ελληνική μουσική
    727 online   ·  210.832 μέλη

    Ποια διάσημη γυναίκα θα θέλατε να φιλήσετε ?

    Maria_22
    28.04.2006, 00:01

    Angelina



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Maria_22 στις 28-04-2006 00:04 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Maria_22 στις 28-04-2006 00:09 ]
    dimi589
    28.04.2006, 00:06
    Θα σε παρακαλούσα να γράψεις το θέμα του topic με μικρά γράμματα

    Maria_22
    28.04.2006, 00:13

    Και αλλη angelina
    tinasexy19
    28.04.2006, 01:35
    Quote:

    Το μέλος Maria_22 στις 28-04-2006 στις 00:13 έγραψε:


    Και αλλη angelina




    simfono apolyta mazi sou!!!!eina thea!!!
    jorge
    28.04.2006, 01:42
    Ήθελα να 'ξερα που βρίσκετε την έμπνευση για τέτοια topics...
    MichPah
    28.04.2006, 03:51
    Ρε Μαριώ...που θες να τη φιλήσεις την κοπέλα? Στο κούτελο?(τώρα που είναι ζεστή ακόμα?)
    nightwalker
    28.04.2006, 10:13
    Τη Gisele Bundchen φυσικα!!





    επισυναπτόμενα: Gisele Bundchen, Esquire.1.jpg 
    rouli726
    28.04.2006, 10:25
    Na po tin alitheia kammia diasimi gunaika de tha me endiefere na filiso...
    An imoun antras de ksero alla mallon tha protimousa Belluci...Mprosta tis i Anjelina den pianei difragko!

    dimko
    28.04.2006, 10:35
    Την Κοντολίζα...
    rouli726
    28.04.2006, 12:34
    Quote:

    Το μέλος dimko στις 28-04-2006 στις 10:35 έγραψε:

    Την Κοντολίζα...





    IHSOYS XRISTOS KALE!!!
    uNick
    28.04.2006, 14:30
    Αν ήταν μόνο για φιλί, μάλλον τα σαρκώδη χείλη της Angelina θα ήταν η πιθανότερη επιλογή...

    Επειδή όμως το φιλί μπορεί να φέρει κι άλλα...
    ίσως να επέλεγα κάτι πιό θηλυκό και μακράν ωραιότερο...
    Catherine-Zeta Jones...












    επισυναπτόμενα: catherine-zeta jones 02.jpg catherine-zeta jones 04.jpg catherine-zeta jones 03.jpg catherine-zeta jones 01.jpg 
    KAKOFONIKS
    28.04.2006, 14:39
    ΟΛΕΣ !!!!!!!!!
    yiannisyiannis
    28.04.2006, 15:51
    Τη Γεωργία Βασιλειάδου, τη γλυκιά θεία από το Σικάγο. Όχι τίποτε άλλο, αλλά κόντρα στο σεξισμό της εποχής, θα ήθελα να δώσω ένα αγνό φιλί σε μια μεγάλη κωμική ηθοποιό, ανασύροντας αναμνήσεις ξενοιασιάς και αθωότητας από τα παιδικά μου χρόνια.

    Επειδή όμως απ’ ότι βλέπω οι περισσότεροι έσπευσαν να δηλώσουν προτίμηση στο ερωτικό φιλί, να δηλώσω κι εγώ ότι καμιά διάσημη γυναίκα δεν επιθυμώ να φιλήσω.

    Ακόμη κι όταν ήμουνα ελεύθερος και ψαχνόμουνα, δεν με συγκινούσε η πλαστική ομορφιά των διασημοτήτων, τα ψεύτικα χείλη και τα σιλικονούχα στήθη. Με σαγήνευε περισσότερο το μυστήριο των καθημερινών κοριτσιών, της γυναίκας της διπλανής πόρτας. Εκείνης με τα αληθινά μάτια, τα αληθινά χείλη, εκείνης που σου παγώνει στιγμιαία το μυαλό κι όπως πολύ ωραία το εξέφρασε ο Νίκος Παπάζογλου…….πριν να σε χορτάσουνε τα μάτια μου, σε άρπαξε θαρρείς το λεωφορείο….

    Jimy
    28.04.2006, 16:49
    Quote:

    Το μέλος yiannisyiannis στις 28-04-2006 στις 15:51 έγραψε:

    Τη Γεωργία Βασιλειάδου, τη γλυκιά θεία από το Σικάγο. Όχι τίποτε άλλο, αλλά κόντρα στο σεξισμό της εποχής, θα ήθελα να δώσω ένα αγνό φιλί σε μια μεγάλη κωμική ηθοποιό, ανασύροντας αναμνήσεις ξενοιασιάς και αθωότητας από τα παιδικά μου χρόνια.

    Επειδή όμως απ’ ότι βλέπω οι περισσότεροι έσπευσαν να δηλώσουν προτίμηση στο ερωτικό φιλί, να δηλώσω κι εγώ ότι καμιά διάσημη γυναίκα δεν επιθυμώ να φιλήσω.

