ελληνική μουσική
    531 online   ·  210.907 μέλη

    Το φαινόμενο Johnny Depp...

    esta
    22.12.2007, 13:23
    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 30-11-2007 στις 20:13 έγραψε...

    Να η αφίσα





    Πότε θα προβληθεί?Ανυπομονώ και έχω και δύο φίλες φανς του γιαννάκη και δεν μπορώ να τις συγκρατησω!
    pastella
    22.12.2007, 17:29
    Από τους καλύτερους ηθοποιούς στο Χόλιγουντ. Πραγματικά, είναι ένας απίστευτα ταλαντούχος και χαρισματικός άνθρωπος, με εξαιρετικές ταινίες μέχρι στιγμής και έχει φυσικά ακόμη πολλά να δώσει. Τελευταία έχει γίνει από τους αγαπημένους μου. Και αυτ'ο γιατί όπως είπαν κι άλλοι, δεν φοβάται να ερμηνεύσει ρόλους.
    Oceanborn
    18.01.2008, 05:08
    Βασικά ο Johnny Depp είναι ο ορισμός του αντιστάρ, με τα σημερινά δεδομένα, μονίμος ρέμπελος, χωρίς να δείνει σημασία στα media και με εκκεντρικές πάντα ερμηνίες.
    Γι'αυτό και ο τύπος είναι κορυφή...
    Φυσικά και κάποιοι ρόλοι του έχουν αφήσει ιστορία όπως στα: Ψαλιδοχέρης, Ο νεκρός, From Hell, Ακέφαλος Καβαλάρης.....κλπ
    Όμως είναι και ταινίες του οι οποίες δεν βλέπονται: Cry baby, Φόβος και παράνοια στο Λας Βέγκας.
    Παρ'ολα αυτά ο άνθρωπος είναι respect!!!!!!!!!!











    επισυναπτόμενα: 2004-08-02-PS-Seliger_05259.jpg johnny_depp_18.jpg 1999-11-17-SHPremLA_Prouser_01795.jpg 
    sea_like_eyes
    18.01.2008, 16:56
    Fear And Loathing In Las Vegas . . . Λοιπον . . . ο τυπος πρεπει να ειναι απο αλλο πλανητη !!!! Η ταινια , απλα , ΔΕΝ βλεπετε !!!! Οποιος πει το αντιθετο . . . μαλλον δεν θα πηγαινει καλα ! Ωστόσο . . .παίζει τοσο κουραστικά τέλεια . . . τοσο εντυπωσιακά βαρετα. . . τόσο περίεργα εκπληκτικά . . .
    PashalinaMakia
    18.01.2008, 19:23
    χιχιχιχιχιχ....Sea διακρίνω μια εμπάθεια προς το πρόσωπο αυτού του κουκλακίου??

    Τέλος πάντων,ο Τζόνι(ιιι),ήταν,είναι και θα είναι ένας απο τους πιο θελκτικούς άντρες στον πλανήτη...Όταν λέτε για τη χαζοβιόλα την Μπελούτσι δεν σκάμε νομίζετε?ας μην είχε άντρα σκηνοθέτη και θα σου έλεγα εγώ τι ερμηνείες θα είχε!(πλακίτσα για να μην παρεξηγούμαι...)

    Ε ο άνθρωπος είναι ταλαντούχος,και έχει ρίζες και απο τους Ινδιάνους Ναβάχο....(νιαρ μου άρεσε αυτό)!!
    sea_like_eyes
    18.01.2008, 20:02
    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 18-01-2008 στις 19:23 έγραψε...

    χιχιχιχιχιχ....Sea διακρίνω μια εμπάθεια προς το πρόσωπο αυτού του κουκλακίου??

    Τέλος πάντων,ο Τζόνι(ιιι),ήταν,είναι και θα είναι ένας απο τους πιο θελκτικούς άντρες στον πλανήτη...Όταν λέτε για τη χαζοβιόλα την Μπελούτσι δεν σκάμε νομίζετε?ας μην είχε άντρα σκηνοθέτη και θα σου έλεγα εγώ τι ερμηνείες θα είχε!(πλακίτσα για να μην παρεξηγούμαι...)

    Ε ο άνθρωπος είναι ταλαντούχος,και έχει ρίζες και απο τους Ινδιάνους Ναβάχο....(νιαρ μου άρεσε αυτό)!!



    ''. . . χιχιχιχιχιχ....Sea διακρίνω μια εμπάθεια προς το πρόσωπο αυτού του κουκλακίου?? . . . ''

    Πλακα θα κανεις τωρα ? Οτι ειναι να πω το ''πεταω''στα ισια!!!Αμα μου βρεις ανθρωπο που να τον ειδε ΜΟΝΟ στην παραπανω ταινια που αναφερω και να τον συμπαθισε . . . μαλλον αρρωστος θα ειναι !
    Τον βρισκω τρομερα ταλαντουχο ηθοποιο . . . κι ας εχει και ριζες απο Ινδιανους Τσεροκι . . . dont care!
    PashalinaMakia
    18.01.2008, 20:19
    Ναι βρε παιδί μουου.......Πλακίτσα έκανα!!
    Ναβάζο είναι σίγουρα το είχα διαβάσει σε γυναικείο περιοδικό!!!!Σίγουρη πηγή!
    sirios
    18.01.2008, 21:52
    Μεγάλος και γιά τις επιλογές του




    επισυναπτόμενα: __jack_sparrow___j_depp.jpg 
    vice-versa
    18.01.2008, 22:04
    to atomo ayto einai apo tous agaphmenous m hthopoious...oloi oi roloi p exei paiksei exoun ena stoixeio trelas k auto trelainei k mena!ektos apo talentara einai kai kouklos -exei ena musthrio vlemma olo...musthrio....xixi..exei dromo akomh brosta tou t paidi..afhkete ton na paiksei..
    Oceanborn
    20.01.2008, 17:25
    Βασικά είναι σαν πλαστελίνη, μπορεί να πλάσει τον εαυτό του ανάλογα με τον ρόλο. Απο τον αποτυχημένο σκηνοθέτη στο "Εντ Γουντ" μέχρι το ψυχοπαθή δολοφόνο στο "Secret Window" και απο τον υπερπροστατευτικό αδερφό ενός καθηστερημένου στο "What's Eating Gilbert Grape" ως τον μεγαλύτερο εραστή στο "Don Juan DeMarco"!
    Το να μπορείς να είσαι καλός σε όλους τους ρόλους που πέφτουν στα χέρια σου, ακόμα και αν η ταινία δεν είναι καλή, είναι προσόν που δεν το έχουν και όλοι οι ηθοποιοί!!!!!!


    Αντε και μερικές foto να ανοίξει το μάτι βρε αδερφάκι μου!!!!!









    επισυναπτόμενα: Depp_AG01013323.jpg JOHNNY%20DEPP456.jpg Johnny.jpg