ελληνική μουσική
    673 online   ·  210.857 μέλη

    Νέος moderator στο Forum :)

    jorge
    11.03.2004, 10:54
    ταμ ταμ ταμ ταμ τσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ (κρουστά ήταν αυτά!)

    Σας παρουσιάζουμε τον νέο moderator του MusicHeaven, έναν άνθρωπο που μετέφερε την ιδέα του MusicHeaven από την Αθήνα στη Θεσσαλονίκη, έναν μουσικό που δε διστάζει να κάνει 1000 km όποτε του δίνεται η ευκαιρία για να βρεθεί κοντά μας !

    Μουσικόφιλες και μουσικόφικοι, ο ... Orpheus


    Θα τον παρακαλούσα να ανέβει στο βήμα και να μας πει δυο λόγια...
    gate
    11.03.2004, 11:22
    ¶ξιος
    composer
    11.03.2004, 12:01
    Ave Orpheus!!!
    rapsodos
    11.03.2004, 12:17
    Θα ήθελα καταρχήν να ευχαριστήσω την οικογένειά μου και την γυναίκα μου που με στήριξαν τόσο καιρό, τους φίλους μου, τον σκηνοθέτη, τους ανθρώπους μπροστά αλλά και πίσω από τις κάμερες …
    (Jorge σου το χρωστάω αυτό το βήμα – δεν θα τη γλιτώσεις )
    Το μόνο που έχω να πω είναι ότι η παρέα του musicheaven έχει μπει για καλά μέσα στην καρδιά μου και οποιαδήποτε βοήθεια σε αυτήν την κοινότητα από πλευράς μου είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω (καλά μη φανταστείτε ότι θα αλλάξουν πολλά, τον administrator απλώς θα διώξω, κανένα πραξικόπημα θα κάνω, απλά πράγματα )
    Σοβαρά τώρα, εύχομαι η πορεία της να είναι ακόμα πιο δημιουργική το ίδιο ευχάριστη και λιγότερο βασισμένη στο διαδίκτυο (να αρχίσουμε επιτέλους να γνωριζόμαστε απο κοντά) .
    Καλή επιτυχία στη συνέχεια παιδιά. Το αξίζετε

    KIT_KAT
    11.03.2004, 13:04
    Συγχαρητήρια στον Orphea που πράγματι το αξίζει, μιας και έχει αποδείξει (ειδικά σε μας εδώ) πόσο ικανός είναι και πόσο μεράκι έχει γι'αυτό το site... Είμαι βέβαιη ότι θα εκπροσωπήσει επάξια το υπέροχο κοινό της συμπρωτεύουσας!!! (ένα πολύ δυνατό κοινό που περιλαμβάνει αρκετά φανατικά μέλη του Musicheaven και αποτελεί ένα μεγάλο κεφάλαιο στην ιστορία του... Jorge εσύ απλά συμφωνείς ) Τέρμα οι πανηγυρισμοί, Orphea σηκώνουμε τα μανίκια και πιάνουμε δουλειά (κατά τους πολιτικούς )
    Kidding... Καλή αρχή!!!!
    christos-reg
    11.03.2004, 13:20
    Εύγε Γιώργο και εις ανώτερα!!
    Giorgos
    11.03.2004, 14:04
    Καιρός ήταν να προχωρήσουμε σε αποκέντρωση. Γι' αυτό επικροτώ διπλά την πανάξια επιλογή του αγαπητού συνονόματου και του εύχομαι κάθε επιτυχία από το καινούργιο του πόστο.

    Υ.Γ.: Μετά χτυπάμε Υπουργείο Πολιτισμού, χαλλλαρά!
    elina
    12.03.2004, 00:18
    Ayto pou exw na pw einai synxaritiria ston orpheus

    giati to aksizei!!!!!!!
    yiannisyiannis
    12.03.2004, 13:09
    Κάτι μου λέει πως αυτός ο νέος διαχειριστής θα έχει πολύ σουξέ .
    mmm
    12.03.2004, 13:57
    Σιδεροκέφαλος !

    Και μετά από τις πολλά υποσχόμενες προγραμματικές σου δηλώσεις, και ύστερα από την μαζική λαϊκή συμπαράσταση που εισέπραξες, περιμένουμε να σε δούμε σε δράση !!!



    ZOI
    12.03.2004, 14:16
    συγχαρητηρια και απο μενα Γιωργο!

    πολυ το πολιτικοποιησατε το θεμα!