ελληνική μουσική
    359 online   ·  210.873 μέλη

    Επιτέλους τελείωσε ο δίσκος μας!

    stratocasteros
    30.12.2006, 18:22
    Δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή κατηγορία του forum, πάντως το γεγονός είναι οτι τελείωσε ο δίσκος μας και πλέον, είμαστε στο πολύ πολύ εύκολο μέρος του ονείρου, που είναι να βρούμε δισκογραφική που θα μας αγαπήσει.

    Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να ακούσει εντελώς δωρεάν τη μουσική μας, να μάθει τα νέα μας και να ενημερωθεί για τις συναυλίες μας στο www.musicwave.gr/enavhmabrosta

    ευχαριστούμε πολύ και καλή μουσική χρονιά!
    vero
    30.12.2006, 18:24
    ωραια!!!! καλη τυχη και καλες συναυλιες!!!!
    matthias16
    30.12.2006, 23:14
    φιλε το ονειρο καθε συγκροτηματος!
    καλη επιτυχια με την νεα χρονια
    PROFBASILHS
    30.12.2006, 23:16
    Kαλή τύχη παιδιά ! ! Ναστε καλά και σας εύχομαι ό,τι καλύτερο για την καριέρα σας !
    poison_girl
    30.12.2006, 23:16
    kukloforei dhladh o Gantemhs?????
    sugxarhthriaaaaaaaaaaaaa
    stratocasteros
    31.12.2006, 17:24
    Ευχαριστούμε πολύ παιδιά, χρόνια πολλά σε όλους!

    @poison_girl

    O γκαντέμης, δεν κυκλοφορεί, τουλάχιστον ακόμα.

    Μπορείς όμως να τον ακούσεις στη σελίδα που προανέφερα, ή σε κάποιο live μας. Ε? Ε?
    thanasena
    01.01.2007, 15:15
    Καλή Επιτυχία παιδιά!Εύχομαι να πάει πολύ καλά ο δίσκος σας!Και η δισκογραφική που ψάχνετε να επιμεληθεί και τον επόμενο!!
    poison_girl
    09.01.2007, 00:27
    Παράθεση:

    Το μέλος stratocasteros στις 31-12-2006 στις 17:24 έγραψε...

    Ευχαριστούμε πολύ παιδιά, χρόνια πολλά σε όλους!

    @poison_girl

    O γκαντέμης, δεν κυκλοφορεί, τουλάχιστον ακόμα.

    Μπορείς όμως να τον ακούσεις στη σελίδα που προανέφερα, ή σε κάποιο live μας. Ε? Ε?





    live?????????????????????????pote????????????????????
    incomplete_angel
    09.01.2007, 10:24
    Παράθεση:

    Το μέλος stratocasteros στις 30-12-2006 στις 18:22 έγραψε...

    Δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή κατηγορία του forum, πάντως το γεγονός είναι οτι τελείωσε ο δίσκος μας και πλέον, είμαστε στο πολύ πολύ εύκολο μέρος του ονείρου, που είναι να βρούμε δισκογραφική που θα μας αγαπήσει.

    Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να ακούσει εντελώς δωρεάν τη μουσική μας, να μάθει τα νέα μας και να ενημερωθεί για τις συναυλίες μας στο www.musicwave.gr/enavhmabrosta

    ευχαριστούμε πολύ και καλή μουσική χρονιά!



