ελληνική μουσική
    334 online   ·  210.920 μέλη
    vero
    15.04.2007, 12:47
    χεχεχε παιδια μολις ειδα μια συνεντευξη της και λεει η ιδια της δεν θελει να την ταυτιζουν με πανκ και στη συνεχεια λεει οτι απλως παιζει ροκ και ποπ μουσικη ή ποπ και ροκ μουσικη..... αυτα ειπε......
    Ashley
    15.04.2007, 16:07
    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 15-04-2007 στις 12:47 έγραψε...

    χεχεχε παιδια μολις ειδα μια συνεντευξη της και λεει η ιδια της δεν θελει να την ταυτιζουν με πανκ και στη συνεχεια λεει οτι απλως παιζει ροκ και ποπ μουσικη ή ποπ και ροκ μουσικη..... αυτα ειπε......



    τι θέλει δηλαδή να δειξει?.
    ποπ και ροκ δεν πανε μαζι δεν της το μαθαναι αυτο?? ΧΕΧΕΧΕ
    vero
    15.04.2007, 17:00
    ennoei oti.... exei alla kommatia rock kai alla pop etsi ki alliws h idia einai.... aplws twr aegine pio gynaika orimase.... pantremenh gynaika einai poia
    tsaboukos
    16.04.2007, 18:49
    Ακουσα τον καινουριο δισκο της Avril Lavigne και θα ήθελα να σας ανακοινωσω οτι ειναι Avril Lavigne.Δεν εχει αλλαξει.Προφανως σας πειραξε η στυλιστικη της αλλαγη.Αλλα περιμεντε να τη δουμε και σε αλλα βιντεο.Μην κρινουμε μονο απο αυτο.
    vero
    17.04.2007, 13:53
    tha simfwnhsw giati opws eipe kai h idia ths sthn sinenteuxh.... aplws thelei na deixei kai thn koritsistikh ths pleura kai epishs to video kai ta tragoudia ths na einai funny!!!!
    rompa
    21.05.2007, 10:54
    Πιστευω ότι καποιες αλλαγές είναι αναπόφευκτες αφού μεγαλώνει και ωριμάζει αλλά το τελευταίο της βίντεο είναι πολύ μεγάλη αλλαγή .


    Το uber-hot εξώφυλλο είναι από το τεύχος Ιουνίου του μουσικού περιοδικού Blender και έχει προκαλέσει πανικό στους fan της. Και αυτό γιατί όσο και rebel attitude να είχε προβάλλει στο παρελθόν η Avril, κανείς δεν περίμενε ότι θα τολμούσε μια τέτοια κίνηση



    επισυναπτόμενα: 0_b_0.jpg 
    rompa
    21.05.2007, 10:55
    Η ίδια φροντίζει να βάλει τα πράγματα στη θέση τους: "Στην πραγματικότητα δεν ήμουν topless. Φόραγα ένα strapless σουτιέν, πάνω από το οποίο τοποθέτησαν το banner".
    sea_like_eyes
    21.05.2007, 12:00
    ...αντε και στο Vogue


    ''...Strike a pose
    Strike a pose
    Vogue, vogue, vogue
    Vogue, vogue, vogue...''
    rompa
    10.06.2007, 23:25
    H Avril Lavigne ενσωμάτωσε όλους τους πιθανούς και απίθανους τρόπους χωρισμού στο νέο video clip της, "When You're Gone"

    Είναι το δεύτερο single (και video clip) μέσα από το album "The Best Damn Thing". Το video clip γυρίστηκε από τον Marc Klasfeld και λόγω ειδικής «θεματολογίας» κομματιού έχει και ένα ταιριαστό feeling. Συγκεκριμένα, αφού πρώτα βλέπουμε την Avril μόνη της στο piano, το video ζουμάρει σε ανθρώπους που με τον έναν ή τον άλλο τρόπο χάνουν τη σχέση τους. Στο τέλος η Avril, σε έναν extravagant θρησκευτικό παραλληλισμό, δείχνει έστω και λίγο μία λύση στη στεναχώρια όλων αυτών των ανθρώπων.
    Τα αμερικάνικα media πάντως κάνουν λίγο «πλάκα» με το video αυτό επειδή, όπως θα δείτε και μόνοι σας, είναι χορηγούμενο από κινητή τηλεφωνία γεγονός που, σύμφωνα με τα άρθρα αυτά, δεν ταιριάζει με τίποτα σε ένα video clip τέτοιου ύφους (και πόνου να συμπληρώσουμε εμείς). Επίσης κάτι άλλο που τους ενοχλεί κάπως είναι ο θρησκευτικός παραλληλισμός που λέγαμε και εμείς παραπάνω. Μπορεί και να έχουν δίκιο, μπορεί και όχι όμως...






    επισυναπτόμενα: 65_b_0.jpg 
    demi11
    16.06.2007, 14:05
    Παράθεση:

    Το μέλος jacamar στις 13-04-2007 στις 14:38 έγραψε...

    δεν ξέρω ρε παιδία αλλά οτάν άκουσα live ηχογράφιση της ενλόγο κυρίας έφριξαν τα αυτιά μου είναι απογοητευτική...
    όσο για το καινούργιο στυλάκι που λανσάρει το αφήνω ασχολίαστο είναι πλέον μια ακόμα απο το κοπάδι των μετρίων τραγουδιστριών....



    Συμφωνώ απολύτως!...
    Enas_alla_lewn
    20.06.2007, 15:12
    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 28-09-2006 στις 13:40 έγραψε...

