ελληνική μουσική
    513 online   ·  210.933 μέλη

    Μιχάλης Χατζηγιάννης

    Neda
    01.06.2005, 00:35
    Quote:

    Το μέλος OzzY στις 31-05-2005 στις 15:23 έγραψε:

    ontws auto pou ginetai me ton OTe einai ligo spastiko alla skefteitai oti o ote pleon plirwnei ola ta eksoda gia tin skiniki parousia tou Mixalaki....diladi gia kalitera efe skinika kai kalitero hxo stis sinaulies........






    Αλήθεια;;;; Δηλαδή αν δεν ήταν και ο ΟΤΕ πόσο πιο χάλια θα μπορούσε να είναι ο ήχος στις συναυλίες του?!?!?
    Είχα πάει πέρυσι στον Πειραιά και ήταν απαράδεκτος! Ακόμα κι αυτοί που ήθελαν τόοοοοσο πολύ να πάμε στη συναυλία δυσαρεστημένοι ήταν.

    Όσο για τα τραγούδια που έδωσε στην Αρβανιτάκη... τι να πω? Εμένα απλά μου φάνηκαν ως τα σουξεδάκια στο δίσκο της! Νομίζω ότι έχει πέσει σ'αυτό το τρυπάκι... να κάνει "πιασάρικα" τραγουδάκια κι όποιο ταλέντο κι αν έχει στη σύνθεση... μάλλον δε θα το δούμε όπως πάει μέχρι τώρα.
    loveforever
    01.06.2005, 15:23
    Ο Μιχάλης είναι τέλειος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    falimento
    01.06.2005, 15:29
    Καλέ κορίτσια τι λέτε τώρα;;;

    Ο Sakis τον τρώει χαλαρά!!!! Τώρα βέβαια, τελευταία, μου 'χει κολλήσει και ο ...Κούντος!!

    (Ζήλεψα και εγώ και θέλω να νιώσω πιτσιρίκι! )
    koripaki
    01.06.2005, 21:30
    Χωρίς να θέλω να φανώ καχύποπτη... Έχετε συνειδητοποιήσει ότι τα τελευταία τραγούδια του φιλτάτου Χατζηγιάννη εμπεριέχουν τη λέξη "τηλέφωνο" μέσα; Είναι τυχαίο άραγε...
    jorge
    02.06.2005, 01:06
    Για ποιά λες;
    Πέρα από το Αν μου τηλεφωνούσες...
    doritsa78
    02.06.2005, 15:21
    ΖΟΙ τωρα που θα ξεκινησουν οι συναυλιες του ετοιμασου να παμε.Και οποιος αλλος θελει ας ερθει.Αυτοι που δεν τον εχουν ακουσει ζωντανα επισης!!!
    ELENAPAPARIZOU
    03.06.2005, 01:31
    Μην πιανετε τον ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ στο στομα σας ρε οργια.Καντε κι εσεις την επιτυχια που εχει κανει αυτος και γραψτε κι εσεις τετοια ωραια τραγουδια και οταν τα καταφερετε,ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ,τοτε μιληστε γι αυτον.Αντε γιατι μου φαινεται οτι τα εχουμε ισοπεδωσει ολα εδω περα.....
    jorge
    03.06.2005, 01:35
    Κόψε τους χαρακτηρισμούς.
    ELENAPAPARIZOU
    03.06.2005, 01:41
    Κι εσεις κοψτε τις βλακειες.
    KIT_KAT
    03.06.2005, 01:43
    Quote:

    Το μέλος ELENAPAPARIZOU στις 03-06-2005 στις 01:31 έγραψε:

    Μην πιανετε τον ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ στο στομα σας ρε οργια




    Να πληκτρολογούμε το όνομά του στο computer μας επιτρέπεται;
    DeLaSane
    03.06.2005, 02:33
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 03-06-2005 στις 01:43 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος ELENAPAPARIZOU στις 03-06-2005 στις 01:31 έγραψε:
    [i]
    Μην πιανετε τον ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ στο στομα σας ρε οργια




    Να πληκτρολογούμε το όνομά του στο computer μας επιτρέπεται;

    [/I]



    WX! Ki allos akatanomastos!!!

    Na doume pws tha tous onomasoume olous autous to akatanomastous!!

