ελληνική μουσική
    356 online   ·  210.873 μέλη

    Ριξτε μια ματια ...

    eleana
    12.06.2006, 23:47
    Καλησπερα σε ολους! Δεν ξερω εαν ειμαι στο σωστο σημειο και εαν μου επιτρεπεται να κανω αυτο........Θα ηθελα να ενημερωσω ολους τους φιλους μου στο music heaven για την καινουρια ιστοσελιδα μου! Ως γνησιο ψωνιο-καλλιτεχνις, θα ηθελα να σας προσκαλεσω να ριξετε μια ματια και να σχολιασετε ειτε εδω ειτε στο guest book μου, τοσο τα εικαστικα, οσο και τα μουσικα δειγματα της δουλειας μου. Βεβαια η ιστοσελιδα εχει κλεισει λιγες μερες υπαρξης και συνεχως αλλαζει και ανανεωνεται....αλλα νομιζω ειναι αρκετη για να σας αυτοσυστηθω... Ειστε ολοι φυσικα προσκαλεσμενοι στις προσεχεις εκθεσεις που ανακοινωνονται στα "νεα"
    (ουπς!) www.elenikaragianni.gr
    Με εκτιμηση
    Ελενα!



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : eleana στις 12-06-2006 23:56 ]
    assasinos
    12.06.2006, 23:49
    ...μήπως να μας έλεγες και το URL???


    Ε ναι τώρα που το διόρθωσες οκ...nice work done!


    T.D.E.D.F.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : assasinos στις 13-06-2006 00:08 ]
    vouliakis
    13.06.2006, 00:06
    Πολύ καλή η σελίδα, όπως και το μπλογκ...

    (Έμαθα γι αυτά πριν λίγες μέρες από το μπλογκ του beatlus )

    Πάντα τέτοια, eleana


    eleana
    13.06.2006, 00:10
    O beatlus ειναι πολυ καλο παιδι!
    ageras
    13.06.2006, 15:37
    Πολύ καλη η σελίδα σου Ελένη.
    Καλή επιτυχία σε ότι κάνεις!!!!


    beatlus
    13.06.2006, 16:09
    Ευχαριστώ πολύ Ελένη, για τον καλό σου λόγο, όμως αφού ανταποδώσω θα πρέπει να τονίσω ότι αφορμή όλων όσων αποτελούν αντικείμενο συζήτησης σε αυτό το τόπικ, είναι η δουλεία σου.
    Αυτή ήταν που παρομοίως έδωσε την αφορμή και σε εμένα να παρουσιάσω το blog και το site σου, γιατί πιστεύω ειλικρινά πως άξιζε τον κόπο...
    Στα έργα σου υπάρχει ψυχή, αισθητική και ευαισθησία... Αν για κάτι θα ευχόμουν, θα ήταν να συνεχίσεις με τον ίδιο τρόπο στον δρόμο της δημιουργίας!
    Επίσης -νομίζω ότι αποτελεί γνώμη και άλλων- θα ήθελα να γνωρίζεις ότι χαιρόμαστε πολύ που τελευταία έχεις αναλάβει πιο ενεργό ρόλο και λόγο στο σάιτ, γιατί έχεις προσφέρει πολύτιμες και ποιοτικές τοποθετήσεις... Πάντα τέτοια!
    Orfeus
    13.06.2006, 17:16
    Το μέλος eleana στις 13-06-2006 στις 00:10 έγραψε...
    Παράθεση:

    O beatlus ειναι πολυ καλο παιδι!




    beatlus
    13.06.2006, 17:31
    Βρε, εδώ έχουμε πρωταγωνίστρια του ποστ μια χαρισματική εκπρόσωπο της τέχνης, δεν πλέκουμε το δικό μου εγκώμιο
    Μπα, σε καλό σας, θα το πιστέψω στο τέλος και δεν κάνει
    beatlus
    13.06.2006, 17:35
    Τώρα που το συζητητάμε, τί θα λέγατε η Ελένη να έντυνε μερικά ή όλα -jorge πάρε θέση- τα σκηνικά από το επόμενό μας λάιβ (βέβαια μπορεί να τραγουδήσει κιόλας )? Θα μας κάνεις την τιμή? Ελένη, θέλεις?Ορφέα, πώς σου φαίνεται η ιδέα?
    Παιδιά, τοποθετηθείτε όλοι!!!
    Orfeus
    13.06.2006, 17:36
    H Έλενα ναι... όντως χαρισματική!!!

    Αλλά κι εσύ δεν πας πίσω...

    Μην πεις κουβέντα γιατί θα φέρω τον......Lucie!!!!


    Orfeus
    13.06.2006, 17:38
    Το μέλος beatlus στις 13-06-2006 στις 17:35 έγραψε...
    Παράθεση:

    Τώρα που το συζητητάμε, τί θα λέγατε η Ελένη να έντυνε μερικά ή όλα -jorge πάρε θέση- τα σκηνικά από το επόμενό μας λάιβ (βέβαια μπορεί να τραγουδήσει κιόλας )? Θα μας κάνεις την τιμή? Ελένη, θέλεις? Ορφέα, πώς σου φαίνεται η ιδέα?
    Παιδιά, τοποθετηθείτε όλοι!!!



    Πάρα πολύ καλή ιδέα και μην ανησυχείς, γιατί κάτι θα ......γίνει!!!

    Αυτό είναι σίγουρο!!!!


    eleana
    13.06.2006, 18:18
    Ευχαριστω για τα καλα λογια και για την υποστηριξη!!
    ΠΟλυ ευχαριστως η επομενη μουσικη εκδηλωση να συνδιαστει με καποιο εικαστικο δρωμενο!

    ))))))
    asimov_gr
    13.06.2006, 19:12
    Το μέλος ageras στις 13-06-2006 στις 15:37 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πολύ καλη η σελίδα σου Ελένη.
    Καλή επιτυχία σε ότι κάνεις!!!!




    STR
    13.06.2006, 20:21
    polu wraia h istoselida sou elenh!!
    kalh epituxia!!!

    Hastaroth
    13.06.2006, 20:27
    Οντως πολύ ωραία η σελίδα τής Ελένης και τα εικαστικά της έργα είναι πολύ αξιόλογα.

    Επίσης τά δύο δικά της (θά τα χαρακτήριζα pop) τραγούδια είναι πολύ ενδιαφέροντα καί η φωνή της ζεστή καί μελωδική.

    Εκείνο όμως που μέ εντυπωσίασε περισσότερο είναι οτι αυτή η ίδια φωνή μπορεί να γίνη και λυρική (γιά να τραγουδήση το bambino caro) μέ θαυμαστή αυθεντικότητα.

    Ηταν σάν να άκουσα δύο διαφορετικές τραγουδίστριες σέ ένα άτομο.....

    Συγχαρητήρια Ελένη,και σού εύχομαι να συνεχίσης νά δημιουργής πάντα μέ την ίδια ευαισθησία!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Hastaroth στις 13-06-2006 20:28 ]
    Desmar
    13.06.2006, 21:02
    Καλή επιτυχία Ελένη και από μένα ... με αστείρευτη έμπνευση ...

    Ωραία σελίδα έφτιαξες ... με "τράβηξαν" και τα κείμενα πολύ ... αλήθεια εσύ τα έγραψες?


    eleana
    14.06.2006, 00:37
    Ναι....Τα κειμενα ειναι δικα μου....Σ ευχαριστω γι ατην ενθαρρυνση!