ελληνική μουσική
    1013 online   ·  210.856 μέλη

    υπάρχουν όντως σωσίες μας????

    despinakontogianni
    10.11.2007, 19:08
    Λες να κυκλοφορεί άλλη Θεά σαν κι εμένα? Μπα!!
    PitsiBlue
    25.11.2007, 17:02
    One I know,I don't know nothing
    xristos_rock
    25.11.2007, 18:45
    Εμένα πάντως με παίρνουν τηλέφωνο ενώ βρίσκομαι Αθήνα να μου πουν ότι βρίσκομαι Θεσσαλονικη, Κω, Γιάννενα...
    Τέτοιο κελεπούρι μην πάει χαμένο...
    kamelia8
    20.07.2008, 12:03

    Χμ, δεν ξέρω...

    Δε με απασχόλησε ιδιαίτερα ποτέ...{#emotions_dlg.blink}


    oulion
    20.07.2008, 15:12

    Εμένα μου έχουν πει ότι υπάρχει μια κοπέλα σίγουρα που μου μοιάζει πολύ!

    Θα ήθελα να τη δω...


    PashalinaMakia
    20.07.2008, 16:19

    Δεν έχω δει και δεν έχουν δει καιμιά να μου μοιάζει...έτσι και την έπαιρνα χαμπάρι θα την ξεμάλλιαζα!

    Δεν αντέχω στην ιδέα δεύτερης Πασχαλίνας...το φαντάζεστε?έλεος!!!!!!!!!!


    kamelia8
    20.07.2008, 23:01

    PashalinaMakia {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.happycrazy}


    rockou
    21.07.2008, 01:24

    Παράθεση:

    Το μέλος oulion στις 20-07-2008 στις 15:12 έγραψε...

    Εμένα μου έχουν πει ότι υπάρχει μια κοπέλα σίγουρα που μου μοιάζει πολύ!

    Θα ήθελα να τη δω...






    Κι εμενα το ιδιο μου εχουν πει!!Αν κ επισης ειναι μεγαλυτερη μου...ακομη μοιαζουμε πολυ{#emotions_dlg.wacko}


    PashalinaMakia
    21.07.2008, 09:14

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 20-07-2008 στις 23:01 έγραψε...

    PashalinaMakia {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.happycrazy}



    Τι έκανα καλέέέέ???????


    seras
    21.07.2008, 11:01

    Ναι το πιστευω..είναι ένας τυπάς που μου μοιάζει...Dane Warrel τον λένε και τραγουδάει στους Nevermore :p


    kamelia8
    21.07.2008, 12:43

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 21-07-2008 στις 09:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 20-07-2008 στις 23:01 έγραψε...

    PashalinaMakia {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.happycrazy}



    Τι έκανα καλέέέέ???????



     

    Επειδή είπες ότι δε θα άντεχες δεύτερη Πασχαλίνα ... γελάω! {#emotions_dlg.lol}


    PashalinaMakia
    21.07.2008, 12:44

    χαχαχαχαχα


    kithara2
    21.07.2008, 15:22

    αυτο νομίζω έχει συμβεί σε όλους μας....δεν νομίζω οτι ειναι σωσίες μας απλά κάποια χαρακτηριστικά του προσώπου μας μοιάζουν αρκετα με καποιου άλλου...κ μένα μια φίλη μου ειπε οτι εχει δει μια κοπέλα που μου μοιαζει....α κ ενας φιλος μου εχι καποιον που του μοιάζει κ οταν η θεια του πηγε να πάρει φοτο του από την παρέλαση πηρε του άλλου.......{#emotions_dlg.yes}


    emmanuella
    21.07.2008, 15:39

    Εμένα μου έχουν πει ότι μία κοπέλα στην Αγγλία μου μοιάζει πολύ !! χαχα !


    paperino
    23.07.2008, 18:58

    Ένας φίλος μου μου είχε πει ότι μοιάζω με τον ξάδερφό του όταν εκείνος ήταν  στην ηλικία μου...Τώρα είναι ψηλός κι αδύνατος με καρφάκια και πολύ μάγκας....Λες να γίνω έτσι τελικά; Άρα έχω ελπίδες να ξεφύγω από τα μαλλιά που δε στέκονται όρθια με τίποτα! (Και μην μου πει κανένας για πάχος).


    musicathy
    25.07.2008, 12:42

    Υπάρχουν κάτι άνθρωποι που μοιάζουν πολύ μεταξύ τους, αλλά καταλαβαίνεις ότι δεν είναι ίδιοι...Αφού εγώ είδα μία κοπέλα η οποία έμοιαζε υπερβολικά πολύ πολύ με μια φίλη μου αλλά ήταν λίγο πιο χοντρούλα...Κατάλαβα ότι δεν ήταν αυτή αλλά όταν την πήρε το μάτι μου στην αρχή να σας πω την αλήθεια μου τρόμαξα!Λέω τι συμβαίνει εδώ πέρα ρε παίδες?Κάτι πάει στραβά?Χόντρυνε τόσο πολύ η Μαρία από εχθές?Άσε...

