ελληνική μουσική
    537 online   ·  210.907 μέλη

    Πως μπορώ να ρίξω κορίτσι ή γυναίκα;

    FilimegasNikos
    01.02.2013, 20:28

    ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΙΞΕΙΣ Η ΤΡΙΚΛΟΠΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ.......Smile


    ORFEASMIRSINIS
    01.02.2013, 20:35
    byss
    02.02.2013, 20:30

    Το παν είναι να είσαι ειλικρινής και όπως σου βγει!


    ultragate7
    28.02.2013, 16:26
    καλησπερα ειμαι 17,5 και μου αρεσει απιστευτα μια γυναικα 25 χρονων!!!μιλαμε στο face και εχουμε κανονισει να βρεθουμε δεν ξερω πωσ να τησ συμπεριφερθω και φοβαμαι μηπωσ κολλησω!!!και γινω ρεζιλι επειδη ειναι μεγαλυτερη...φαινεται να ειναι θετικη στο ενδεχομενο να γινει κατι αλλα δεν μπορω να το καταλαβω!!μπορειτε να με βοηθησετε να συμπεριφερθω σωστα και να προχωρησει σε κατασταση>???
    James1993
    15.03.2013, 17:01
    Καλησπερα.Eχω μια διαφωνια με ενα φιλο μου για ενα θεμα και ειπα να γραψω εδω να με διαφωτισετε! Του αρεσει πολυ του φιλου μου μια κοπελα απο το facebook που παει λυκειο(αυτος φοιτητης).της εκανε λαικ σε κτ φωτο και της εστειλε μτ μνμ να χαμογελας σε ολες γτ σου παει πολυ και κτ τετοια..και αυτη του απαντησε :θα το εχω υποψην! :) εγω του λεω οτι με αυτο ειναι σα να τρωει πορτα γιατι θα μπορουσε να του πει ενα ευχαριστω.αυτος λεει οτι μια χαρα ειναι.εσεις τι λετε?
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    15.03.2013, 19:46

    Καλησπέρα. Μου απάντησες για τον εαυτό σου. Δεν μου απάντησε και ο φίλος σου. Ε.Σ.


    James1993
    15.03.2013, 20:00
    κοιτα θες να μου εξηγησεις τι εννοεις?οτι του απαντησε ετσι επειδη δεν τον ξερει?
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    16.03.2013, 16:52

    Καλησπέρα. Ο φίλος σου γουστάρει τη κοπέλα. Εάν έχει εμπιστοσύνη στη κρίση του για τις γυναίκες, ας κάνει το πρώτο βήμα για να δει τι παίζει με το κορίτσι. Αυτό εννοώ. Ε.Σ.


    Ner0
    16.03.2013, 19:59

    Παράθεση:

    Το μέλος James1993 στις 15.03.2013, 17:01 έγραψε...

    Καλησπερα.Eχω μια διαφωνια με ενα φιλο μου για ενα θεμα και ειπα να γραψω εδω να με διαφωτισετε! Του αρεσει πολυ του φιλου μου μια κοπελα απο το facebook που παει λυκειο(αυτος φοιτητης).της εκανε λαικ σε κτ φωτο και της εστειλε μτ μνμ να χαμογελας σε ολες γτ σου παει πολυ και κτ τετοια..και αυτη του απαντησε :θα το εχω υποψην! :) εγω του λεω οτι με αυτο ειναι σα να τρωει πορτα γιατι θα μπορουσε να του πει ενα ευχαριστω.αυτος λεει οτι μια χαρα ειναι.εσεις τι λετε?

    μια κοπελα απο το φεισμπουκ..ραιτ..εγω λεω να βγει καμια βολτα εξω ο φιλος σου και να παει να την πεσει σε οποια του αρεσει.Ακου εκει "εκανε λαικ"..


    johnsala
    17.03.2013, 01:26

    παιδια ειμαι σε αδιεξοδο. το κοριτσι που ααγαπαω ειναι στην ηλικια μου (14).Ομως αυτη αλλαζη τους αντρες σαν τα πουκαμισα αλλα δεν ειναι π.....ανα.οποτε παω να της μιλησω για αυτο το θεμα παντα με προλαβαινει και μου λεει πως παλι τα εφτιαξε με καποιον αλλον και παλι εγω δεν της μιλαω για αυτο το θεμα . τι να κανω{#emotions_dlg.helpsmilie}να της μιλησω ή οχι


    xristinaseagapw
    27.03.2013, 01:21
    γεια σας παιδια ειμαι 15 χρονων ειμαι φουλ ερωτευμενος με μια κοπελα!!! Η οποια ειναι και στο σχολειο μου..της το εχω πει της ανοιξα την καρδια μου και αυτη ειπε να μεινουμε οπως πριν χ δηλαδη δεν μπορω ομως την αγαπαω και πρεπει να την κερδισω πλσ χελπ παιδια καιγομαι δν μπορω να φαω ουτε να κοιμιθω
    chrisar
    19.04.2013, 22:33

