ελληνική μουσική
272 online   ·  201.013 μέλη

Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

XeniaRodo
Βετεράνος
Chat
09.03.2011, 23:32
Kinezas έγραψε πάλι....
Katergaris
Περαστική Νότα
Chat
01.05.2011, 15:15

Παράθεση:

Το μέλος g30rge στις 13-06-2009 στις 23:30 έγραψε...

να ρωτησω κατι και εγω ??

λοιπον ειμαι 14 και μου αρεσει ενα κοριτσι (ειμαι τρελα ερωτευμενος:))αλλα οι φιλοι μου την θεορουν πουτ... γιατι κανει παρεα με ενα κοριτσι που ειναι καινουργιο και το θεορουν και αυτο πουτα.. για τον τροπο που ντυνετε

αλλα αλο ειναι το θεμα με αυτο το κοριτσι μιλαμε και ειμαστε κατα καποιο τροπο φιλοι και σε μια εκδρομη μου εδοσε το κινητο της και τωρα της στελνω υνηματα και μιλαμε και νομιζω εχει καταλαβει πως μου αρεσει αλλα τι να κανω? πως να της τα ζητησω και αν πρεπει να της τα ζητησω /?σε σχεση με τους φιλους μου (εγω ξερω πως δεν ειναι πουτ.. γιατι εχω μιλησει μαζι της αλλα ντρομε να το πω στους φιλους μου )

Λοιπον ακουστε και την δικη μου γνωμη που πιανει...φτανει να`χεις τα αρ...α ... Αρχικα κατσε διπλα της και μετα πες τι νεα..? και οταν απαντησει της λες θες να φιλιθουμε? και θα σου πει ναι λογικα αφου πιστευεις οτι ειναι τσιμπιμενη μαζι σου... :P Δοκιμασε το και πες μου το αποτελεσμα :D

DenTinPaleuwKastano
Περαστική Νότα
Chat
03.05.2011, 11:52

Αλανια θελω και εγω αμεση βοηθεια γιατι δεν την παλευω...Ειμαι 15 χρονον κ τα εχω με μια που τωρα κλεινει 14 και παει 15....τα εχουμε 8 μηνες.Της εχω δωσει να καταλαβει οτι την αγαπαω και την νοιαζομαι παρα πολυ και οτι ειμαι ικανος να κανω παρα πολλα για να ειμαστε μαζι για πολυ καιρο...δεν λεω με αφηνει να....πιανω τ παντα Wink Αλλα δεν θελει να ολοκληρωσουμε...της εχω εξηγησει οτι δεν το βλεπω καθαρα σαν sex αλλα σαν ερωτα μαζι της..και τις λεω διαφορα τετοια για να την πεισω και την πιεζω αρκετα{#emotions_dlg.confused1}....τι να κανω για να γινει αφτο αμεσα?να σταματισω να την πιεζω?ειναι οντως μικρη για κατι τετοιο οπως μου λεει ? {#emotions_dlg.sad}

απαντηστε οσοι εχετε πειρα αμεσα παρακαλωΩωΩ γιατι θα τρελαθω {#emotions_dlg.helpsmilie}

metalkristi
Συγχορδία Μινόρε
Chat
08.06.2011, 10:07
ροπαλο στο κεφαλι και σουρσιμο στην σπηλια???????????
Mizza
Περαστική Νότα
Chat
21.06.2011, 09:57

Εχω και εγω ενα προβληματακι{#emotions_dlg.helpsmilie}ωα οταν παω να της τα ζιτισω κομπλαρω γιατι φοβαμε αν μου πει οχι μιπος δεν ου μιλαει και δεν με θελει στην παρεα

George97
Περαστική Νότα
Chat
23.06.2011, 15:55

(το λεω απο τωρα, σορρυ για τα ορθογραφικα) Λοιπον μαγκα.εγω εχω να πω οτι στης μερες μας ειναι δυσκολο να τα ¨φτιαχις¨με καπια. Γιατι? Γιατι ο καθενας φοβατε τι θα πουν οι φιλοι/ες του/ης..

αυτο σημβενι σε πολους. οπος και σε εμενα. αλλα εγω του γραφο οσο μπορω. Και εγω στην υλικια σου ειμαι. 14.

