ελληνική μουσική
    942 online   ·  210.857 μέλη

    Τρελές φάσεις και κοτσάνες η γκάφες που κάνατε ή ήσασταν μροστά

    Brokenchord
    30.11.2005, 22:50
    Νομίζω οτι ο τίτλος είναι αρκετά κατατοπιστικός .Λιπόν πάααμεεεε γράψτε ότι θυμάστε η οτι σας ήρθε στο μυαλό.Προβλέπω πολύ γέλιο !!!!! Θα γράψω και εγώ αλλά μετά περιμένω πρώτα εσάς.



    επισυναπτόμενα: normal_nudes_on_a_park_bentch.jpg 
    alexia-vicky
    03.12.2005, 17:53
    ΛΟΙΠΟΝ, μια παρεα 6 φοιτητριων εχουμε βγει προς αναζητηση βιβλιων για τη σχολη.οι εκδοτικοι οικοι δεν εχουμε ιδεα που ειναι και ψαχνουμε απο'δω και απο'κει!!προκειται για πριν 2 εβδομαδες που εξαιτιας του καιρου ολοι οι ελληνες ειχαμε γινει παπια ή βατραχια(οτι προτιματε!).εχουμε πεθανει απ'την κουραση,εχουμε γινει μουσκεμα,ειμαστε σε αθλια κατασταση και τελικα βρισκομαστε στην σκουφα και πηγαινουμε για φαγητο!!!και....
    Ω!ΝΑΙ!!εκει που προχωραμε γλυστραει η μια και συμπαρασερνει και τη διπλανη της και πεφτει η μια πανω στην αλλη μες τη μεση του δρομου!!!!
    εκτος του οτι εγιναν χαλια ειχαν μεινει και κατω, ενω οι υπολοιπες δε μπορουσαμε να μαζευτουμε απο τα γελια!!!!!
    πραγματικα μιλαμε για απιθανη φαση,η περιγραφη πεφτει πολυ ρηχη
    Bruce_Dicki13
    03.12.2005, 19:16
    Στο μαθημα της τεχνολογιας η καθηγητρια ως γνωστων ελεγε μαλ....ιες τελος παντων ασυναρτησιες.....εεεε ποσο να αντεξει κανεις με πηρε ο υπνος και απο οτι μου ειπαν ροχαλιζα και μου ηρθε ενα βιβλιο στο κεφαλι....
    lianameladaki
    04.12.2005, 00:40
    παιδια,εγω,πολυ απλα,σε ενα παρτυ,εκατσα πανω σε ενα κοματι τουρτας που ηταν παρατημενο πανω σε μια καρεκλα και οταν σηκωθηκα,μου ειχε κολλησει και το πιατακι...........
    pmichalis
    04.12.2005, 00:53
    Να πώ τι έκανα η Θα με κοροιδεύετε ??????
    Λοιπόν ένα βράδυ σουρωμένος .... μπέρδεψα το WC με την ντουλάπα και ....... μούσκεμα τα ρούχα της ντουλάπας το πρωί........


    picachu8
    04.12.2005, 03:17
    2002..Φοιτητής στην ελλάδα ακόμα....

    Αποφασίζουμε με τα υπόλοια "ρεμάλια" να φτιάξουμε και να πετάξουμε αερόστατο........

    Μαζευόμαστε στον πεζόδρομο-παραλία(σπούδαζα εκτός αττικής) αφού είχαμε μαζευτεί σχολή και είχαμε φτιάξει το αεροστατο...δε χωραγε άνυρωπος μέσα αλλά ήταν πολύ μεγαλο ώστε να πετάξει...

    Τοι ανάβουμε..........το κρατάμε κάτω μέχρτι να μαζευτεί μπόλικος ζεστός α'ερας πάνω και............το α΄φήνουμε...

    Αποτέλεσμα: Πέταξε για αρκετή ώρα μέχρι που πήρε ολόκληρο φωτιά και έπεσε στην τέντα απο ένα τσίρκο που είχε έρθει................

    ΣΤΑΧΤΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗ.........

    ΩΡΑΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ.......
    Melinda
    05.12.2005, 16:45
    Θυμάμαι τις μεθυσμένες κολλητές μου να πέφτει η μια ανάσκελα πάνω στο πεζοδρόμιο, μποροστα από το "στέκι" μας με όλους τους γνωστούς μας μέσα και έξω, και η άλλη να πέφτει πάνω της επίσης ανάσκελα... Ήσασταν και γ**ω τις τρελεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες φάσεις, κορίτσια!!!!!!
    Ania
    24.01.2007, 06:39
    otan imoun mesa sto metro me ti fili mou k ekeini stekotan anemela xwris na pianetai apo pouthena.otan to metro frenarise stin epomeni stasi egine xalkomania stin porta.k i gkafa eixe synexeia!!!kathws milousame k pige na piastei apo to swlina pou vrisketai sti mesi apo ta kathismata,xwris na gyrisei na koitaksei,epiase apo ta mallia mia kopela!pollllliiiiiiiiiii gelio milame...
    VANESSA2
    24.01.2007, 09:10
    ...Μέσα στο ΒMW 645,οδηγεί η προισταμένη μου,εγώ δίπλα της,κόλημα στην κίνηση...μπροστά μας,σε ένα θηρίο τζιπ,"φίλη" της κολητη(όσο κολητές μπορεί να είναι οι καραπλούσιες!)με τον άντρα της.
    Λέει η δικιά μου "θα πάρω τηλέφωνο τον Νίκο,να τους κάνουμε πλάκα,δεν μας είδαν!"
    Εγώ μέσα στον ενθουσιασμό!!
    Του χτυπάει στο κινητό του Νίκου,που λέτε¨:
    "Γειά σου Νίκο,η Λίλα είμαι" "Α,γεία σου Λίλα".
    Εμείς να τους βλέπουμε πανοραμικά,αυτοί χαμπάρι ότι είμαστε πισω τους.
    Και πετάει το καλό η ζαβή η δικιά μου"Που είναι η Νάνσυ?"
    ....Η οποία Νανσυ , αρχιζει μπροστα μας μια παντομίμα με χέρια και πόδια :
    ΠΕΣ ΟΧΙ , ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ (!!!)

    Εγώ πάντως το ευχαριστήθηκα!




    refren
    31.03.2007, 11:48
    Εμένα λοιπόν μου έτυχε το εξής και ακόμα γελάω! Είχα πάει σινεμά με την κολλητή μου και μια άλλη φίλη μας, μόνο που είχαμε μπει στην αιθουσα λιγο νωρις και δεν υπηρχε ανθρωπος! Και ετσι τρελες που ειμαστε, ειδαμε την σκηνη (οπου αργοτερα κατεβαζουν το ασπρο πανο...) τελειως αδεια... Ε λοιπον φανταζεστε την συνεχεια... Εγο και οι αλλες 2 ανεβηκαμε στην σκηνη και αρχισαμε να απαγγελουμε και να παιζουμε διαφορα κομματια απο θεατρικα εργα και γενικοτερα να κανουμε οσαν τις γκαβες. Μεχρι που καταλαβαμε οτι υπηρχε καμερα που κοιτουσε κατευθειαν προς το μερος μας!!!!!!!
    gogere17
    31.03.2007, 13:55
    Παράθεση:

    Το μέλος Brokenchord στις 30-11-2005 στις 22:50 έγραψε...

    Νομίζω οτι ο τίτλος είναι αρκετά κατατοπιστικός .Λιπόν πάααμεεεε γράψτε ότι θυμάστε η οτι σας ήρθε στο μυαλό.Προβλέπω πολύ γέλιο !!!!! Θα γράψω και εγώ αλλά μετά περιμένω πρώτα εσάς.





    αντε θα μας πεις?/? αν και ειναι λιγο παλιο το topic!!!!!!!!!!