ελληνική μουσική
    566 online   ·  210.881 μέλη
    dimi589
    13.11.2005, 18:03
    Εδώ και καιρό δεν μου έχει λυθεί μια απορία μου..
    Τι έγινε ο Χάρης Κατσιμίχας??
    Ακούγονται πολλά αλλά τελικά τι έγινε πραγματικά?


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 13-11-2005 20:39 ]
    Astron
    13.11.2005, 20:24
    Σε μια συνέντευξη πριν 4-5 χρόνια είχε ξεκαθαρίσει ότι όλα αυτά σχετικά με την υγεία του ήταν μύθος.

    Ελπίζω γρήγορα να έχουμε κάποιον δίσκο απ' τον Χάρη.

    antonLOrd
    13.11.2005, 21:50
    Εγώ πάλι άκουσα πως ισχύει αυτό που διαδίδεται για την υγεία του.. Εύχομαι πάντως να μην είναι αλήθεια..
    katsaou
    13.11.2005, 23:44
    Η εμφάνιση του Πάνου στην εκπομπή του Παπαδόπουλου στην ΝΕΤ που είχε αφιέρωμα στον Ρασούλη ήταν σκέτη απογοήτευση...


    dimi589
    19.11.2005, 19:24
    Ευχαριστώ για τις πληροφορίες..
    DavidDT
    19.11.2005, 23:50
    Και εγώ έχω τις ίδιες πληροφορίες με τον antonLOrd.
    johnny_b
    19.10.2006, 13:51
    Ο Χάρης Κατσιμίχας συμμετέχει στο νέο δίσκο του Μιχάλη Κουμπιού με τίτλο "Εδώ Μένω" σε 2 τραγούδια:
    στο "Τα λέμε" μαζί με τον Αλκίνοο Ιωαννίδη και τον Γεράσιμο Ανδρεάτο και στο "Εδώ Μένω".
    Mesoxoritis
    19.10.2006, 13:58
    Ο δίσκος αυτός πρέπει να είναι καταπληκτικός.. Ο Μιχάλης Κουμπιός είναι ένας πολύ καλός συνθέτης! Τουλάχιστον έχοντας ακούσει κάποια δείγματα της μουσικής του, κυρίως από τον καινούργιο της Εστουδιαντίνας και από τον επερχόμενο δίσκο του Λευτέρη Παπαδόπουλου, μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ! Και ντουέτα όπως αυτά που ανέφερες είναι εξίσου καταπληκτικά..
    vasiloukos
    19.10.2006, 19:34
    Άκουσα ένα τραγούδι κι έμεινα... Δυστυχώς δε θυμάμαι ούτε πώς πάει ούτε ποιος το λεγε..... ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!! Ο Κατσιμίχας πρέπει να το λεγε με κάποιον άλλον, αλλά δεν παίρνω κ όρκο...
    DavidDT
    19.10.2006, 23:38
    Και εγώ χθες άκουσα στο ραδιόφωνο τον Χάρη σε ένα καταπλητικό κομμάτι,και δεν ήξερα αν είναι νέο ή παλιό!! Τελικά πάλι καλά που οι φήμες για την υγεία του αποδείχτηκαν ανακριβείς...
    Ας ελπίσουμε σύντομα να κάνει και μια δική του δουλειά
    Astron
    22.10.2006, 01:30
    Στο Δίφωνο Νοεμβρίου (που ήδη κυκλοφορεί) υπάρχει συνέντευξη που δίνουν ο Χάρης και ο Πάνος από κοινού!
    Είναι πάρα πολύ ενδιαφέρουσα και εγώ τουλάχιστον την απόλαυσα.
    Τα νέα είναι ότι τον Νοέμβρη θα βγάλουν ένα "πακέτο" που θα περιλαμβάνει τέσσερα μουσικά CD και 2DVD και θα αφορά όλη την κοινή τους πορεία μέχρι τώρα.
    Παρ' όλο που έχω όλους τους δίσκους τους είναι κάτι που δεν πρόκειται να λείψει απ' τη συλλογή μου. Κυρίως για αυτά τα DVD που απ' ότι λέει ο Χάρης περιέχουν ανέκδοτο υλικό.

    megaloserwtikos
    22.10.2006, 01:34
    Παύλο, πολύ καλή είδηση. Περιμένουμε τα cd τους...
    vasiloukos
    22.10.2006, 13:38
    Μεστοί στο λόγο τους, χωρίς να μασάνε τις λέξεις και χωρίς πολλά πολλά υπονοούμενα, οι ''δίδυμοι'' απαντάνε σε έξυπνες ερωτήσεις με σαφήνεια και ειλικρίνεια - αν μπορούμε να την ''διακρίνουμε'' από την ψευτιά.... Ενδιαφέρουσα συνέντευξη...
    tolaruba
    22.10.2006, 16:13
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 22-10-2006 στις 01:30 έγραψε...

