ελληνική μουσική
    612 online   ·  210.851 μέλη

    Κατοικιδιο ζωακι : Εχετε,ειχατε,θα θελατε?

    YrIazz
    24.05.2007, 18:00
    Παιδια υπαρχει ενα Λαμπραντορ περιπου 7 μηνων που το εχει χτυπησει αυτοκινητο στο μπροστινο ποδαρακι του... Εαν τελικα την γλιτωσει, θελουμε να της βρουμε καποιον που να την θελει πραγματικα... Το σκυλακι το παρατησαν οι προηγουμενοι ιδιοκτητες, ειναι πολυ γλυκια - παει βολτα χωρις λουρακι,καθεται οταν της πεις κ ειναι πολυ πιστο σκυλακι,μιας κ καθοταν εξω απο το σπιτι της γυναικας που το βρηκε κ το ταϊσε περιπου 1 βδομαδα περιμενοντας υπομονετικα ποτε θα βγουν να παιξει να την χαϊδεψουν κ να τους "παει" μεχρι τα αυτοκινητα τους για να επιστρεψει παλι πισω κ να τους περιμενει....

    Εχω ρωτησει οσους ξερω κ δεν βρισκω καποιον που να μπορει η να θελει να την κρατησει... Δυστυχως εγω δεν μπορω να την παρω-μιας κ εχω θηλυκο, και φοβαμαι οτι θα γινει πανικος. Εαν καποιο παιδι θελει ας μου στειλει ενα πμ...

    Σορρυ για το ασχετο του ποστ μου.....
    SOPHIA-MX-4EVER
    29.05.2007, 14:08
    Παράθεση:

    Το μέλος YrIazz στις 24-05-2007 στις 18:00 έγραψε...

    Παιδια υπαρχει ενα Λαμπραντορ περιπου 7 μηνων που το εχει χτυπησει αυτοκινητο στο μπροστινο ποδαρακι του... Εαν τελικα την γλιτωσει, θελουμε να της βρουμε καποιον που να την θελει πραγματικα... Το σκυλακι το παρατησαν οι προηγουμενοι ιδιοκτητες, ειναι πολυ γλυκια - παει βολτα χωρις λουρακι,καθεται οταν της πεις κ ειναι πολυ πιστο σκυλακι,μιας κ καθοταν εξω απο το σπιτι της γυναικας που το βρηκε κ το ταϊσε περιπου 1 βδομαδα περιμενοντας υπομονετικα ποτε θα βγουν να παιξει να την χαϊδεψουν κ να τους "παει" μεχρι τα αυτοκινητα τους για να επιστρεψει παλι πισω κ να τους περιμενει....

    Εχω ρωτησει οσους ξερω κ δεν βρισκω καποιον που να μπορει η να θελει να την κρατησει... Δυστυχως εγω δεν μπορω να την παρω-μιας κ εχω θηλυκο, και φοβαμαι οτι θα γινει πανικος. Εαν καποιο παιδι θελει ας μου στειλει ενα πμ...

    Σορρυ για το ασχετο του ποστ μου.....



    μακαρι να μπορουσα να το παρω εγω
    αλλα εχω ηδη σκυλο
    αν μπορεις γραψε μου τι απεγινε
    και αν δεν βρειτε καπου να το δωσετε μην το παρατησετε...

    blacksheep
    09.06.2007, 17:25
    Εχω τρια σκυλια.Μη φανταστητε τιποτα τεραστια το μεγαλυτερο σε μεγεθος ειναι εξι κιλα...Βεβαια αυτη τη στιγμη εχω αλλα τρια γιατι το ενα γεννησε.παλιοτερα ειχα επισης ενα λυκοσκυλο, δυο παπακια, κατι κοτες , κουνελακια, καναρινακια, παπαγαλακια...Το μονο που δεν εχω κουβαλησει στο σπιτι μου ειναι κανας ελεφαντας.Το ποιο αστειο ομως ειναι οτι οι δικοι μου δεν παραπονεθηκαν ποτε!!!
    rompa
    11.06.2007, 09:07
    Θα ήθελα πάρα πολύ ένα σκυλάκι !! Χρόνια προσπαθώ να τους πείσω τους δικούς μου αλλά μου φαίνεται ότι αυτό θα πραγματοποιηθεί μόνο όταν φύγω και αποκτήσω τον δικό μου χώρο .