σου ηπα εγω την αποψι μου. τωρα προς ολους εχω και εγω ενα προβλιμα.  οπος διαβασα το ειχε και ενας αλλος. Πιτε οτι τα φτιαχνις με αυτη που σου αρεση. Μετα, αλλα εγω δν ξερω τι να τισ πω. μερικες φορες (μερικες) απλοσ καθομε σαν τον μ@λ..α και την κιταω. Λοιπον, αν μποριτε και θελετε να μου πιτε μερικα πραγματα που μπορο να τις πως θα μου φανουν πολυ χρησιμα... Ευχαριστω

George97
Περαστική Νότα
Chat
23.06.2011, 16:01

Παράθεση:

Το μέλος DenTinPaleuwKastano στις 03-05-2011 στις 11:52 έγραψε...

Αλανια θελω και εγω αμεση βοηθεια γιατι δεν την παλευω...Ειμαι 15 χρονον κ τα εχω με μια που τωρα κλεινει 14 και παει 15....τα εχουμε 8 μηνες.Της εχω δωσει να καταλαβει οτι την αγαπαω και την νοιαζομαι παρα πολυ και οτι ειμαι ικανος να κανω παρα πολλα για να ειμαστε μαζι για πολυ καιρο...δεν λεω με αφηνει να....πιανω τ παντα Wink Αλλα δεν θελει να ολοκληρωσουμε...της εχω εξηγησει οτι δεν το βλεπω καθαρα σαν sex αλλα σαν ερωτα μαζι της..και τις λεω διαφορα τετοια για να την πεισω και την πιεζω αρκετα{#emotions_dlg.confused1}....τι να κανω για να γινει αφτο αμεσα?να σταματισω να την πιεζω?ειναι οντως μικρη για κατι τετοιο οπως μου λεει ? {#emotions_dlg.sad}

απαντηστε οσοι εχετε πειρα αμεσα παρακαλωΩωΩ γιατι θα τρελαθω {#emotions_dlg.helpsmilie}

1ον Ειναι μικρι για τετια αλλα και εσυ μην νομιζις οτι εισαι αρκετα μεγαλος..

2ον αυτα που σκευτεσε μετα τα 18.

3ον αν παραβλεψις το 2ο κιτα για προφιλαξις..

4ον και ναι σταματα να την πιεζις. αφου σου φινι να ¨πιανις¨να παντα ειναι απλο. σινεχιστε ετσι. οταν νιοσι αυτι ετιμι τοτε ξερις εσυ.

αυτα. και οπος ειπαμε Cool

sven
Σολίστ
Chat
23.06.2011, 16:18

Αν βλέπεις μια συνάντηση προσωπικοτήτων και ψυχών -ή και κορμιών- μέσα από μία οπτική τεχνικής/οδηγιών ή μαγειρικής συνταγής, τότε να είσαι σίγουρος πως η συνταγή αυτή ΠΟΤΕ δεν πρόκειται να πετύχει και το όποιο αποτέλεσμά της να σε ικανοποιήσει πραγματικά...

Pentatonikos
Φθασμένος
Chat
23.06.2011, 22:53
Wtf...? Η ορθογραφία καταργήθηκε στο δημοτικό...?
Foidel
Σολίστ
Chat
24.06.2011, 00:13
Ολα τα παιδια της ηλικίας μου μιλησανε ας μιλήσω και εγώ.Πρωτον Pentatonikos είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνησω μαζί σου...Τώρα οσον αφορά το θέμα η καλητερη επιλογή απο΄τι μου πει είναι να της τα ζητησεις στα ίδία .Τώρα εγώ σε συμβουλεύω να εξηγησεις τις ορμές και τις ανάγκες σου.Δεν λέω οτι είναι σωστο αλλά είναι πλέον συνηθισμενο.^-^
ixthis
Σολίστ
Chat
24.06.2011, 06:57

Ω παιντατωνοικως τα φτεοι ωλα!!!!!!

να μαθις {#emotions_dlg.whistling}

-----------------
κατά βάθος όλοι ξέρουμε..........

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ixthis στις 24-06-2011 06:58 ]

Pentatonikos
Φθασμένος
Chat
24.06.2011, 07:08

Παράθεση:

Το μέλος Foidel στις 24-06-2011 στις 00:13 έγραψε...

Πρωτον Pentatonikos είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνησω μαζί σου...

