ελληνική μουσική
    998 online   ·  210.857 μέλη
    MIrrOr
    23.06.2008, 02:31

    ΠΟΠΟ δεν το πιστεύω !χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Ακόμα οι Fun τον υποστηρίζουν κ οι alli τον θάβουν??? χαχαχαχαχαχα ΜΑ να είστε όλοι και χωρίς καμία παρεξήγηση τόσο πολύ μ...κες??και περισσότερο αυτοί που δεν τον πάνε και συνεχίζουν να λένε τα ίδια  και τα ίδια!!!!Τι να πω.... ξεκολατε ποια!!!!!Βασικά εκτός και να την Βρίσκετε να την λέτε ο ένας στον άλλον για να περνάη η ώρα...Άμα ειναι ετσι παω πάσο!...{#emotions_dlg.rolleyes}


    Herpo
    27.06.2008, 16:01

    Η γνωμη μου για τον Ville Valo ειναι οτι ο ανθρωπος ειναι ΘΕΟΣ!!Δεν προκειται να παψω ποτε να τον θαυμαζω και να ακουω τα τραγουδια του οτι μακακια κι αν λεει ο καθε ασχετος κι ανυπαρκτος(για μενα).

    Οσο για τον freakhood εχω να πω οτι η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημηση!Επισης οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!Ολα αυτα που καταφερε να κανει αυτος ο ανθρωπος μεσα σε λιγα χρονια εσυ δεν μπορεις να τα καταφερεις ουτε σε μια ζωη γιατι πολυ απλα εισαι ενας αποτυχηενος κι αυτο φαινετε μονο απο το γεγονος οτι καθεσαι και "θαβεις"ενα ατομο που ουτε καν το ξερεις προσωπικα κι ουτε σ'εχει ενοχλησει ποτε στην προσωπικη σου ζωη,αντι να ασχολησε με τον εαυτο σου ή εστω με σοβαροτερα προβληματα.Get a life οσο ειναι νωρις!Στο μονο πραγμα που σου φταει ο Ville Valo ειναι οτι αυτος καταφερε να κανει τοσα πραγματα και να φτασει ψηλα και να κανει πραγματικοτητα τα ονειρα του μεσα σε μικρο χρονικο διαστημα ενω εσυ δεν προκειται να το καταφερεις ουτε σε ολη σου την ζωη!!

    Κι οσο για το αν οι HIM ειναι εμπορικοι ή οχι δεν με αποσχολει!απο την στιγμη που μ'αρεσει η μουσικη τους και με εκφραζει δεν θα πω:"Α ειναι εμπορικο συγκροτημα δεν το ακουω"εκτος κι αν ετσι επιλεγεις εσυ τι θα ακουσεις.

    Αυτα ειχα να πω.Και αρκετο χρονο ξοδεψα για ν'ασχοληθω μαζι σου!Fan των HIM keep rocking guys!{#emotions_dlg.thumbup}



    sea_like_eyes
    27.06.2008, 16:14

    ''Οσο για τον freakhood εχω να πω οτι η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημηση!Επισης οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!Ολα αυτα που καταφερε να κανει αυτος ο ανθρωπος μεσα σε λιγα χρονια εσυ δεν μπορεις να τα καταφερεις ουτε σε μια ζωη γιατι πολυ απλα εισαι ενας αποτυχηενος κι αυτο φαινετε μονο απο το γεγονος οτι καθεσαι και "θαβεις"ενα ατομο που ουτε καν το ξερεις προσωπικα κι ουτε σ'εχει ενοχλησει ποτε στην προσωπικη σου ζωη,αντι να ασχολησε με τον εαυτο σου ή εστω με σοβαροτερα προβληματα.Get a life οσο ειναι νωρις!Στο μονο πραγμα που σου φταει ο Ville Valo ειναι οτι αυτος καταφερε να κανει τοσα πραγματα και να φτασει ψηλα και να κανει πραγματικοτητα τα ονειρα του μεσα σε μικρο χρονικο διαστημα ενω εσυ δεν προκειται να το καταφερεις ουτε σε ολη σου την ζωη!!''