    Ακόμη κι όταν ήμουνα ελεύθερος και ψαχνόμουνα, δεν με συγκινούσε η πλαστική ομορφιά των διασημοτήτων, τα ψεύτικα χείλη και τα σιλικονούχα στήθη. Με σαγήνευε περισσότερο το μυστήριο των καθημερινών κοριτσιών, της γυναίκας της διπλανής πόρτας. Εκείνης με τα αληθινά μάτια, τα αληθινά χείλη, εκείνης που σου παγώνει στιγμιαία το μυαλό κι όπως πολύ ωραία το εξέφρασε ο Νίκος Παπάζογλου…….πριν να σε χορτάσουνε τα μάτια μου, σε άρπαξε θαρρείς το λεωφορείο….






    Ωραία τα λές αλλά εγώ θέλω να φιλήσω στοργικά τη μαμά μου!


    rouli726
    28.04.2006, 16:57
    Quote:

    Το μέλος yiannisyiannis στις 28-04-2006 στις 15:51 έγραψε:

    Τη Γεωργία Βασιλειάδου, τη γλυκιά θεία από το Σικάγο. Όχι τίποτε άλλο, αλλά κόντρα στο σεξισμό της εποχής, θα ήθελα να δώσω ένα αγνό φιλί σε μια μεγάλη κωμική ηθοποιό, ανασύροντας αναμνήσεις ξενοιασιάς και αθωότητας από τα παιδικά μου χρόνια.

    Επειδή όμως απ’ ότι βλέπω οι περισσότεροι έσπευσαν να δηλώσουν προτίμηση στο ερωτικό φιλί, να δηλώσω κι εγώ ότι καμιά διάσημη γυναίκα δεν επιθυμώ να φιλήσω.

    Ακόμη κι όταν ήμουνα ελεύθερος και ψαχνόμουνα, δεν με συγκινούσε η πλαστική ομορφιά των διασημοτήτων, τα ψεύτικα χείλη και τα σιλικονούχα στήθη. Με σαγήνευε περισσότερο το μυστήριο των καθημερινών κοριτσιών, της γυναίκας της διπλανής πόρτας. Εκείνης με τα αληθινά μάτια, τα αληθινά χείλη, εκείνης που σου παγώνει στιγμιαία το μυαλό κι όπως πολύ ωραία το εξέφρασε ο Νίκος Παπάζογλου…….πριν να σε χορτάσουνε τα μάτια μου, σε άρπαξε θαρρείς το λεωφορείο….






    exeis dikio gianni mou..
    ki ego kanenan diasimo antra de tha evaza mprosta ston....e de tha po ki onoma!!!

    alexia-vicky
    28.04.2006, 17:04
    αν ανοιξει θεμα για αντρες, τοτε θα απαντησω.....προς το παρον....
    KIT_KAT
    28.04.2006, 17:09
    Quote:

    Το μέλος yiannisyiannis στις 28-04-2006 στις 15:51 έγραψε:

    Ακόμη κι όταν ήμουνα ελεύθερος και ψαχνόμουνα, δεν με συγκινούσε η πλαστική ομορφιά των διασημοτήτων, τα ψεύτικα χείλη και τα σιλικονούχα στήθη. Με σαγήνευε περισσότερο το μυστήριο των καθημερινών κοριτσιών, της γυναίκας της διπλανής πόρτας. Εκείνης με τα αληθινά μάτια, τα αληθινά χείλη, εκείνης που σου παγώνει στιγμιαία το μυαλό κι όπως πολύ ωραία το εξέφρασε ο Νίκος Παπάζογλου…….πριν να σε χορτάσουνε τα μάτια μου, σε άρπαξε θαρρείς το λεωφορείο….






    Γιάννη, είναι όμορφα αυτά που γράφεις, και περισσότερο έχουν αξία γιατί γνωρίζοντάς σε, ξέρω πως τα πιστεύεις και τα ζεις, δεν τα λες απλά για να κάνεις τη διαφορά. Κι είσαι πολύ τυχερός γι' αυτό...
    Amelie
    28.04.2006, 20:50
    Μα καλά, αυτός ο Γιάννης σοβαρά μιλάει? Τι να σου πω φίλε, ή πλάκα μας κάνεις ή συγχαρητήρια, είσαι είδος υπό εξαφάνιση και θα σε κλείσουμε σε μουσείο. Πάντως, είτε είναι αλήθεια ή ψέματα είναι πολύ παρήγορο αυτό γιατί όλη μου τη ζωή έχω βαρεθεί να ακούω τα αντίθετα από αυτά που πρεσβεύεις.
    rory166
    28.04.2006, 23:44
    ποια διασημη γυναικα θελει να με φιλησει..?
    εεε,πολλες....τι αστειο topic...
    λογικο δεν ειναι...?κοιταξτε φατσα αριστερα..!!

    οτι και αν πεις δεν μπορεις να κρυφτεις
    τα ματια καθρεφτης και φως της ψυχης


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rory166 στις 28-04-2006 23:47 ]
    Other_side
    29.04.2006, 01:58
    Τη Catherine Deneuves. Με γλώσσα.