    Egw lew ton prwto (kai gnwstotero NT....A) na ton leme o Akatanomastos 001, ton deutero (o opoios exei sxesh me to topic X.........HS) na ton leme Akatanomastos 002, k.o.k...Etsi oxi mono tha dimiourghsoume mia atmosfaira mystiriou gyrw apo to onoma tous, alla tha diathrhsoume kai to dikaiwma ths eleutherhs ekfrashs!!


    andri14
    03.06.2005, 14:08
    Quote:

    Το μέλος ELENAPAPARIZOU στις 03-06-2005 στις 01:31 έγραψε:

    Μην πιανετε τον ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ στο στομα σας ρε οργια.





    .....μήπως εννοείς όρνια;;;
    vouliakis
    03.06.2005, 14:47

    Aντέχει δηλαδή το όρνιο, κοτζάμ Χατζηγιάννη να τον σηκώνει με το ράμφος, ή είναι τόσο ελαφρύς...???
    antonLOrd
    03.06.2005, 15:06
    mA MONO me to nickname pou xrisimopoiei h kopela, deixnei oti den xreiazete na asxoloumaste mazi ths
    Dhladh an sxoliazame ton Hendrix eprepe na mas eksafanize apo ton planhth...
    eleos.... pou exoyme ftasei...
    XeniaRodo
    03.06.2005, 15:17
    Quote:

    Το μέλος koripaki στις 01-06-2005 στις 21:30 έγραψε:

    Χωρίς να θέλω να φανώ καχύποπτη... Έχετε συνειδητοποιήσει ότι τα τελευταία τραγούδια του φιλτάτου Χατζηγιάννη εμπεριέχουν τη λέξη "τηλέφωνο" μέσα; Είναι τυχαίο άραγε...





    Έχειs απόλυτο δίκιο koripaki, εγώ το "τραγούδι" το καινούριο το έχω ακούσει μόνο στη διαφήμιση. Mιλά ει για τηλέφωνο και δείχνει από κάτω τηλέφωνα και διαφημίζει τον OTE -ή COSMOTE ξερω'γω-.

    Στην αρχη νόμιζα πως το τραγούδι έχει γραφτεί για τη διαφήμιση και μόνο αλλά τελικα κατάλαβα πως έχει γραφτει..... για τη διαφήμιση και μόνο....

    FALIMENTO!!!! MHN πιάνεις στο στόμα σου το Σάκη!!!
    falimento
    03.06.2005, 15:41
    Quote:

    Το μέλος XeniaRodo στις 03-06-2005 στις 15:17 έγραψε:


    FALIMENTO!!!! MHN πιάνεις στο στόμα σου το Σάκη!!!





    "Ρε όργια, κόψτε τις βλακείες, είμαι ο Νίκος Παναγιωτίδης από τους Antique!
    Konnie
    08.06.2005, 21:17
    Εμενα μου αρεσει η φωνη του,και καποια απο τα τραγουδια του θα ηταν αδικο να μην τα χαρακτηρισουμε πετυχημενα,και κατα τη γνωμη μου η επιτυχια του διαφερει απο αυτη των πιο λαϊκο-ποπ τραγουδιστων/συνθετων.Επισης εχει την αποδοχη ολων των ηλικιων,τουλαχιστον απ'οσο γνωριζω.


    Τωρα,τελειως προσωπικα,του εχω μια εκτιμηση για τον εξης λογο:Στον πρωτο του δισκο(κατα τη γνωμη μου καλυτερος απο ολους τους απομενους-η παραξενη γιορτη ειναι πολυ καλο κομματι π.χ.),συνεργαστηκε με τη Λενα Πλατωνος και επανεκδοσε την "Πτηση 201",απο το "Σαμποταζ"
    iris-the-black
    09.06.2005, 13:47
    Αχ!Ας πούμε ότι ο Χατζηγιάννης είναι πολύ καλός στο είδος του...Ωραία φωνή, ωραία τραγούδια, ωραία μουσική και δεν έχει σημασία αν τείνουν να διαφημίσουν κάτι εσείς τα ακούτε, δεν σας αρέσουν;!
    tsipouritsa
    09.06.2005, 15:38
    λιγα για τον χατζηγιαννη μεχρι τωρα πιστευω πως ειναι ο καλυτερος τραγουδιστης και στη φωνη του και στα τραγουδια και σε ολα ειναι φοβερος
    zoyd
    13.06.2005, 04:09
    Για μενα η μουσικη του ειναι τελειως της πλακας.


    ακομα και την λεξη σ΄αγαπω που για μενα σημαινει πολλα,
    ετσι οπως την λει στο κοματι , την ξευτιλιζει.

    150 φορες. το λει. και με ενα τροπο , τοσο αψυχο..