    συμφωνω με την sintorin Γιατι οχι μονο στο Καναδα αλλα και σε ολοκληρη την Αμερικη εχεις πολλες ελευθεριες και δυνατοτητες να δημιουργησουν!!!! Α και η Avril Lavigne ειναι πολυ καλη και επισης το αγορι της ειναι πολυ ωραιος !!!!!



    Σε πια Αμερική λες; Σε αυτήν που οι δισκογραφικές εταιρίες πρέπει να πληρώσουν τα ραδιοφωνικά καρτέλ για να παίξουν τα τραγούδια τους;
    Morpheus91
    29.06.2007, 11:01
    Παράθεση:

    Το μέλος demi11 στις 16-06-2007 στις 14:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jacamar στις 13-04-2007 στις 14:38 έγραψε...

    δεν ξέρω ρε παιδία αλλά οτάν άκουσα live ηχογράφιση της ενλόγο κυρίας έφριξαν τα αυτιά μου είναι απογοητευτική...
    όσο για το καινούργιο στυλάκι που λανσάρει το αφήνω ασχολίαστο είναι πλέον μια ακόμα απο το κοπάδι των μετρίων τραγουδιστριών....



    Συμφωνώ απολύτως!...



    ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΩΜΦΩΝΩ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΤΟΠΑΝΚ ΣΤΥΛ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ ΠΟΠ ... ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΒΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ALANIS MORISSETE ...
    mary_p15
    04.07.2007, 01:39
    Απο τοτε που βγηκε το single <> προσωπικα πιστευω οτι ειναι ακομα ενα χαζοχαρουμενο αμερικανακι!

    4 πράγματα στη ζωή δεν γυρίζουν πίσω...
    -οι στιγμές που ζήσαμε
    -τα λόγια που είπαμε
    -οι πράξεις που κάναμε
    -και οι ευκαιρίες που χάσαμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_p15 στις 07-07-2007 00:47 ]


    mary_p15
    04.07.2007, 01:46
    Παράθεση:

    Το μέλος Morpheus91 στις 29-06-2007 στις 11:01 έγραψε...

    ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΤΟΠΑΝΚ ΣΤΥΛ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ ΠΟΠ ... ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΒΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ALANIS MORISSETE ...




    συμφωνω μ αυτη την αποψη
    --Elena--
    06.07.2007, 17:07
    Μου αρέσει πολύ η Avril!!Ωραία κομμάτια,κουκλάρα!!!Όλα τα καλά τα έχει πάνω της αυτό το κορίτσι!!!












    επισυναπτόμενα: avril_lavigne_not_just_a_pretty_face.jpg avril_lavigne_in_the_mirror.jpg avril_lavigne.jpg Avril%20Lavigne%20Pic%20grrl.jpg 
    emmanuella
    18.07.2007, 16:31
    H Avril Laivgne είναι η καλύτερη τραγουδίστρια!!!!!!!!!!!! ΔΕν ακούει κανεναν...κάνει τη δουλειά και είναι πολύ επικοινωνιακή..........Θα συμφωνούσατε μαζί μου αν της είχατε μιλήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(από κοντά).!!!!!!!!
    Η αλήθεια είναι ότι έκανα τα πάντα για να καταφέρω να της μηλίσω...και όταν΄είδε τον αγώνα που έκανα περάσαμε ένα ολόκληρο απόγευμα μαζί!!!!!!!!!!!!! Περάσαμε super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Υπάρχουν τρεις χαρακτήρες σε κάθε άνθρωπο:
    Αυτόν που πραγματικά έχει, αυτόν που δε'ιχνει και αυτόν που νομίζει ότι έχει!!!
    Keep your friends close....and your enemies......CLOSER!!!!!!!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : emmanuella στις 18-07-2007 18:03 ]


    jacamar
    18.07.2007, 16:38
    τι ειναι??? η καλύτερη τραγουδίστρια??? έπρεπε να την ακούσεις χθές live.....ΠΙΚΡΑ.....
    για να μην σχολιάσω το πόση ώρα περιμέναμε την ντίβα να βγεί και το οτι εφυγε τρέχοντας με το που είπε την τελευταία νότα....


    *draco dormiens nunquam titillandus* !!!


    http://www.myspace.com/agelessmystery
    new songs!!!!



    jacamar on air καθε Δευτέρα στις 6!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jacamar στις 18-07-2007 16:41 ]


    emmanuella
    18.07.2007, 16:53
    τι λεσ ρε??????? Ηταν φανταστικά!!!!!!!!!!! Πέρασα τέλεια!!!!! ΤΙ ήθελες δλδ?????
    Και δεν θα έβγαινε η Βανδή στην πίστα.......η Avril Lavigne θα έβγαινε...το λιγότερο που μπορούσες να κάνεις είναι να περιμένεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Εντελώς φιλικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jacamar
    18.07.2007, 17:09
    καλά δεν περιμένω να μπορείς να καταλάβεις πότε τραγουδάει κάποιος καλά...
    όσο για το πια θα έβγαινε....σιγά εδώ δεν περιμέναμε να βγούν οι scorpions o satriani και τόσοι άλλοι τι δηλαδή είναι περισσότερο φίρμα η Avril???
    Εντελως φιλικά και εγώ....
    emmanuella
    18.07.2007, 18:07
    koita file........nim mou les emena oute den mporo na katalavo an kapoios tragoudaei kala.....gt mporo kai kero poli kala na katalavaino an kapoios trasgoudaei kala i xalia
    exo kanei fonitika 10 xronia....asto to exases to paixnidi.....exo grapsei xiliades tragoudia...eimai se sigrotima...paizo 6 diaforetika organa......koinos eimai moysikos...ti va sou po....vouta ti glossa sou prota sto mialo sou!!!!!!!!!!

    Και πάλι εντελώς φιλικά!!!!!