     

    Υ.Γ . . . προσεχε σε παρακαλω πως μιλας !!!{#emotions_dlg.thumbdown}

     

     


    Herpo
    27.06.2008, 17:09

    Σε πληροφορω πως αυτος ηταν ο καλυτερος τροπος που μπορουσα να μιλισω σ'αυτο το ατομο.Απο την στιγμη που αυτος δεν σεβεται τον Ville Valo και τους θαυμαστες του ετσι κι εγω δεν προκειται να σεβαστω αυτον!οσο μεγαλυτερος μου κι αν ειναι!και με πολυ καλο τροπο του μιλισα!


    freakhood
    28.06.2008, 14:01

    Εδώ ταιριάζει μια ατάκα ενός τύπου από μια ραδιοφωνική εκπομπή. Ο τυπάς αυτός είχε απεθυνθεί σε κάτι δεκαεξάχρονα που αξούνε him, ξύλινα σπαθιά κλπ:

    "Σε καμιά δεκαριά χρονάκια θα τριγυρνάτε και εσείς στα φοβερά μαγαζιά της παραλιακής (ή κάποια άλλα παρόμοια) αναζητώντας κάποιον να καλύψει την ανυπαρξία σας. Αυτός είναι ο κανόνας. Πολύ λίγοι ξεφεύγουν από αυτόν τον κανόνα..."

     

    ΥΓ:

    1)μακάρι να πέσω έξω και να ξεφυγεις κι εσύ από τον αδυσώπητο αυτό κανόνα. Ωστόσο κάποια πράγματα φαίνονται από νωρίς you know...

    2)και δεν τα λέω για να δείξω πως εχθρεύομαι τα δεκαεξάχρονα κλπ. Καμία σχέση. Εξάλλου και η κοπελιά μου κάπου εκεί κοντά είναι ηλικιακά. Αυτά προς αποφυγή παρεξηγήσεων λοιπόν..


    xrysa231
    29.06.2008, 00:31

    Herpo  μπορει  οντως  να  ''ενοχληθηκες '' απο   χαρακτηρισμους  και  αποψεις  του  freakhood,αλλα  αυτο  δεν σημαινει  πως  ειναι  σωστο  και  ''ουσιαστικο''  απο  μερους  σου  να  κατσεις  και  να  ''βα8μολογεις''  ενα  ατομο  απλα  και  μονο  επειδη  ασκει  κριτικη...ενα  πραγμα  δεν  καταλαβα...ενοχληθηκες  επειδη  ο  freakhood  ασκει  κριτικη  στον  ville  valo η'  επειδη  θιγεσαι  ως  fan  των  him...?διοτι  ο  τροπος  ''αντιδρασης''  σου  ειναι  πολυ ''προσωπικος ''  ρε  παιδι  μου...ενταξει...να  πεις  τη  γνωμη  σου  για  κατι  που  ενοχληθηκες....αλλα  οχι  και  να κριτικαρεις  καποιο  ατομο  απλα  και  μονο  επειδη  ασκει  κριτικη  στον  ville  valo...απλα  θα  ηταν  συνετο  να  κραταμε  τους  ''τυπους''....

    φιλικα  παντα

     


    Herpo
    29.06.2008, 01:38

    Κοιταξε να δεις..δεν ειχα σκοπο να κριτικαρω κανεναν και για τιποτα γιατι ειμαι της αποψης οτι κανεις δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν.Εγω ενοχληθηκα απο τον τροπο που μιλαει για τον Ville Valo.Και δεν νομιζω οτι απλα ασκησε κριτικη με το να διαφημιζει συνεχως την σελιδα antihim..γιατι ετσι οπως κρινει αυτος τον Ville βλεποντας τις πραξεις του ετσι τον κρινω κι εγω.Δεν εχω τιποτα μαζι του προσωπικα..οποιος κι αν βρισκοταν στην θεση του τα ιδια θα του ελεγα.Ο καθενας ειναι ελευθερος να εκφρασει την γνωμη και δεν μ'ενδιαφερει ποια ειναι αυτη αλλα οχι να ασχολητε συνεχως!


    freakhood
    29.06.2008, 13:30

    Κανεις δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν?

    Άμα ήταν έτσι τα πράγματα...χωρίς κριτική σκέψη...ζήτω που καήκαμε...