    Στο Δίφωνο Νοεμβρίου (που ήδη κυκλοφορεί) υπάρχει συνέντευξη που δίνουν ο Χάρης και ο Πάνος από κοινού!
    Είναι πάρα πολύ ενδιαφέρουσα και εγώ τουλάχιστον την απόλαυσα.
    Τα νέα είναι ότι τον Νοέμβρη θα βγάλουν ένα "πακέτο" που θα περιλαμβάνει τέσσερα μουσικά CD και 2DVD και θα αφορά όλη την κοινή τους πορεία μέχρι τώρα.
    Παρ' όλο που έχω όλους τους δίσκους τους είναι κάτι που δεν πρόκειται να λείψει απ' τη συλλογή μου. Κυρίως για αυτά τα DVD που απ' ότι λέει ο Χάρης περιέχουν ανέκδοτο υλικό.



    pos kiklofori????mono toy oktobrioy den ine tora??apo oti ida sto www.difono.gr..
    poy boro na ta bro?xero mono ena magazi kato stin omonia alla de boro na trexo
    Kamia idea??
    Astron
    22.10.2006, 17:00
    Παράθεση:

    Το μέλος tolaruba στις 22-10-2006 στις 16:13 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 22-10-2006 στις 01:30 έγραψε...

    Στο Δίφωνο Νοεμβρίου (που ήδη κυκλοφορεί) υπάρχει συνέντευξη που δίνουν ο Χάρης και ο Πάνος από κοινού!
    Είναι πάρα πολύ ενδιαφέρουσα και εγώ τουλάχιστον την απόλαυσα.
    Τα νέα είναι ότι τον Νοέμβρη θα βγάλουν ένα "πακέτο" που θα περιλαμβάνει τέσσερα μουσικά CD και 2DVD και θα αφορά όλη την κοινή τους πορεία μέχρι τώρα.
    Παρ' όλο που έχω όλους τους δίσκους τους είναι κάτι που δεν πρόκειται να λείψει απ' τη συλλογή μου. Κυρίως για αυτά τα DVD που απ' ότι λέει ο Χάρης περιέχουν ανέκδοτο υλικό.



    pos kiklofori????mono toy oktobrioy den ine tora??apo oti ida sto www.difono.gr..
    poy boro na ta bro?xero mono ena magazi kato stin omonia alla de boro na trexo
    Kamia idea??



    Τί να σου πω, εγώ το πήρα απ' το ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου στο Χολαργό...
    Τα περιοδικά πολλές φορές κυκλοφορούν νωρίτερα απ' το μήνα για τον οποίο βγαίνουν. Πήγαινε σε ένα κοντινό περίπτερό σου και ρώτα.

    incomplete_angel
    22.10.2006, 19:55
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 22-10-2006 στις 01:30 έγραψε...

    Στο Δίφωνο Νοεμβρίου (που ήδη κυκλοφορεί) υπάρχει συνέντευξη που δίνουν ο Χάρης και ο Πάνος από κοινού!
    Είναι πάρα πολύ ενδιαφέρουσα και εγώ τουλάχιστον την απόλαυσα.
    Τα νέα είναι ότι τον Νοέμβρη θα βγάλουν ένα "πακέτο" που θα περιλαμβάνει τέσσερα μουσικά CD και 2DVD και θα αφορά όλη την κοινή τους πορεία μέχρι τώρα.
    Παρ' όλο που έχω όλους τους δίσκους τους είναι κάτι που δεν πρόκειται να λείψει απ' τη συλλογή μου. Κυρίως για αυτά τα DVD που απ' ότι λέει ο Χάρης περιέχουν ανέκδοτο υλικό.






    Thanx για τις πληροφορίες!!!
    rompa
    06.11.2006, 09:30
    Παράθεση:
    Τα νέα είναι ότι τον Νοέμβρη θα βγάλουν ένα "πακέτο" που θα περιλαμβάνει τέσσερα μουσικά CD και 2DVD και θα αφορά όλη την κοινή τους πορεία μέχρι τώρα.


    Ωραία!!
    mariza18
    06.11.2006, 14:48
    Σπουδαια ειδηση!!!!!! Το περιμενω με ανυπομονησια!!!!
    movflower
    06.11.2006, 14:52
    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 06-11-2006 στις 09:30 έγραψε...

    Παράθεση:
    Τα νέα είναι ότι τον Νοέμβρη θα βγάλουν ένα "πακέτο" που θα περιλαμβάνει τέσσερα μουσικά CD και 2DVD και θα αφορά όλη την κοινή τους πορεία μέχρι τώρα.


    Ωραία!!



    ONTWS!!!!!