ελληνική μουσική
    474 online   ·  210.908 μέλη

    Τι πονάει πιο πολύ...?

    Brokenchord
    24.07.2006, 13:12
    Όλοι του ΜΗ βαλθήκατε να με τρελάνετε
    Ποιος σας τα λέει αυτά ρε εεεε ποιος σας πληρώνει για να βάζετε τέτοια posts
    Τώρα πέρα από την πλάκα δεν νομίζω αλλά ξέρω ότι το δεύτερο πονάει περισσότερο.
    Δεν πιστεύουν στην αγάπη σαν να τρομάζουν που τον η την αγαπάς τόσο πολύ και είσαι διατεθειμένος να το αποδείξεις. Σαν πελαγώνουν από τα δικά σου και μόνο συναισθήματα και φοβούνται. Της το λες. Και σου λέει μα πώς !!! Εσύ θέλεις να πατήσεις το γκάζι !!! Η μηχανή όμως θα αντέξει ;;; Και δεν έχεις και λεφτά για να αγοράσεις σφυρήλατη !!!!


    Feggarenia261
    24.07.2006, 14:37
    Το μέλος Brokenchord στις 24-07-2006 στις 13:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εσύ θέλεις να πατήσεις το γκάζι !!! Η μηχανή όμως θα αντέξει ;;; Και δεν έχεις και λεφτά για να αγοράσεις σφυρήλατη !!!!





    χαχαχα! Άκου παρομοιώσεις!
    Brokenchord
    24.07.2006, 17:36
    Ε να το πολύ το Need For Speed φταίει
    movflower
    24.07.2006, 18:48
    Το μέλος semplice στις 24-07-2006 στις 05:06 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 24-07-2006 στις 04:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    re paidia!!!!!

    an agaphseis kai xaseis , toulaxiston mporeis na peis meta, ok, sigoura oxi amesws, oti epaixes kai exases, alla epaixes ki auto einai to kyriotero!!!!!

    megalh pikra na mhn agaphseis kai na mhn agaphtheis pote!!!!!!!! megalyterh omws na mhn agaphseis! eisai apla adeia/os, erhmos. ki auto einai h kolash.

    dioti zwh=agaph.

    filia




    Χαρούλα πες ταααα!!!
    Μετά ..ας το δούμε και έτσι:Πόσες φορές θα χάσεις??Δε γίνεται να χάνεις συνέχεια!

    "Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχουν ρθει" Αυτό το λέει η άλλη η Χαρούλα ,η Αλεξίου!



    :)))))))
    mia diorthwsh mono!!!! charis, pote charoula!!!!!!!!!!! pote pote pote!!!!!
    filia
    alicia0
    25.07.2006, 19:17
    Aν νομιζεις πως βρηκες την αγαπη αλλα στο τελος φτανεις στο σημειο να βυθιζεσαι στο τιποτα για τον χ , ψ λογο, τελος καταληγεις να ψαχνεις την αγαπη και να μην τη βρισκεις.
    Και τα 2 πονανε, αναλογα το ατομο, την ψυχικη κατασταση που βρισκεται και αλλα πολλα.
    Δεν πιστευω οτι καποιο ποναει περισσοτερο απο το αλλο, αξαλλου ο πονος ειναι διαφορετικος..το ενα ειναι απογοητευση και το αλλο υπερεκτιμηση για καποιο προσωπο και ενθουσιασμος.

    fid0_c
    25.07.2006, 19:28
    Προσωπικα παντως πιστευω πως πρεπει να τα βαλουμε
    ολοι μαζι με τον ΧΡοΝο...
    Γιατι αυτος νομιζω ειναι που οφειλεται για ολα.
    Αυτος φθειρει τα παντα.
    Ακομα και τις σχεσεις...
    Και την ΑΓαΠη...
    (Ας υποθεσουμε οτι υπαρχει αυτη πραγματικα..!)
    theotita
    28.07.2006, 21:38
    Έχω περάσει κι απ'τα δύο και θα έλεγα πως αντικειμενικά άμα το δει κανείς, και τα δύο πονάνε το ίδιο. Απλά πονάς για διαφορετικό λόγο κάθε φορά...