    Herpo
    29.06.2008, 15:42

    Αν πιστευεις οτι εισαι καλυτερος απο καποιον αλλον τοτε...τι να σοθ πω...παω πασο!

    Τεσπα τελευταια φορα που μπαινω σ'αυτο το site.Δεν εχω ουτε χρονο ουτε διαθεση για να ασχολουμαι με τετοια πραγματα!οτι ειχα να πω το ειπα!ΒΒ


    sou-him
    01.07.2008, 14:59

    Να ρωτησω κατι ασχετο? ξερει κανεις εαν θα ερθουν φετος οι him ελλαδα?{#emotions_dlg.helpsmilie}


    purplebutterfly
    01.07.2008, 15:37

    Παράθεση:

    Το μέλος sou-him στις 01-07-2008 στις 14:59 έγραψε...

    Να ρωτησω κατι ασχετο? ξερει κανεις εαν θα ερθουν φετος οι him ελλαδα?{#emotions_dlg.helpsmilie}



     

    δεν είναι καθόλου ασχετο!ασχετα μου φαινονται οσα λενε συνεχεια οι προηγουμενοι...

    μαλλον η rompa θα ξερει να μας απαντησει αν και δεν νομιζω να ερθουν!


    rompa
    01.07.2008, 16:56

    Δεν έχω διαβάσει πουθενά ότι θα έρθουν και δεν το νομίζω κιόλας


    Herpo
    02.07.2008, 15:00

    Γιατι ρε παιδια να μην ξαναερθουν??ειναι νωρις ακομα για να ανακοινωθει κατι τετοιο..ουτε ενας χρονος δεν περασε απο την τελευταια τους συναυλια.Εγω πιστευω πως θα ερθουν μετα την κυκλοφορια του νεο τους αλμπουμ.


    himmmmmmmmmmmm
    22.10.2008, 18:56

    Παράθεση:

    Το μέλος Herpo στις 02-07-2008 στις 15:00 έγραψε...

    Γιατι ρε παιδια να μην ξαναερθουν??ειναι νωρις ακομα για να ανακοινωθει κατι τετοιο..ουτε ενας χρονος δεν περασε απο την τελευταια τους συναυλια.Εγω πιστευω πως θα ερθουν μετα την κυκλοφορια του νεο τους αλμπουμ.



    paidia oi HIM einai ola ta leyta..


    himmmmmmmmmmmm
    22.10.2008, 19:01

    oi HIM einai mia xara...!!!!!!!!!!!!!1


    phobia
    24.10.2008, 20:59

    Freakhood έχεις ορθότατο συλλογισμό.Όποιος ακούει him θα μείνει 1 ζωή μπακούρι.Αυτά είναι!Δηλαδή αν ακούει κάποιος Μadonna θα βγεί στο κλαρί.Κι όποιος ακούει metallica θα καταληξει στο ψυχιατρείο...Τα σκέφτεσαι αυτά που λες ή σου ξεφεύγουν καλό μου;;;;;


    himmmmmmmmmmmm
    03.11.2008, 13:51

    OI HIM EINAI OLA ta leyta..eidika o ville..


    himmmmmmmmmmmm
    03.11.2008, 13:56

    tiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????????????????????????ax,tha trelathw...paidia o ViLLe pantrevetai..


    -----------------
    him

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : himmmmmmmmmmmm στις 03-11-2008 13:57 ]


    johnfrusciante
    04.11.2008, 12:29

    φιλε freekhood..το λαθος το κανεις εσυ...σ ενα τοιχο δεν μιλας..απλα τον βαφεις...{#emotions_dlg.beer}


    nowaveband
    04.11.2008, 21:07

    Bασικά λαχανιάζει ο εν λόγω τραγουδιστής σαν τον Βασίλη Καρά,απλά έχει πιό πρίμα φωνή....

    Όσο για τους him ντάξ.....Έχουν 3,4 κομάτια που μαρέσουν,αλλά κατά τα άλλα με αφήνουν παγερά αδιάφορο.Είναι looooooooove metal.Άσε που ο κιθαρίστας αυτό το κόλπο με το ξύσιμο slide της κιθάρας το έχει ξεφτιλίσει!