ελληνική μουσική
    427 online   ·  210.907 μέλη

    Γιαννης Κότσιρας στο Μετρο

    jorge
    13.11.2006, 10:47
    Παιδιά η ενορχήστρωση στο Live είναι ίδια με αυτή του τελευταίου δίσκου ή θυμίζει τις προηγούμενες δουλειές του; (πχ το Live)
    Yperoptis
    13.11.2006, 13:42
    Χαίρετε και από μένα. Χθες κατάφερα και πήγα και οφείλω να πω πως έπαθα πλάκα. Έχοντας παρακολουθήσει τον Κότσιρα τα τελευταία χρόνια νομίζω πως βρήκεένα χώρο να μας αποδείξει το πόσο σημαντικός τραγουδιστής είναι. Άκουσα και μερικά από τα καινούρια τραγούδια που οφείλω να πω πως ζωντανά είναι ακόμη καλύτερα. Ειδικά αυτό το "Έλα και κόψε με στα δυο" απίστευτο... Είπε και αρκετά από τα παλιά του. Κόλησα με τον "Απλό" και με το "Να 'χα δυο ζωές". Στο λαϊκό και στις παραγγελιές του κοινού ήταν όσο καλός ξέρουμε πως είναι αλλά υπάρχουν κάποιες στιγμές καταπληκτικές. Κατ' αρχήν η έναρξη. "Όσα είναι να 'ρθουνε", η σάτυρα με την Κοκκίνου και το "Η πρώτη μας φορά", η στιγμή με το "Μη μου χτυπάς τα μεσάνυχτα την πόρτα", το φοβερό "Αν ήτανε να ξαναρθείς" και οι μοναδικές του ερμηνείες (Κόψε φλέβες) στο "Αχ τα μάτια σου, στο αγαπάω κι αδιαφορώ και κρατηθείτε στο "Πάτωμα". Μετά την Τάνια η καλύτερη ερμηνεία που άκουσα. Και εμένα προσωπικά με συγκίνησε πάρα πολύ και το φινάλε με το "Κυρίες και κύριοι".Πρέπει να πω πως οι ενορχηστρώσεις δεν έχουν καμία σχέση με ότι έχουμε ακούσει ως τώρα. Πολύ διαφορετικές μέχρι και το σεντόνι Latin Cuba είπε. Απίστευτη ορχήστρα αν και καθόλου ηλεκτρική. Να αναφέρω τη φοβερή Ζωή Παπαδοπούλου αλλά και μία λεπτομέρεια που με συγκίνησε ιδιαίτερα. Χθες τραγούδούσε από τις 9 και μισή μέχρι τις 1 και μισή. 4 ώρες!!! Απίστευτο!!! Παιδιά σας μιλάω ειλικρινά για μια αξέχαστη βραδιά και φανταστήτε πως ήταν και κουρασμένος αν υπολογίσουμε το ότι ήταν η πρώτη εβδομάδα που σημαίνει πρόβες κτλ αλλά και η τρίτη μέρα στη σειρά. Τι άλλο να σας πω; Έπαθα πλάκα χθες...
    sentoni
    14.11.2006, 00:50
    Yperopti μου είσαι όλα τα λεφτά . . . σε είδα χτες στο Μετρό και έπαθα πλάκα είσαι κούκλος . . .! Όμως δεν ενημερώνεις σωστά τον κόσμο :



    Πρόγραμμα metro 2006

    Γιάννης

    Όσα είναι να’ρθουνε
    Αλεξάνδρεια
    Λέει – λέει – λέει
    Φτάνει που κλαίμε
    Ο απλός
    Πως θα πεθάνω εγώ για σένα
    Έτσι + αλλιώς
    Ταξίδια φιλιά
    Σε θυμάμαι
    Ταλέντο / η πρώτη μας φορά
    Σ’ αγαπάω

    Ζωή

    Άσε με να λέω ( μαζί )
    Αχ και να σ’ είχα εδώ
    Όσοι αγάπησαν
    Για σένα
    Φιλί κλειδί



    Γιάννης

    Το σεντόνι {και το σεντόνι Latin Cuba }
    Φύλλο και φτερό
    Εφάπαξ / θα ρωτήσω τα τραγούδια
    Τίποτα
    Πως μπορώ # να ‘χα δυο ζωές
    7 ποτήρια – χάντρα θαλασσιά

