ελληνική μουσική
    419 online   ·  210.886 μέλη

    υπάρχουν όντως σωσίες μας????

    SOPHIA-MX-4EVER
    26.09.2007, 14:28
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 25-09-2007 στις 22:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 25-09-2007 στις 18:24 έγραψε...

    Παράθεση:

    Και πάρε και μια συγχρονικοτητα..
    Πριν 2 μέρες, είδα ξαφνικά τον εαυτό μου στο δίκτυο και κοκάλωσα..
    Σαν καθρέφτης, κανονικά, ακόμα και τα μαλλιά, τα γυαλιά, το ύφος, όλα !!


    Να φανταστω το ιδιο vogue γυαλί, ιδιο σχημα, ιδιους φακους ...
    Φοβερη η ομοιοτητα, πραγματι!



    Καλά, κορόιδευε εσύ...
    Αμα σου τύχει να βρεθείς απότομα μούρη με μούρη με τη φάτσα σου, δε θα σου φανεί και τόσο διασκεδαστικό, πίστεψέ με.



    Eιδικά αν φοράμε την ίδια diesel μπλούζα...
    punkster
    26.09.2007, 21:17
    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 25-09-2007 στις 18:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 21-09-2007 στις 22:51 έγραψε...

    Σημερα εμαθα οτι υπαρχει μια σωσιας μου που πηγαινει σε ενα φροντιστηριο του μαρουσι!!!
    Μια γνωστη μου που παει στο φροντιστηριο που παει και η σωσιας μου ηταν πεπεισμενη τοσο καιρο οτι και εγω παω σε αυτο το φροντιστηριο!!! Σημερα τυχαια μιλουσαμε για φροντιστηρια και τη ρωταω που παει και μου λεει αυτη που και καπακι λεει "εκει πας και εσυ, ετσι?".
    Και ετσι εμαθα οτι υπαρχει κι αλλη σωσιας μου, που μαλιστα μου μοιαζει απιστευτα!!! Τοσο πολυ που εδω και καιρο η κοπελα νομιζε οτι ημουν εγω!!!




    Και δεν ετυχε να της μιλησει ποτε???
    Την εβλεπε συνεχεια, την υποτιθεμενη φιλη της, και δεν της μιλαγε??



    Δεν ειμαστε φιλες με την κοπελα που ειδε την σωσια μου! Τουλαχιστον μεχρι τοτε δεν μιλουσαμε καθολου! Αντε, μια-δυο φορες να ειχαμε πει ενα "γεια"! Οποτε και να της ειχε μιλησει, το πολυ πολυ να ειπαν κανενα "Καλημερα, τι γινεται"! Ε, και δεν ειναι ιδιαιτερα παραξενο καποιος που παει στο ιδιο φροντιστηριο με σενα να σε χαιρετησει! Οποτε η γνωστη μου νομιζε οτι χαιρετουσε εμενα, και η σωσιας μου απλα νομιζε οτι ειναι πολυ συμπαθης στον περιγυρο της!!!
    Peace18
    27.09.2007, 04:27
    Γιατί πρέπει δλδ να είναι δικοί μας σωσίες (αν υπάρχουν) Και όχι εμεις δικοί τους???
    punkster
    27.09.2007, 14:28
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 27-09-2007 στις 04:27 έγραψε...

    Γιατί πρέπει δλδ να είναι δικοί μας σωσίες (αν υπάρχουν) Και όχι εμεις δικοί τους???



    Το ιδιο κανει! Εξαρταται απο ποιανου την οπτικη γωνια το βλεπεις!
    mprizas
    27.09.2007, 14:56
    Κι εγώ είχα κάπου έναν σωσία...

    Αυτοκτόνησε...
    GL
    27.09.2007, 15:11
    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 27-09-2007 στις 14:56 έγραψε...

    Κι εγώ είχα κάπου έναν σωσία...

    Αυτοκτόνησε...