    Καλησπέρα. Είμαι 13 χρονων και μου αρεσει παρα πολυ ενα κοριτσι με το οποιο δεν γνωριζομαστε καθολου. Το θεμα ειναι πως δεν ξερω πως να την πλησιασω και να γινουμαι φιλοι. Σας παρακαλω, μπορειτε να μου βρείτε μια λυση γιατι μου αρεσει πολυ;;


    Iam12
    09.05.2013, 20:09

    Γεια σε όλους!
    Είμαι 12 (όπως θα καταλάβατε και από το όνομα :Ρ ) και έχω μια (προσωρινά) φίλη από τα 4 μου... τον τελευταίο χρόνο εγώ δεν την βλέπω μόνο σαν φίλη... από όσο ξέρω δεν είχε ποτέ αγόρι ούτε εγώ κορίτσι (να λείπουν τα σχόλια, όχι δεν είναι άσχημη -.- like να κάνετε :Ρ ) any help? 
    και ΟΧΙ δεν θα της βάλλω τρικλοποδιά! 
    Υ.Γ. Δεν θα ήταν κακό να επιλέγαμε ΕΜΕΙΣ τον κοδικό μας :@


    Suzie
    09.05.2013, 22:06

    Λοιπόν παιδιά επειδή βλέπω πολλούς καψούριδες εδώ και οι απαντήσεις είναι μόνο από άντρες θα μιλήσει και ένα κορίτσι!!Τα κορίτσια συνήθως θέλουμε κάποιον ο οποίος να είναι και λίγο αληταριό αλλά παράλληλα και καλό παιδί.Βέβαια αυτά είναι λίγο δύσκολο να συνδυαστούν αλλά δε γίνεται να 'χετε απαιτήσεις μόνο εσείς από μας!αν αυτά τα δύο κάποιος δεν τα διαθέτει,υπάρχει και άλλος δρόμος...Ας πούμε θες μία κοπέλα..ο καλύτερος τρόπος να της το πεις είναι να την πιάσεις και να της μιλήσεις στα ίσια.Αν πιστεύεις ότι είναι νωρίς να κάνεις κάτι τέτοιο ή είσαι ντροπαλός ξεκίνα να την πολυορκείς και να δείχνεις το ενδιαφέρον σου.Να την κοιτάς που και που(όχι και σε ενοχλητικό βαθμό γτ εκει καταντάς κουραστικός) ή να ρωτάς για εκείνη σε πολύ κοντινά της άτομα(πχ την κολλητή της που σιγουρα θα της τα μεταφερει ολα).Όταν περάσεις αυτό το στάδιο πιάστην να της μιλήσεις στα ίσια...αντρίσια ρε παιδί μου!!και κατα τη γνώμη μου όχι από το fb...είναι προτιμότερος ο παραδοσιακός τρόπος γτ από το ίντερνετ είναι σαν να είσαι χέστης να τα πεις από κοντά.

    Αααα και αυτές τις βλακείες που κάποιοι βρίζουν ή τσακώνονται με το κορίτσι που γουστάρουν είναι κάπως ντεμοντέ και παιδικό,μην το επιχειρίσετε!!

    υ.γ:Εύχομαι να βοήθησα{#emotions_dlg.biggrin}


    stebariakos
    23.06.2013, 03:23
    re guys den boh8ate kai emena ? pws na ri3w mia kopela mesw FB ? kai an anarwtieste to gt mesw fb h apanthsh einai h e3hs? gt menei 20 xiliometra makria(10 lepta me ama3i)
    Chrysanna
    23.06.2013, 03:46

    Καν' της δώρο μία σύνδεση ADSL ( απεριόριστη,ε; )...

    ...και να εύχεσαι να μην βρεθεί κανείς να της πάρει κανένα tablet! Είναι άτιμα αυτά τα θηλυκά.

    Α! Ποτέ μα ποτέ, μην της πάρεις smartphone.

    Αν μάθει ότι μπορεί να συνδέεται και εκτός σπιτιού, θα σου ξεπορτίζει συνέχεια!

    Καλή τύχη!


    -----------------

    I may be crazy, but it keeps me from going insane...!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 23-06-2013 15:36 ]


    crosroads
    23.06.2013, 14:06

    Την κοιτας εντονα . Αυτη τυχαινει (?) να κοιταει προς το μερος σου .Γινεται κανα δυο φορες ακομα αυτο .Ε παει , μεχρι να  της μιλησεις ζεις με την ψευδαισθηση οτι σε γουσταρει...


    trelakias
    23.06.2013, 22:45
    Κατ' αρχας... την έκανες add?
    sillia
    23.06.2013, 22:46

    χαχαχαχαχαχαχαχ Παναγιώτη {#emotions_dlg.lol}

    Το πιο σημαντικο χαχαχαχαχαχχα 


    TRAVELOGUE
    23.06.2013, 22:47

    Δεν μπορείς!!! Απλά δέξου το!!! {#emotions_dlg.biggrin}