ελληνική μουσική
    547 online   ·  210.876 μέλη

    Συναυλίες Φθινόπωρο 2003

    Mariagoros
    23.09.2003, 16:22
    Συναυλία Νο 1!!!

    Ελένη Τσαλιγοπούλου - Μανώλης Λιδάκης... (Θ.Βράχων 12/09/03)

    Θυμάστε μια συναυλία που ήταν να λάβει χώρα στο Θέατρο Βράχων στις 3/09/03 αλλά δεν πραγματοποιήθηκε λόγω βροχής??? Τελικά έγινε στις 12/09/03, ημέρα Παρασκευή και μπορώ να πω ότι ήταν από τις καλύτερες συναυλίες που έχω πάει!!! Η Ελένη Τσαλιγοπούλου άψογη και ο Μανώλης Λιδάκης εκφραστικότατος με ένα μουσικό επιτελείο ανωτάτου επιπέδου υπό την διεύθυνση του Γ.Ανδρέου! Εξαίσια βραδιά σ'ενα υπέροχο θέατρο (Θ.Βράχων)...

    Συναυλία Νο 2!!!

    Βασίλης Παπακωσταντίνου - Ελένη Πέτα (Κατράκειο 17/09/03)

    Ο Παπακωσταντίνου άτρωτος στον χρόνο και η γλυκήτατη Ελένη με το φοβερό μέταλλο της φωνής της τραγουδούν νέες και παλιές επιτυχίες... Το ροκ σε όλο του το μεγαλείο!!!


    Συναυλία Νο 3!!!

    Μαρινέλλα - Γιώργος Νταλάρας... (Λυκαβηττός 18/09/03)

    Το μόνο που έχω να πω γι'αυτήν την συναυλία είναι ότι όλος ο Λυκαβηττός άκουσε 2 μεγάλες φωνές να δημιουργούν επί σκηνής και τραγούδησε μαζί τους. Δεν περίμενα ότι θα υπάρχει τέτοιος αυθορμητισμός ειδικά απ'την πλευρά της Μαρινέλλας πάνω στην σκηνή και αυτό ήταν που με ευχαρίστησε ιδιατέρως... Πάρα πολύς κόσμος όμως βρε παιδιά!!! Πανικός!!!
    jorge
    23.09.2003, 23:47
    Quote:
    Ελένη Τσαλιγοπούλου - Μανώλης Λιδάκης... (Θ.Βράχων 12/09/03)



    Που καθόσουν βρε θηρίο;;
    Mariagoros
    24.09.2003, 13:56
    Δεν το πιστεύω!!!!!

    Ήμουν στον μεσαίο διάδρομο, στη σειρά ακριβώς πάνω απ'τους επισήμους. Βρήκα μια θέση (καθότι μόνη μου) και κάθησα... Φρόντισα να είμαι όσο μπορώ στη μέση των ηχείων για να μπορώ να γράψω με το μαγικό μου μαγνητοφωνάκι!!! Και έγραψα... Για ιδιωτική χρήση και μελέτη πάντα!

    Και ήταν και τα γενέθλιά σου εκείνη τη μέρα και ήθελα να σου πάρω εισιτήριο για δώρο αλλά σκέφτηκα ότι κάτι άλλο θα κάνεις στα γενέθλιά σου! Τελικά είμαι ΒΛΑΚΑΣ! Αφού το ένστικτό μου δουλεύει... Τέλος πάντων,
    too late now αλλά ελπίζω να πέρασες καλά όπως κι εγώ!!!

    ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    ktc
    07.08.2005, 22:04
    ΠΑΙΔΙΑ ενα εχω να πω !!!


    HELLOWEEN !!!!

    6 DECEMBER στο ARK!!! ΥΠΕΡΟΧΑ....
    W4TT4N4B3
    07.08.2005, 23:51
    6 Δεκεμβριου ειναι off topic.
    Για να γινω και off topic 1 Σεπτεμβριου 2005 οι Cure στην Ελλαδα, στο Terra Vibe στη ΜΑλακασα αν δεν κανω λαθος.

    η ζωη χωρις μουσικη θα ηταν 1 λαθος. Φρειδερικος Ν1τσε.
    Η ζωή μου δεν ήταν η ζωή ενός μουσικού. Ήτανε περισσότερο η ζωή ενός επικίνδυνου και ανήσυχου νέου, που η Μουσική κατάφερε κάπως να τον ηρεμίσει και να τον κάνει "κατ' επιφάνειαν νόμιμον"Χατζηδακις


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: W4TT4N4B3 on 07-08-2005 23:54 ]
    vouliakis
    08.08.2005, 01:29
    ktc και W4TT4N4B3, είστε off topic. Γιατί δεν ανοίγετε thread για το Φθινόπωρο του 2005?





    W4TT4N4B3
    08.08.2005, 05:50
    Quote:

    Το μέλος vouliakis στις 08-08-2005 στις 01:29 έγραψε:

    ktc και W4TT4N4B3, είστε off topic. Γιατί δεν ανοίγετε thread για το Φθινόπωρο του 2005?










    εχεις δικιο αλλα και παλι ο ktc θα ειναι off topic γιατι ο δεκεμβριος δεν ειναι φθινοπωρο. Βασικα επειδη ειμαι καινουριος δεν ξερω αν εχουν ανοιχτει παλαιοτερα παρομοια topics και επειδη ειναι πολλα για να τα διαβασω και να ξερω αν υπαρχουν παρομοια, δεν παιρνω πρωτοβουλια να ανοιξω