ελληνική μουσική
    470 online   ·  210.895 μέλη
    poison_girl
    26.11.2006, 13:59
    katarxhn[B] marinaki kalh epituxia kai....mhn afhneis kai polu ksekleidwth thn porta xixi!

    loipon epeidh latrevw ta dwra ta mikra k ta megala ta ulika k ta aula den perimenw na r8oun oi giortes!ap ta kalutera dwra einai cd,kornizes,keria kai alla p twra den mou erxontai

    rompa
    27.11.2006, 00:00
    όμορφα χρωματιστά ημερολόγια τοίχου ή γραφείου , βιβλία - αν αρέσουν στο άτομο που απευθυνόμαστε - , cd .
    XeniaRodo
    04.12.2006, 14:01
    Kάνε μια ευχή... http://www.makeawish.gr

    μικρά δωράκια μπορείτε να βρείτε εδώ, περισσότερο συμβολικά. Άκουσα από τους ανθρώπους αυτούς ότι κάποια κυρία είχε χρησιμοποιήσει τις ομπρέλες τους για μπουμπουνιέρες στη βάφτιση του παιδιού της και το βρήκα εξαιρετικό...
    paschalia
    04.12.2006, 18:10
    Για μενα μου εκανα δωρο μια μινι ντιβι βιντεοκαμερα κ μεχρι μεσα Γεναρη , ενα νεο πισι .

    Aiolos_m
    04.12.2006, 18:25
    Άγιε μου Βασίλη θέλω να μου φέρεις όρεξη για δουλειά....
    Cily
    05.12.2006, 16:39
    Δώρα μου αρέσει πολύ να πέρνω αλλά συνήθως δεν έχω λεφτά!
    Οπότε προσπαθώ να ευχαριστήσω τους φίλους μου επειδή είναι φίλοι μου κάνοντας τον ευατό μου καλύτερο φίλο.

    Αν εμφανιστεί και κανά λεφτό δεν λεώ όχι και σε κανά δωράκι!
    vasilis23
    07.12.2006, 08:47
    το καλυτερο δωρο που μ'αρεσει τωρα στις γιορτες ειναι μια απλοχερη αγκαλια σε οσους το εχουν αναγκη...
    lianameladaki
    08.12.2006, 17:02
    εγω παντα θελω να κανω δωρα σ'αυτους που αγαπω....και τα χριστουγεννα ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια...! αλλα για να μην καταξωδευτω καταφευγω στα κλασσικα... [κολωνιες,κασκολ,κομπολογια...!]παντως αν ακουει κανεις που θελει να κανει ενα δωρο σε μενα θελω η το room on fire των strokes η εκεινο το ζευγαρι ροζ lacoste!!!!