    Μικρό ορχηστρικό

    Μη μου χτυπάς τα μεσάνυχτα την πόρτα
    Με τι καρδιά τον κόσμο ν’ αρνηθώ
    Χρέη παλιά
    Αν ήτανε να ξαναρθείς
    Ξημερώνει Κυριακή / όλα δικά σου μάτια μου / έκλαψα χτες
    Έλα και κόψε με στα δυο
    Κάπου θα βρεθούμε

    Ζωή

    Αν πεθάνει μια αγάπη
    Νύχτα στάσου


    Λαϊκό – ελεύθερο

    Μ’ ένα παράπονο
    Σταλιά – σταλιά
    Ένα όμορφο – εγνατίας – το μαράζι
    Αργά – αργά
    Δεν με πονάς / ότι αρχίζει
    Μπαρμπαγιαννακάκης
    Τα μαύρα μάτια σου
    Άναψε το τσιγάρο
    Δώσε μου φωτιά



    Παραγγελιές

    Κανάρα
    Μπαγλαμαδάκι
    Μακριά μου να φύγεις / σφάλμα
    Κάπου νυχτώνει
    Ανάθεμά σε


    Αλλαγή κλίματος – φινάλε

    Λες και δεν ήσουνα κανείς
    Κι αν τα μάτια σου δεν κλαίνε
    Αγαπάω κι αδιαφορώ
    Το πάτωμα
    Κυρίες και κύριοι

    Παρουσίαση


    Encore

    Το τσιγάρο
    Φύλακας άγγελος
    Έλα και κόψε με στα δυο

    unplugged



    δεν αναρωτιέμαι που να'σαι . . . γιατί όπου κι αν πάω μαζί σε κουβαλάω !

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sentoni στις 14-11-2006 00:52 ]


    mousikofilh
    14.11.2006, 07:38
    Εγώ έχω Κατενθουσιαστεί με το πρόγραμμα,τον Γιάννη που ήταν καλύτερος απο ποτε,απο το μαγαζί,απο όλα...όλα...όλα...
    Δεν υπάρχουν λόγια.Επιτέλους ο Γιάννης βρέθηκε στον φυσικό του χώρο.
    Αυτό είναι...!!!
    Φωνητικά ήταν κάτι παραπάνω απο άψογος και οι ερμηνείες του,ανατριχιαστικές!
    Οι επιλογές δε των τραγουδιών,με ενθουσίασαν.
    Όμως,πως μπορείς να ακούς όλα τα αγαπημένα σου τραγουδια,μεσα σε μόνο μια βραδιά…?Και όμως μπορείς.
    Παιδια,αξιζει να πάτε και να ξανα πάτε...
    Sentoni,το πρόγραμμα της Κυριακής(της αξέχαστης Κυριακής)να προσθέσεις.
    Αυτά δεν ήταν τραγούδια που ελεγε,αυτή ήταν η χαριστική βολή της τελευταίας ημέρας...

    sentoni
    14.11.2006, 20:08
    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 14-11-2006 στις 07:38 έγραψε...

    Παιδια,αξιζει να πάτε και να ξανα πάτε...
    Sentoni,το πρόγραμμα της Κυριακής(της αξέχαστης Κυριακής)να προσθέσεις.
    Αυτά δεν ήταν τραγούδια που ελεγε,αυτή ήταν η χαριστική βολή της τελευταίας ημέρας...





    . . . τελευταίας μέρας ; για ποιόν ; Εμεις αγαπητό μου παιδί mousikofilo θα πάμε και θα ξαναπάμε . . .



    Yperoptis
    14.11.2006, 21:14
    Εντάξει βρε sentoni μου. Δεν πήρα και σημειωματάριο μαζί. Απλά έγραψα αυτά που με εντυπωσίασαν ιδιαίτερα.
    mousikofilh
    14.11.2006, 22:07
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 14-11-2006 στις 20:08 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 14-11-2006 στις 07:38 έγραψε...

    Παιδια,αξιζει να πάτε και να ξανα πάτε...
    Sentoni,το πρόγραμμα της Κυριακής(της αξέχαστης Κυριακής)να προσθέσεις.
    Αυτά δεν ήταν τραγούδια που ελεγε,αυτή ήταν η χαριστική βολή της τελευταίας ημέρας...