     

    Πάντως εμένα δεν μου είπε κανείς ότι μοιάζω με κάποια άλλη κοπέλα...Ούτε με τους γονείς μου δεν μοιάζω....Να δεις είμαι υιοθετημένη και δεν μου το'πανε{#emotions_dlg.mad}Θύμωσα τώρα


    kwnstantina156
    10.12.2008, 23:29

    Αυτό με τους σωσιες ισχύει,αλλά σίγουρα δεν είναι οπωσδήποτε 9.Δεν γινεται κατι τέτοιο. Βασικα μπορούμε να μάθουμε πόσους σωσίες έχουμε βγάζοντας διβατήριο. Στην τελευταία σελίδα στο κάτω μερος όταν τν κοιτάμε οριζόντια έχει κτ αριθμούς και στο τελος εναν σε μορφή π.χ. <<<<<<<2 αυτό σημαινει πως έχουμε 2 σωσίες που έχουν βγάλει διαβατήριο κ.ο.κ

    {#emotions_dlg.beer}


    Hastaroth
    11.12.2008, 10:16

    Πώς το ξέρεις αυτό;Μήπως δουλέύεις στην Υπηρεσία Εκδοσης Διαβατηρίων;

    Πάντως εγώ φαίνεται οτι δέν έχω σωσία,εκτός άν βρίσκεται σέ κάποιο άλλο σύμπαν.

    Αυτό είναι καλό γιατί όταν πεθάνω θά ξέρετε όλοι οτι ήμουν εγώ καί δέν θα βρεθώ στην περίεργη θέση να παρακολουθώ την κηδεία μου από το απέναντι πεζοδρόμιο...

     


    kamelia8
    11.12.2008, 18:34

    Ναι, είναι κι αυτό ένα θέμα. Σκέψου να βρεθείς προ απροόπτου και να δεις το όνομά σου στα συλληπητήρια της εφημερίδας.... {#emotions_dlg.happycrazy}


    jethroomi
    11.12.2008, 19:37

    Πριν χρονια καθημερινα, λογω δουλειας, περνουσα μπροστα απο ενα καφενειο. Πότε-πότε ενα γεροντακι μολις με εβλεπε να πλησιαζω εβγαινε εξω, απο το εν λογω καφενειο, και αρχιζε "Ελα να σε κερασω μια μπιρα ενα καφε ο,τι θες λεβεντη μου κλπ". Αλλες φορες το σκηνικο αλλαζε κι ακουγα τα μπινελικια της ζωης μου "Αλητη, κ...παιδο" κι ο,τι βαλει ο νους σας.

    Το βιολι τραβηξε καιρο, δεν του 'δινα σημασια, "Ας τον τρελλο στην τρελλα του" ελεγα, στο κατω κατω ηταν  γεροντακι.

    Το μυστηριο λυθηκε οταν ετυχε να περναω μπροστα απο το καφενειο με ενα φιλο μου. Το γεροντακι με ειδε και αρχισε να ξαναλεει για κερασματα κλπ. Δεν του εδωσα, και παλι, σημασια αλλα αυτη την φορα με αποκαλεσε με ονοματεπωνυμο που φυσικα δεν ηταν το δικο μου. Ο φιλος τοτε με κοιταει απο πανω μεχρι κατω και σκαει στα γελια "Ρε συ σε περναει για τον τάδε ποδοσφαιριστη"

    Τελικα ο σωσιας μου, που εξαιτιας του φιλου μου τον γνωρισα, ηταν ενας ποδοσφαιριστης της Γ΄Εθνικης που ναι μεν ειχε το ιδιο 'κοψιμο' με μενα αλλα ηταν πιο κοντος και πιο γεματος. Αναλογα λοιπον με τις επιδοσεις του στα γηπεδα ακουγα αυτα που ακουγα, για καιρο, απο τον φιλαθλο παπουλη.