ελληνική μουσική
    510 online   ·  210.865 μέλη
    ageras
    16.06.2006, 16:32
    Μπορεί το φεστιβάλ March Metal Day στις 25/3 όπου θα συμμετείχαν οι Manowar, οι Rapsody και οι Holyhell να αναβλήθηκε όμως τα 3 συγκροτήματα θα βρεθούν τελικά στην Ελλάδα. Η συναυλία τους θα γίνει τελικά στις 25 Νοεμβρίου στις Εγκαταστάσεις Ξιφασκίας των Ολυμπιακών ακινήτων.

    Ακολουθεί το δελτίο Τύπου:

    Manowar-Rhapsody-Holyhell
    Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2006

    Μετά την αναβληθείσα, προγραμματισμένη για τις 25 Μαρτίου, εμφάνισή τους, οι Manowar επιστρέφουν με καινούργιο δίσκο και επαναπρογραμματισμένη περιοδεία. Ως γνωστό, η συναυλία της 25ης Μαρτίου αναβλήθηκε λόγω σοβαρού τραυματισμού του κιθαρίστα των Manowar λόγω τροχαίου.

    Η νέα ημερομηνία διεξαγωγής της συναυλίας των Manowar, πάντα μαζί με τους Rhapsody και Holyhell, είναι η 25η Νοεμβρίου 2006 και ο χώρος είναι οι Εγκαταστάσεις Ξιφασκίας των Ολυμπιακών ακινήτων στο Ελληνικό.

    Νεότερα για την εμφάνιση, τα σχήματα που θα την πλαισιώσουν και τις τιμές εισιτηρίων όπως τις ημερομηνίες προπώλησης, τις επόμενες εβδομάδες.

    Πηγή:pop-rock.gr



    επισυναπτόμενα: manowar.jpg 
    jorge
    16.06.2006, 16:43
    Εγω δηλωνω απο τώρα συμμετοχή αλλά κρατώ επιφυλάξεις γιατι πολλές αναβολές έχουμε φέτος...
    faltsoo
    16.06.2006, 18:13
    οτι χειροτερο εχω δει ever ...

    ειμουν back stage στο Σ.Ε.Φ.

    ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ
    με τις ποζες τους...και την προσπαθεια να σπασουν τις χορδες




    ruffstuff
    16.06.2006, 21:36
    Το μέλος faltsoo στις 16-06-2006 στις 18:13 έγραψε...
    Παράθεση:

    οτι χειροτερο εχω δει ever ...

    ειμουν back stage στο Σ.Ε.Φ.

    ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ
    με τις ποζες τους...και την προσπαθεια να σπασουν τις χορδες





    Το λόγο που βρέθηκες back stage δε καταλάβαμε...?