    . . . τελευταίας μέρας ; για ποιόν ; Εμεις αγαπητό μου παιδί mousikofilo θα πάμε και θα ξαναπάμε . . .






    Για εμένα μιλάω μικρό μου sentonaki...
    Κάτι απορίες που τις έχεις όμως...
    sentoni
    16.11.2006, 00:20
    Παράθεση:

    Το μέλος Yperoptis στις 14-11-2006 στις 21:14 έγραψε...

    Εντάξει βρε sentoni μου. Δεν πήρα και σημειωματάριο μαζί. Απλά έγραψα αυτά που με εντυπωσίασαν ιδιαίτερα.





    . . . σε συγχωρώ και τι να γίνει . . . . !
    DELFINOKORITSO
    17.11.2006, 07:57
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    ma giati den exei kalo shma sta thl..ti krima exasa live syndesh fetos pio kala giati 8a estelna to thl. logariasmo sto giannaki .sentonaki eisai to kati allo ola ta lefta ante na synanti8oymai epiteloys me aroplana kai vaporia kapia sthgmh 8a er8ei k osa einai na er8oyn opos leei kai mia pshxh........
    filakia pola (7 kai shmera)
    8a parw kai maxairi mazi moy gia na me kospei sta dyo (
    (gia na kospw fleves.....

    kathy132
    26.11.2006, 10:40
    Οι ημερομηνίες αυτές τελικά ισχύουν???? Πήγα χθες, (Σάββατο 25.11) στο ΜΕΤΡΟ και ήταν κλειστό! Τι συμβαίνει? Αν ξέρει κάποιος, ας ενημερώσει να μην πηγαίνουμε άδικα....
    sentoni
    26.11.2006, 16:00
    . . . οι ημερομηνίες ισχύουν, τώρα για το αν χτες ήταν κλειστά δεν ξέρω . . . εγώ πάντως την παρασκευή ήμουν εκεί ! Εαν θα πήγαινες μπαρ λογικό ήταν να μην ενημερωθείς γιατί όταν έχεις τραπέζι ενημερώνουν και επιβεβαιώνουν την κράτηση σου ! Λυπάμαι που τελικά δεν μπόρεσες να τον δεις . . . !
    Yperoptis
    26.11.2006, 18:07
    Αγαπητό μου sentoni επειδή κι εγώ πήγα χθες και ήταν κλειστά, φρόντισα και έμαθα πως ο Κότσιρας ήταν άρρωστος. Έμαθα πως κάποια επέμβαση έκανε την Πέμπτη και πως την Παρασκευή πήγε μεν στο Μετρό αλλά κάτι συνέβη και χειροτέρεψε. Μάλιστα μέσα από το μαγαζί μου είπαν ότι είχε σοβαρό πρόβλημα σε όλη την παράσταση της Παρασκευής και πως στο τέλος τον πήγαν επειγόντως στο νοσοκομείο. Αυτός και αν είναι επαγγελματίας. Ελπίζω να πάνε όλα καλά...
    mousikofilh
    26.11.2006, 20:02
    Βρε yperopti,με έχεις σοκάρει πραγματικά.Και με τον καταιγισμό πληροφοριών
    (Και άσχημων μάλιστα), αλλά και με την άμεση απάντηση σου.Ναι μεν αυτό δείχνει επαγγελματισμό,που όπως όλοι όσοι τον ακολουθούμε και τον αγαπάμε,ξέρουμε ότι διαθέτει,αλλά εμένα αυτό το να εγχειριστεί την πέμπτη και να πάει στο μαγαζί την παρασκευή(τα έμαθα και από φίλες μου που ήταν εκεί) μου βγάζει μια ανευθυνότητα για τον εαυτό του.Μπορούσε yperopti μου,να πάθει το χειρότερο!
    Ξέρω πολύ καλά από εγχειρίσεις.Tέλος παντων,ας μη το σκέφτομαι αυτό!Mε όλη την καλή διάθεση το λεω.Mε έχει ανησυχήσει πάρα πολύ.Eυχομαι να είναι καλά,να αναρρώσει σύντομα και να είναι περαστικά όλα αυτά.Ας κάτσει και λίγες παραπάνω ημέρες(ούτε σήμερα είναι ανοιχτό το μαγαζί)η υγεία προέχει και μετά όλα τα άλλα!!!