    Ο δικος μου ζει ακομα αλλα ειναι σε τρελλαδικο....Δεν αντεξε την πρωτη επαφη μαζι μου!!!......Τα παιξε....

    Τουλαχιστον ο δικος σου γλυτωσε ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ.....


    ariadni0909
    27.09.2007, 15:13
    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 27-09-2007 στις 14:56 έγραψε...

    Κι εγώ είχα κάπου έναν σωσία...

    Αυτοκτόνησε...




    Aσ'τα μωρε Γιωργο...η δικη μου σωσιας αλλαξε επαγγελμα!
    Panos72
    27.09.2007, 21:36
    SOS SOS SOS....
    Ο δικός μου κυκλοφορεί ελεύθερος και με διασύρει με την ανάρμοστη συμπεριφορά του...

    Αν τον συναντήσετε ξαφνικά στο δρόμο, πυροβολείστε τον... με το αζημείωτο βεβαίως βεβαίως!!!


    ariadni0909
    27.09.2007, 22:58
    Παράθεση:

    Το μέλος Panos72 στις 27-09-2007 στις 21:36 έγραψε...

    SOS SOS SOS....
    Ο δικός μου κυκλοφορεί ελεύθερος και με διασύρει με την ανάρμοστη συμπεριφορά του...

    Αν τον συναντήσετε ξαφνικά στο δρόμο, πυροβολείστε τον... με το αζημείωτο βεβαίως βεβαίως!!!







    Liza32
    12.10.2007, 15:36
    Δεν πιστεύω οτι υπάρχουν σωσίες. Μάλιστα, αν κάποιος με έβγαζε εν αγνοία μου στο διαδύκτιο, μέσω msn, θα ευχόνταν να μην είχε γεννηθεί!
    sintorin
    12.10.2007, 15:40
    ontos uparxoun.....gnorisa ton diko mou teleutaia, kai apo tote antalasoume tis gunaikes mas...fantasteite poso polu miazoume....
    Conspiratus
    28.10.2007, 21:09
    μαλλο υπαρχουν γιατι πριν λιγες μερες ο δικος μ εκλεψε μια γιαγια και παραλιγο να την πληρωσω εγω...
    Morpheus91
    29.10.2007, 12:20
    Παράθεση:

    Το μέλος Panos72 στις 27-09-2007 στις 21:36 έγραψε...

    SOS SOS SOS....
    Ο δικός μου κυκλοφορεί ελεύθερος και με διασύρει με την ανάρμοστη συμπεριφορά του...

    Αν τον συναντήσετε ξαφνικά στο δρόμο, πυροβολείστε τον...




    Και αν είσαι εσύ και όχι ο σωσίας σου και κάνουμε λάθος ???

    givaeri
    29.10.2007, 18:32
    Πρέπει να υπάρχουν και κάποιες φορές μου έχουν πει πως μοιάζω με κάποιον άλλο και μάλιστα η ιδια του η μάνα μου το είπε.
    Όμως να προσθέσω και κάτι . Υπάρχουν εκτός από παρόμοια σώματα και πανομοιότυπες ψυχές . Τόσο ταιριαστές σαν δυο σταγόνες νερό.
    Angelofdeath1990
    29.10.2007, 18:44
    egw pali den exw dei kapoion na mou moiazei kai na einai oloidios egw.....Anti8etos eimai teleiws diaforetikos...kai pisteuw oti kaneis den 8a h8ele na htan swsias mou.....Logiko einai...8a eprepe thn allh mera na autoktonhsei.....xaxaxaxaxapantws eilikrina den exw brei kapoion emena....Na mou peis poios logikos 8a eixe tragomouso san to diko mou......kaneis oute kan o swsias mou...
    parisA
    29.10.2007, 18:48
    Παράθεση:

    Το μέλος givaeri στις 29-10-2007 στις 18:32 έγραψε...

