία μου καλά τα καταφέρνω και ακόμα θυμάμαι καλά .

    Νεράκι , φίλοι μου, νεράαααααακι !!!



    Βοηθάει σίγουρα το νεράκι! Όπως επίσης (σύμφωνα με τελευταίες επιστημονικές μελέτες) και τα μανιτάρια, δυό φορές την εβδομάδα. Δεδομένου του ότι τα λατρεύω πιστεύω ότι θα την αγαπήσω αυτή την θεραπεία!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.clap}