    Yperoptis
    26.11.2006, 20:14
    Να μη σε σοκάρω mousikofilh. Είμαι χρόνια στο χώρο, και έτσι έχω γνωστούς σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά. Συμπτωματικά ξεκίνησα κι εγώ να πάω για ένα ποτάκι στο χαλαρό και το είδα κλειστό και απλά πηρα ένα τηλέφωνο και το έμαθα. Τελικά πήγα VOX. Όσο για την ανευθυνότητα επειδή παρακολουθώ αρκετά τις συνεντέυξεις του Κότσιρα έχω διαβάσει πόσο σημαντικό θεωρεί το ότι από την κάθε εμφάνισή του δεν εξαρτάται μόνο αυτός αλλά και πολλές άλλες οικογένειες που ζούνε από αυτή τη δουλειά. Μουσικοί, σερβιτόροι κτλ. Όμως θα συμφωνήσω πως η υγεία του καθενός προέχει κι από ότι φαίνεται εδώ υπερεκτίμησε τις δυνάμεις του. Ας ευχηθούμε λοιπόν περαστικά.
    mousikofilh
    26.11.2006, 20:23
    Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου.Η ανευθυνότητα πάει στο ότι αν πάθαινε κάτι χειρότερο,
    νομίζω είναι περιττό να αναφέρω τι θα γινόταν.Να σκέφτεσαι τους αλλους,ναι,αλλά και τον εαυτό σου λιγάκι,ακριβώς γιατί από εσένα εξαρτώνται πολλοί άνθρωποι.!!Τέλος πάντων..
    Περαστικά και ας ευχηθούμε για το καλύτερο.

    DELFINOKORITSO
    26.11.2006, 22:35
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΣΟΚ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΨΥΧΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ....
    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΗΓΜΗ ΕΙΔΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΑΝΥΣΗΧΙΣΑΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΑΛΛΩΣΤΑΙ..........
    ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΜΑΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΓΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ................ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΤΗΨΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΕΠΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ.ΚΑΙ ΧΙΛΙΟΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΑΙ .............ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....
    ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΕΡΣΙ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ....ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...........ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΕΤΟΣ ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ .....ΤΑΞΙΔΕΥΑ ΟΛΟΙ ΝΥΧΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΑΣ
    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ .....
    ΚΙΑ ΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ

    DELFINOKORITSO
    26.11.2006, 22:45
    Παράθεση:

    Το μέλος DELFINOKORITSO στις 26-11-2006 στις 22:35 έγραψε...

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΣΟΚ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΨΥΧΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ....
    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΗΓΜΗ ΕΙΔΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΑΝΥΣΗΧΙΣΑΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΑΛΛΩΣΤΑΙ..........
    ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΜΑΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΓΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ................ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΤΗΨΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΕΠΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ.ΚΑΙ ΧΙΛΙΟΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΑΙ .............ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....
    ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΕΡΣΙ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ....ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...........ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΕΤΟΣ ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ .....ΤΑΞΙΔΕΥΑ ΟΛΟΙ ΝΥΧΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΑΣ
    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ .....
    ΚΙΑ ΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ


    ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥ ..
    ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ.
    valia1984
    27.11.2006, 00:00
    Μόλις τώρα διάβασα το μήνυμα και έχω εκνευριστεί με
    τις ''βλακείες" του Γιάννη...
    Εμάς δεν μας σκέφτεται καθόλου που ανησυχούμε;;;
    Τελοσπάντων καλή ανάρρωση να έχει και να είναι όλα περαστικά...
    trelantwnhs
    27.11.2006, 11:16
    Μπορεί να ένιωθε καλά και γι'αυτό να πήγε στο μαγαζί....Είναι ακόμα στο νοσοκομείο;.....Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να επιστρέψει κοντά μας σύντομα!
    jorge
    27.11.2006, 11:21
    Παράθεση:

    Το μέλος DELFINOKORITSO στις 26-11-2006 στις 22:35 έγραψε...

    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΗΓΜΗ ΕΙΔΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΑΝΥΣΗΧΙΣΑΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΑΛΛΩΣΤΑΙ..........


    Τι έπαθε καλέ, διάστρεμμα;

    ΥΓ. Καλοπροαίρετη παρατήρηση: τα "αι" κάντα "ε".