Τιμή μου... {#emotions_dlg.rolleyes}

metalkristi
Συγχορδία Μινόρε
Chat
24.06.2011, 13:55
ουτε ενας για την σπηλια εεεεε???κριμα..............
ixthis
Σολίστ
Chat
24.06.2011, 19:09
εγω μεταλ πάμε στη σπηλιά να κανουμε μπίτσ πάρτυ χαχαχαχ φωναξε και τον τάσο χαχα
metalkristi
Συγχορδία Μινόρε
Chat
28.06.2011, 09:46
εγηνε σοφι το θεμα ειναι ομως οτι θα ειναι σκοτεινα.........θα βλεπει?????????αυτος θα ανοιξει διαλογο με κανα βραχο!!!!!!!!!
Foidel
Σολίστ
Chat
28.06.2011, 16:03

Παράθεση:

Το μέλος ixthis στις 24-06-2011 στις 06:57 έγραψε...

Ω παιντατωνοικως τα φτεοι ωλα!!!!!!

να μαθις {#emotions_dlg.whistling}

-----------------
κατά βάθος όλοι ξέρουμε..........

Καλό!!!

MikeGnR
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
28.06.2011, 18:18
Εγώ να προσθέσω πως αν δεν περνάτε καλά και χωρίς σεξ τότε δεν θα πετύχει ποτέ το γλυκό. Αν κάθε φορά που την βλέπεις βαριέσαι και περιμένεις μόνο αυτό που περιμένεις τότε παράτα τα... Θα βρείς μόνος σου μετά τον δρόμο. Μην σέρνεις ποτέ και κανέναν να σε ακολουθήσει σε μονοπάτι που δεν θέλει να διασχίσει.
stratos1997
Περαστική Νότα
Chat
29.06.2011, 07:28
καλησπέρα παιδιά.Είμαι από iPad γιαυτο αν βγουν περιεργεε λέξεις με συγχωρειτε. λοιπόν είμαι 14 χρόνων.Όπως όλα τα παιδιά στην ηλικία μου συναντούν τους πρώτους τους εφηβικους έρωτες (όπως θα είδατε και παραπάνω).εγώ αγαπάω ( δεν το πάω σεξ και βλακιες) ένα κορίτσι που μένει Θεσσαλονίκη κ είναι 10 λεπτά διαδρομή...την έχω δει από κοντά 2 φορές.Αν τα φτιάξουμε μόνο απο Skype k fb θα τα λέμε.Αν ήταν στο χέρι μ θα κανά ότι μπορούσα για να είμαι μαζί της.Πως μπορ΄ω να της το φέρω χωρίς να ...μπλοκάρει... Και πάνω στην γρηγορη σκέψη να πει όχι; ένα θετικό στοιχείο (πιστεύω)είναι ότι σε τεστ το Facebook που έλεγε αγαπησες ποτέ τον στρατό απάντησε ναι. Τώρα δεν ξέρω...Παιδιά όσοι μπορείτε βοηθηστε. προς θεού μην γράφετε ασεμνα πράματα για αυτήν κ για μένα καθώς και χαζομαρες όπως κουτουπο σε την και τέτοια σας ευχαριστώ πολύ...Απο 12 η ώρα τοβραδυ σας διαβάζω...ξενυχτισα ;) Θα ακούσω τις συμβουλές σας και θα πράξη ανάλογα..Άλλοστε ποτέ δεν την είχα για να την χάσω ευχαριστώ κ παλι
<3 <3

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stratos1997 στις 29-06-2011 07:41 ]

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stratos1997 στις 29-06-2011 08:08 ]

stratos1997
Περαστική Νότα
Chat
29.06.2011, 07:31

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stratos1997 στις 29-06-2011 07:32 ]

Foidel
Σολίστ
Chat
29.06.2011, 08:51

Πρώτον πως μπορείς να είσαι 12 ετών και ταυτόχρονα Διευθυντής Ραδιοφ.Σταθμού;Δεύτερον δεν έχεις σχηματίσει μια πλήρη εικόνα για την κοπέλα αυτή αφού την έχεις δει μόνο 2 φορές.Τρίτον δεν είναι απαραίτητα καλό το ότι αγάπησε τον Στράτο.Ο χρόνος είναι παρελθοντικός οπότε και η απάντηση διφορούμενη.Άλλωστε οι πραγματικοί έρωτες δεν γεννιούνται μέσω Skype και Facebook.Ψάξε κάτι πιο κοντά σου...

-----------------
Tα χρέη, το άδικο, o εαυτός σου, ο χρόνος τελικά υπάρχει μόνο ένας τρόπος να τουs ξεφύγεις, εκτός φυσικά απ’ το τρέξιμο: η άνευ όρων εμπιστοσύνη στην απόλυτα δική σου τρέλα.

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Foidel στις 29-06-2011 08:54 ]