ελληνική μουσική
    368 online   ·  210.894 μέλη

    Ποιός έχει κάνει τη θητεία του και πέρασε ωραία ή ποιός δεν πέρασε ωραία

    PITSIKOYLIS_NEKTARIOS
    07.12.2005, 20:18
    mexri tora arnitika blepo den tha do kai thetika
    fantasma
    07.12.2005, 20:48
    Quote:

    Το μέλος katsaou στις 05-11-2005 στις 00:32 έγραψε:

    τώρα αυτά τι πιστεύεις ή μας κάνεις πλάκα????

    αν τα πιστεύεις, κοίτα να φύγεις από τον στρατό το συντομότερο, γιατί σε χαλάει άσχημα....


    Ζήτω ο στρατός
    Ζήτω το έθνος
    Ζήτω ο Βασιλεύς
    Ζητω οι μπουγάτσες
    Ζήτω και οι μακαρονάδες...........






    δεκαπεντε χιλιαδες και μια στραβαδια απολυομαι.....
    PITSIKOYLIS_NEKTARIOS
    07.12.2005, 20:53
    xaxaxaxa
    toso sas piraje poy eisastan gia 12 mhnes fantaroi ti na poyn kai aytoi poy ekanan 2 xronia +

    picachu8
    08.12.2005, 02:15
    μια μ*****(μουφα) ειναι ο στρατος και τίποτα παραπάνω......

    Δεν έχει να μου μάθει τίποτα...τι θα μου μάθει;;πως να ειμαι καλός στη δουλεια μου;;;Το εμαθα στον καναπε της δουλειας μου οταν δουλευα και σαββατοκυριακα και 15 ώρες τις καθημερινές..

    Πως να ειμαι καλός ανθρωπος..το έμαθα όταν πήγα να χάσω τη ζωή μου..

    Πως να πειθαρχούμαι...δε θα πω πως αλλά το έμαθα και αυτό.....
    kalouka
    08.12.2005, 08:36
    25 μήνες ναυτικό σε φαρόπλοιο τι είναι αυτό;
    καράβι που μεταφέρει τεχνικούς για την συντήρηση των φάρων
    τον χρόνο ταξιδεύαμε 210 μέρες και 2 μήνες επισκευή στην κρήτη.
    τα συμπεράσματα δικά σας
    pramateftis
    14.12.2005, 20:16
    Quote:

    Το μέλος fantasma στις 07-12-2005 στις 20:48 έγραψε:


    δεκαπεντε χιλιαδες και μια στραβαδια απολυομαι.....





    To μέλος fantasma θα έπρεπε να γράψει:

    Διδυμότειχο μπλούζ
    του παράλογου η θητεία
    αγχωμένη μ/...........


    nikostheater
    16.12.2005, 20:22
    H θητεια μου ηταν τοσο χαλια,τοσο ασχημη που την εχω διαγραψει απο το μυαλο μου..εχω παθει επιλεκτικη αμνησια..
    PITSIKOYLIS_NEKTARIOS
    20.12.2005, 22:33
    Quote:

    Το μέλος nikostheater στις 16-12-2005 στις 20:22 έγραψε:

    H θητεια μου ηταν τοσο χαλια,τοσο ασχημη που την εχω διαγραψει απο το μυαλο μου..εχω παθει επιλεκτικη αμνησια..





    elzaatar
    21.12.2005, 02:04
    Υπηπέτησα 22 μήνες στο στρατό ξηράς (ΠΖ)και δεν με πείραξε καθόλου αυτό αφού όλοι τόσο υπηρετούσαμε τότε. Αυτό που με ενόχλησε ήταν το ανούσιο του πράγματος.
    Ελπίζω κάποτε να καταργηθεί, ούτε δευτερόλεπτο σ΄αυτή τη μ...... και όχι μόνον.
    Υπήρξαν και καλές και κακές στιγμές σ΄αυτούς τους 22 μήνες και το καλύτερο ήταν ότι γνώρισα παιδιά που γίναμε πραγματικοί φίλοι και εξακολουθούμε να βρισκόμαστε μέχρι σήμερα. Γενικά πέρασα καλά για τα είχα γράψει όλα στο χιόνι. έκανα και 12 μήνες στη Χίο, μόνο το θηρίο δεν βρήκα. Ένα ευτράπελο σχετικά με τα ορθογραφικά λάθη στα μηνύματα. Έψαχναν γραφιά και επειδή ήμουν ΠΕ με έστειλαν στο διοικητή. Με ρωτάει αν ξέρω απο γραφομηχανή και του απαντάω ΟΧΙ ελπίζοντας ότι θα αποφύγω την ταλαιπωρία. Αυτός τα παίρνει στο κρανίο και μου λέει "τι σας μαθαίνουν στο πανεπιστήμιο;". Μάλλον από αρβυλοφύλακας ξεκίνησε.
    Ρε ούστ για στρατός.
    PITSIKOYLIS_NEKTARIOS
    22.12.2005, 20:36
    Quote:

    Το μέλος elzaatar στις 21-12-2005 στις 02:04 έγραψε:

    Υπηπέτησα 22 μήνες στο στρατό ξηράς (ΠΖ)και δεν με πείραξε καθόλου αυτό αφού όλοι τόσο υπηρετούσαμε τότε. Αυτό που με ενόχλησε ήταν το ανούσιο του πράγματος.
    Ελπίζω κάποτε να καταργηθεί, ούτε δευτερόλεπτο σ΄αυτή τη μ...... και όχι μόνον.
    Υπήρξαν και καλές και κακές στιγμές σ΄αυτούς τους 22 μήνες και το καλύτερο ήταν ότι γνώρισα παιδιά που γίναμε πραγματικοί φίλοι και εξακολουθούμε να βρισκόμαστε μέχρι σήμερα. Γενικά πέρασα καλά για τα είχα γράψει όλα στο χιόνι. έκανα και 12 μήνες στη Χίο, μόνο το θηρίο δεν βρήκα. Ένα ευτράπελο σχετικά με τα ορθογραφικά λάθη στα μηνύματα. Έψαχναν γραφιά και επειδή ήμουν ΠΕ με έστειλαν στο διοικητή. Με ρωτάει αν ξέρω απο γραφομηχανή και του απαντάω ΟΧΙ ελπίζοντας ότι θα αποφύγω την ταλαιπωρία. Αυτός τα παίρνει στο κρανίο και μου λέει "τι σας μαθαίνουν στο πανεπιστήμιο;". Μάλλον από αρβυλοφύλακας ξεκίνησε.
    Ρε ούστ για στρατός.




    SE POIA MONADA EISOUN ?
    fantasma
    07.05.2006, 21:48
    Quote:

    Το μέλος pramateftis στις 14-12-2005 στις 20:16 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος fantasma στις 07-12-2005 στις 20:48 έγραψε:
    [i]

    δεκαπεντε χιλιαδες και μια στραβαδια απολυομαι.....





    To μέλος fantasma θα έπρεπε να γράψει:

    Διδυμότειχο μπλούζ
    του παράλογου η θητεία
    αγχωμένη μ/...........



    [/I]






    ...αλακία....

    συμφωνώ φιλε μου