ελληνική μουσική
    428 online   ·  210.857 μέλη

    Βίντεο που σας σόκαραν και σας άφησαν άφωνους....

    nalpha
    17.09.2006, 22:57
    ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ,ΕΜΠΟΛΕΜΕΣ ΖΩΝΕΣ Κ.Τ.Λ.(ΟΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ) ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Ή ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΝΑ ΠΑΙΧΤΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟ Ή ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΚΑΡΑΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...

    ΕΛΛΗΝΙΚΑ Η ΞΕΝΑ..

    ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΟΚ:

    ΠΡΙΝ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ (ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ).ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΤΟ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ.
    ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΠΩΣ Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΥΠΟΧΩΡΕΙ ΤΟ ΔΑΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΡΟΦΟ.ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ!!

    ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΟΣΟ ΖΩ!




    ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ Η ΜΑΝΙΝΑ,Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ Η ΠΑΤΤΥ ΤΗΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ ΜΟΥ....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nalpha στις 17-09-2006 23:02 ]


    vero
    17.09.2006, 23:21
    Αστε εχω δει πολυ χειροτερα!!!! Ενα απο τα πολλα βιντεο που ειδα ειναι πεφτουν αεροπλανα . Πολλα βιντεο που δειχνει τους Αμερικανουδ να καταχτουν πολεις!!!!! Εχω δει παρα πολλα
    sea_like_eyes
    18.09.2006, 01:26
    ενας αλητης...ενας''ανθρωπος''...ενας.....αντε δεν λεω περισσοτερα γιατι...βασανιζε το σκυλο του..το βαρουσε με μαστιγιο χωρις σταματημο για μερες..ωσπου ενας γειτωνας του τον video-σκοπησε..κ τωρα πλεον η τυχη αυτου του ανθρωπομορφου κτηνους ειναι στα χερια της Ισπανικης δικαιοσυνης.Το αστειο ειναι πως οι νομοι στην Ισπανια δεν προβλεπουν αυστηρες ποινες για τετοιυ ειδους καταστασεις...κριμα...

    megaloserwtikos
    18.09.2006, 01:37
    Ενα σωρό βίντεο-αφιερώματα σε φτωχούς και άπορους τα Χριστούγεννα.
    Ξαφνικά μας πιάνει η συμπόνια! Με ενοχλεί που το πουλάνε με τέτοιο τρόπο. Φοβερή υποκρισία.
    vouliakis
    18.09.2006, 02:39
    To numa-numa... Ο τύπος έχει γίνει διάσημος (το έχουν δει γύρω στα 15.000.000 άνθρωποι) ενώ πρόσφατα κυκλοφόρησε και το new numa. Δείτε τα:

    Το "παλιό"


    και το "νέο"





    Περισσότερες πληροφορίες εδώ...


    sea_like_eyes
    18.09.2006, 04:15
    ΕΦΑΓΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ.....ΦΟΒΕΡΟΣ....χααχαχαχαχχααχααχχααχ
    nalpha
    18.09.2006, 19:35
    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ...!!! ΧΑ ΧΑ ...ΤΙ ΠΑΙΔΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!




    black_devil
    18.09.2006, 22:22
    Το πρωτο βιντεακι ειναι καλυτερο!

    Στο θεμα μας τωρα. Ειχα δει ενα βιντεο που εδειχνε ενα παιδακι που ειχε φαει χαλασμενο ψαρι και ειχε βγαλει λεπια. Ηταν φρικτο θεαμα!
    nalpha
    19.09.2006, 00:16
    Το μέλος black_devil στις 18-09-2006 στις 22:22 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το πρωτο βιντεακι ειναι καλυτερο!

    Στο θεμα μας τωρα. Ειχα δει ενα βιντεο που εδειχνε ενα παιδακι που ειχε φαει χαλασμενο ψαρι και ειχε βγαλει λεπια. Ηταν φρικτο θεαμα!



    NAI EXEIΣ ΔΙΚΙΟ !!
    ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ...ΠΩ ΠΩ ΦΡΙΚΗ!!


    Astron
    19.09.2006, 01:37
    Τί ακριβώς εννοείτε με αυτό;;
    Έφαγε ψάρι κι έβγαλε λέπια;;
    sea_like_eyes
    19.09.2006, 13:55
    εφαγα χαλασμενο μοσχαρι..κι εβγαλα ουρα και κερατα..χαχαχαχα
    παιδια..κατι δεν μου κολλαει..λεπια..το παιδι-χρυσοψαρο..
    black_devil
    19.09.2006, 17:50
    Αν και το ρεπορταζ ηταν του star, σιγουρα συμβαινει γιατι ειχε και βινεακι. Το παιδακι ηταν απ' την Τουρκια κι επειδη οι γονεις του ηταν φτωχοι και δεν ειχανα να το ταίσουν του εδωσαν χαλασμενο ψαρι. Τωρα αν τα λεπια ηταν απο αυτο η απο κατι αλλο δεν ξερω, παντως μια φορα ηταν γεματο απο αυτα-στραβη δεν ειμαι!
    sindy-windy
    19.09.2006, 19:13
    αν ανοιγε κανεις τη τηλεοραση πριν απο λιγους μηνες, θα αντικρυζε, πλημμυρες , καταστροφες, σεισμους, αρρωστια , και αυτο που εμενε και μενει απο ολα αυτα ειναι παιδια χωρις γονεις, γονεις χωρις τα παιδια τους και αυτο αντιμετωιζετε , με ενα κυμα αδιαφοριας απο ολους εμας
    nalpha
    20.09.2006, 00:57
    Το μέλος black_devil στις 19-09-2006 στις 17:50 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αν και το ρεπορταζ ηταν του star, σιγουρα συμβαινει γιατι ειχε και βινεακι. Το παιδακι ηταν απ' την Τουρκια κι επειδη οι γονεις του ηταν φτωχοι και δεν ειχανα να το ταίσουν του εδωσαν χαλασμενο ψαρι. Τωρα αν τα λεπια ηταν απο αυτο η απο κατι αλλο δεν ξερω, παντως μια φορα ηταν γεματο απο αυτα-στραβη δεν ειμαι!



    black_devil EXEIΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΤΗ ΤΟΥΡΚΙΑ.
    ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ ΘΕΑΜΑ !!