    Πρέπει να υπάρχουν και κάποιες φορές μου έχουν πει πως μοιάζω με κάποιον άλλο και μάλιστα η ιδια του η μάνα μου το είπε.
    Όμως να προσθέσω και κάτι . Υπάρχουν εκτός από παρόμοια σώματα και πανομοιότυπες ψυχές . Τόσο ταιριαστές σαν δυο σταγόνες νερό.



    Τι εννοείς πανομοιότητες ψυχές?
    Άνθρωποι με ίδιο χαρακτήρα?

    Debauchee
    29.10.2007, 19:07
    θα σας πω την αληθεια
    στα πλαισια των νεων προγραμματων και μυστικων πειραματων των αμερικανων,των μασονων και των εβραιων με την βοηθεια των εξωγηινων απο τον Σειριο.
    πολυ απλα χρησιμοποιουν το DNA που παιρνουν απο τις εγκυους και το μπασταρδευουν με DNA αλλης εγκυου ωστε να δουν πως λειτουργουν 2 πανομοιοτυποι οργανισμοι με διαφορετικα επικτητα χαρακτηριστικα σε διαφορετικες συνθηκες,
    τα αποτελεσματα κρινονται αναλογα ωστε στο μελλον να μποτουν να κατασκευαζονται στρατοι ή ακομα και τροφες για τις μηχανες που πολεμαει ο Νeo τον οποιο διαφοροι ιοι που βλεπουμε με τη μορφη παπαδων και τους καταλαβαινεις μονο αν φορας τα ειδικα γυαλια τον κατηγορουν οτι θα εμφανιστει σαν Αντιχριστος.
    βεβαια υπαρχει και το αντιστοιχο προγραμμα των Ρωσων που ψεκαζοντας με τα αεροπλανα και τους δορυφορους που εχουν εγκαταστησει οι Ελ προσπαθουν να αλλοιωσουν το DNA ολων των ανθρωπων ωστε να το κανουν παρομοιο με ενα αρχαιο τυπο που βρεθηκε στους Δελφους(γνωστο μερος απογειωσης και προσγειωσης ιπταμενων δισκων)δηλαδη να τους κανουν Ελληνες(αλλωστε και οι Ρωσοι Ελλ-ηνες ειναι)
    ωστε να επιβεβαιωθουν οι προφητειες του Νοστραδαμου(ελληνικης καταγωγης)για την παγκοσμια κυριαρχια των Ελληνων που παραμενουν καταχωνιασμενοι στα αδυτα του Βατικανου( ο συγγραφεας του κωδικα Ντα Βιντσι τους εχει δει αλλα προτιμησε να ασχοληθει με πιο light θεματα ωστε να πολεμησει την πραγματικη θεικη ελληνικη καταγωγη του Χριστου) .
    δεν εχω δυστυχως αλλο χρονο γιατι με ψαχνουν οι Υποχθονιοι κατοικοι της Κουφιας Γης(τερατα με 3 κεφαλια,κερατα 8 μετρα υψος 6 ουρες και πραγματικα γιγαντιαια πεη-αληθεια δεν σας θυμιζει το Θηριο της Αποκαλυψης?)
    και πρεπει να διακτινιστω(η τεχνολογια ηδη γνωστη απο τον Β' παγκοσμιο πολεμο.
    Σβιιιιιιιιιιιν
    koukli
    10.11.2007, 13:19
    πάνω fergie
    κάτω η σωσίας της...


    i am worst at what i do best and for this gift i feel blessed...
    Kurt Cobain








    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : koukli στις 10-11-2007 13:24 ]


    επισυναπτόμενα: fergie_lge.jpg 070413-fergie.jpg 
    koukli
    10.11.2007, 13:19
    μοιάζουν αυτές??
    αν ναι τότε μοιάζω με τη γιώτα...

    i am worst at what i do best and for this gift i feel blessed...
    Kurt Cobain

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : koukli στις 10-11-2007 13:22 ]


    maryap10wc
    10.11.2007, 16:20
    Α τώρα θέλω κ 'γω σωσία...
    Βρήτε μου μου έναν και γρήγορααααα
    Φχαριστώ