    alexia-vicky
    29.07.2006, 01:04
    Το μέλος Brokenchord στις 24-07-2006 στις 13:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Όλοι του ΜΗ βαλθήκατε να με τρελάνετε
    Ποιος σας τα λέει αυτά ρε εεεε ποιος σας πληρώνει για να βάζετε τέτοια posts
    Τώρα πέρα από την πλάκα δεν νομίζω αλλά ξέρω ότι το δεύτερο πονάει περισσότερο.
    Δεν πιστεύουν στην αγάπη σαν να τρομάζουν που τον η την αγαπάς τόσο πολύ και είσαι διατεθειμένος να το αποδείξεις. Σαν πελαγώνουν από τα δικά σου και μόνο συναισθήματα και φοβούνται. Της το λες. Και σου λέει μα πώς !!! Εσύ θέλεις να πατήσεις το γκάζι !!! Η μηχανή όμως θα αντέξει ;;; Και δεν έχεις και λεφτά για να αγοράσεις σφυρήλατη !!!!





    Μ΄άρεσε ΠΟΛΥ μα ΠΟΛΥ σαν απάντηση
    Brockenchord

    Από εκεί και πέρα νομίζω πως κα τα 2 έχουν το πόνο τους και αλληλοσυμπληρώνονται...Γιατί κάθε φορά που πληγώνεσαι από τον "δήθεν" που βρίσκεται στο δρόμο σου, ταυτόχρονα πλήγώνεσαι γιατί εσύ ψάχνεις την αγάπη αλλά αυτή σου έχει γυρίσει την πλάτη ή σου λέει "οκκκκ....συνέχισε, κάποια στιγμή θα σμίξουμε σε κανένα σταυροδρόμι, μέχρι τότε μάζεψε τα κομμάτια σου και ετοιμάσου για το επόμενο ΣΠΑΣΙΜΟ"
    Για εμένα και τα 2 πονάνε το ίδιο....
    Desmar
    29.07.2006, 04:47
    ...η κλωτσιά στο καλάμι μεταξύ μας ... πονάει περισσότερο από όλα ...


    alexia-vicky
    29.07.2006, 15:54


    Σα να έχεις δίκιο....


    prochatz
    29.07.2006, 20:01
    Το μέλος Desmar στις 29-07-2006 στις 04:47 έγραψε...
    Παράθεση:

    ...η κλωτσιά στο καλάμι μεταξύ μας ... πονάει περισσότερο από όλα ...





    Νομίζεις...
    tolaruba
    30.07.2006, 16:24
    πιστευω οτι για να ζησουμε την αγαπη πρεπει καποιες φορες να ανοιξουμε τα ματια μας..μπορει το αλλο μας μισο να ειναι μπροστα μας αλλα εμεις να το αγνοουμε..θεωρω οτι το δευτερο ποναει πιο πολυ γιατι σε καποιες περιπτωσεις νιωθεις και ταπεινωμενος
    Sweetdreamer
    12.08.2006, 22:31
    Better to have lost in love (than never to have loved at all) λέει ένα τραγούδι.....
    Συμφωνώ και προσυπογράφω.....
    Καλύτερα να αγαπήσεις ακόμη και χωρίς ανταπόκριση παρά να μην αγαπήσεις καθόλου..... ευτυχώς όσες φορές αγάπησα είχα ανταπόκριση......
    tolaruba
    13.08.2006, 16:12
    Το μέλος Sweetdreamer στις 12-08-2006 στις 22:31 έγραψε...
    Παράθεση:

    ευτυχώς όσες φορές αγάπησα είχα ανταπόκριση......




    Gold_A
    15.08.2006, 18:50
    Να την βρίσκεις...στην πιο λάθος στιγμή, υπό τις πιο στραβές συνθήκες και να ξέρεις ότι πρέπει να την αφήσεις !!
    heartbreak-kid
    15.08.2006, 23:10
    η μοναξιά πονάει...η επαφή...μά πού ξέρεις,μπορεί,να ταξιδέψουμε μιά μέρα ή μιά νύχτα μαζύ...
    vero
    15.08.2006, 23:10
    Που ειμαι μακρια απο τους Red hot chili peppers
    billy_cobham_2005
    16.08.2006, 08:58
    Ο χαμός κάποιου πραγματικά αγαπημένου προσώπου....
    Δεν συγκρίνεται με τίποτε.... Ούτε με κοίλη μεσοσπονδυλίου δίσκου σε στάδιο εγχείρησης.... Πόσο μάλλον όταν συνδυάζονται....
    EffieKakaflika
    16.08.2006, 17:08
    Ο θάνατος
    Η απόρριψη
    ioannade
    17.08.2006, 02:47
    μαλλον το μισος....