    Καλή επιτυχία παιδιά!!
    Περιμένουμε το live!
    vinias
    09.01.2007, 15:14
    μακαρι ρε παιδια να εχετε επιτυχια αλλα με λυπη σου λεω οτι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα....θα το καταλαβεις καλυτερα οταν χτυπησεις τις πορτες στις δισκογραφηκες.Εμεις ειχαμε την τυχη να αποκτησουνε ενα αλμπουν απο την αλφα records οταν ο atlantis fm ηταν στα φορτε του και μπορουσε να μασ προωθηση οσο γινετε.και καλα , κανεις cd. αναρωτηθηκες αν θα παιξεις σε κανεναν σταθμο?sorry αν σε απογοητευω απλα θεωρω πως αν δεν εχεις εστω και μια γνωριμια απο τον χωρο αυτον δυσκολα θα σε αφησουνε να μπεις.παρολα αυτα σας ευχομαι οτι καλυτερο και μακαρι να βγω ψευτης και οχι μονο να βγαλετε αλμπουν αλλα να γινει και επιτυχια.!!!υπαρχει ενα σκεπτικο να πηγαινουν ολοι σε ανεξαρτητη εταιρια διοτι δεν υπαρχει ευκολη προσβαση σε πολυεθνικη.Οι ανεξαρτητες αυτο που κανουν συνηθως παντα κατα την γνωμη μου ειναι να τα πληρωνεις ολα εσυ.ασε για την ηχογραφησει που και σε πολυεθνικες την πληρωνεις εσυ.μιλαω για video κλιπ ,για την διανομη των cd, για τα κοπια που θα βγαλεις κτλ....αρα δεν λεω καλη επιτυχια μονο αλλα θα πω και την βασικοτερη κουβεντα για εμας τα συγκροτηματα καλη τυχη
    kinia
    09.01.2007, 20:45
    Συγχαρητήρια! Μέσα από την καρδιά μου η νέα χρονιά να σας φέρει την δισκογραφική που ψάχνετε, να σας δώσει και να σας προοθήσει έτσι όπως ακριβώς το έχετε σκεφτεί. Και μετά ξέρεις ε; μπύρες για να το γιορτάσουμε!!!
    XeniaRodo
    10.01.2007, 16:12
    Παράθεση:

    Το μέλος stratocasteros στις 30-12-2006 στις 18:22 έγραψε...

    ...πάντως το γεγονός είναι οτι τελείωσε ο δίσκος μας και πλέον, είμαστε στο πολύ πολύ εύκολο μέρος του ονείρου, που είναι να βρούμε δισκογραφική που θα μας αγαπήσει.
    !



    αυτό το "πολύ πολύ εύκολο" σοβαρά το είπες;
    everloving
    10.01.2007, 16:16
    άκουσα μερικά τραγούδια και πραγματικά μου άρεσαν!

    καλή τύχη με ό,τι κι αν κάνετε!

    vasilis23
    10.01.2007, 16:32
    πολυ καλη δουλεια!!!Μου θυμιζει κατι απ τα παλια ο..."γκαντεμης"!!!Παλια εποχη...!Συνεχιστε!Και παλι Μπραβο!!!
    stratocasteros
    10.01.2007, 18:19
    Παιδιά, σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα σχόλιά σας, είναι πολύ ευχάριστο που αυτό που κάνουμε έχει κάποια απήχηση... το "κακό" είναι οτι τώρα ουσιαστικά αρχίζουμε.

    Για όσους ρωτάνε για τα live, μπορείτε να μπαίνετε στη σελίδα που έχω γράψει στο πρώτο μήνυμα του thread ώστε να ενημερωθείτε, ή μπορείτε να στείλετε ένα e-mail στο ena_vima_mprosta@yahoo.gr ώστε να έχουμέ τις διευθύνσεις σας και να σας ενημερώνουμε εμείς για τα Live.

    @vinias
    Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο. Καταλαβαίνω απόλυτα την πικρία σου...
    Σε διαβεβαιώ πως δεν περπατάμε στα σύννεφα. Το να βγάλεις ένα δίσκο, είναι σχεδόν ότι πιο εύκολο, το παλούκι είναι να κάνεις κάτι με αυτόν. Δεν πιστέψαμε ποτέ ότι θα γίνει κάτι και ξαφνικά θα γίνουμε τόσο γνωστοί όσο π.χ. ο Χατζηγιάννης... απλά έχουμε επιλέξει να κυνηγήσουμε όσο μπορούμε, το όνειρό μας, για να μη γυρίζουμε πίσω, όταν θα είμαστε 40ρηδες με τις "συμβατικές" μας ζωές και αναρωτιόμαστε "τί θα είχε γίνει αν;"...

    @kinia
    Μπύρεσμπύρεσμπύρεσμπύρεσμπύρεσμπύρεσμπύρεσμπύρεσμπύρες απεριόριστες μπύρες!


    @XeniaRodo
    Όχι δεν είμαι μουρλός, αν αυτό με ρωτάς...



    ΤΗΑΝΚ YOU GUYS!!!!!!


    Μια πάπια μα ποια πάπια, μια πάπια κι απ τον ήλιο ξεξασπρότερη

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stratocasteros στις 10-01-2007 18:20 ]