ελληνική μουσική
    1013 online   ·  210.856 μέλη

    sillia On Air:Μηνυματα!

    sillia
    28.05.2008, 17:34

    Σήμερα 2-4 θα είμαστε μαζί στο μουσικό ονειροδρόμιο¨.........ΑΥΤΟ σωστά να το πείτε!!!! ------ οκ το ξέρουμε sillia το βλέπουμε στο πρόγραμμα !!!!!

    Ναι αλλά θα είμαστε διαφορετικοί σήμερα!!!!!Βέβαια αυτό μην το δέσετε πολύ σφχτά και ο κόμπος δεν λύνεται{#emotions_dlg.tt2}γιατί υπάρχει πάντα και το ενδεχόμενο λάθους{#emotions_dlg.sad}και όλα να πάνε στραβά ...και να αρμενίσουμε και πάλι με λίστα{#emotions_dlg.walkman}

    Αν όλα όμως πάνε με τις ευχές μας{#emotions_dlg.thumbup}κι έχουμε μια πιο άμεσση επικοινωνία {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}και ολα κυλίσουν όμορφα να ευχαριστήσω πολύ τα αξιότιμα μέλη μας...

    Αlkyoni...φιλάκια γλυκειά μου !!!το πάλευε μαζί μου (αν και έχω μια μικρή υποψία {#emotions_dlg.mad}οτι σκοπίμως ήθελε να με κρατάει μέχρι τα ξημερώματα{#emotions_dlg.tt2}για συντροφιά!!! Ολο δεν σ ακούω μου έλεγε,,,και μάλιστα εβαζε και το καθόλου...για να δίνει έμφαση στο πρόβλημα{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Να ευχαριστήσω και το driveraki moy ton soulrock kai ton deos που δέχτηκαν να ρίξουν μια ματιά στις χαζοκάρτες ήχου μου{#emotions_dlg.blink}και προσπάθησαν να βοηθήσουν!!

    Και βέβαια τον tasmar mas...κι αυτός μας έδωσε την άποψή του !!!!!!!!!

    Σας ευχαριστώ παιδιά!!!!!!!!!!!

    Και μακάρι να μην φάμε ήττα και μάλιστα νυχτιάτικα{#emotions_dlg.sad}

    Τά λέμε{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.clap} ....αν τα πούμε...{#emotions_dlg.clap}

    διαφορετικά...{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}

     


    -----------------
    Oταν σταματήσεις να παριστάνεις κάτι, τότε γίνεσαι KΑΤΙ http://blogs.musicheaven.gr/sillia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 05-07-2008 02:25 ]





    επισυναπτόμενα: sillia on air_.jpg 
    mellia
    29.05.2008, 00:20

    Συλλιάκι διάβασα καλά? απόψε θα μιλήσεις? τώρα δηλαδή εγώ έχω την πρόκληση να μείνω άγρυπνη με 38 πυρετό (ξανά-μάτα-πάλι) να ακούσω? βρε κορίτσι ξέρεις πόσο καλά περνάω με την εκπομπούλα σου! έτσι και τα καταφέρω χαλάλι σου! άντε και καλή επιτυχία εύχομαι!!!

    ΥΓ: να ηρεμήσει επιτέλους και αυτή η ταλαιπωρημένη Αλκυόνη!!!


    sillia
    29.05.2008, 00:53

    Aπόψε χαχαχαχαχχα θα μιλήσω ναι ....αλλα εσεις θα με ακού{#emotions_dlg.walkman}σετε?????

    Λίγο χλωμό το βλέπω και σήμερα ...αν πάρω απο τα δοκιμαστικά που μου έστειλε η alkyoni

    Οπότε μάλλον για ενα δίωρο δοκιμαστικό είμαστε και σήμερα{#emotions_dlg.lol}

    Αν έχεις πυρετούλι κάνε αυτό που θα κάνει εσένα να νοιώσεις καλύτερα{#emotions_dlg.yes}

    Εχουμε καιρό να τα λέμε άλλωστε!!!{#emotions_dlg.walkman}σου εύχομαι περαστικούλια!!!

    φιλάκια!!!!!!!!!!!


    -----------------
    Oταν σταματήσεις να παριστάνεις κάτι, τότε γίνεσαι KΑΤΙ http://blogs.musicheaven.gr/sillia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 05-07-2008 02:26 ]


    alkyoni
    04.06.2008, 05:19

    {#emotions_dlg.thumbup}"ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ!!!"{#emotions_dlg.thumbup}

    {#emotions_dlg.walkman}





    επισυναπτόμενα: soundcheck_bird_.jpg 
    sillia
    05.06.2008, 00:49

    Σήμερα μετά απο αρκετές  δοκιμαστικές της ντροπής{#emotions_dlg.sad}και πιστεύοντας οτι μπορούμε να κάνουμε μια αξιοπρεπή και με το μέτωπο ψηλά{#emotions_dlg.tt2}εκπομπή{#emotions_dlg.tt2}(ο πληθυντικός κολλάει γιατί δεν ήμουν μόνη στην όλη προσπάθεια)......΄και μερίδιο ευθύνης για ότι συμβεί έχει και η ηχολήπτρια{#emotions_dlg.smartass} {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    2-4 ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΧΑΡΑΞΕΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap} ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

    αν όλα πάνε καλά.....sillia

    AN κάτι στραβώσει θα σας δώσω αύριο το δεύτερο μέλος ΓΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Oταν σταματήσεις να παριστάνεις κάτι, τότε γίνεσαι KΑΤΙ http://blogs.musicheaven.gr/sillia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 05-07-2008 02:27 ]





    επισυναπτόμενα: sillia on air_.jpg 
    mellia
    05.06.2008, 00:55

    Άντε βρε κορίτσι, καλή επιτυχία αυτήν τη φορά!!!!
    (αν είμαι ξύπνια θα μου βάλεις και ένα κομματάκι από Ιωαννίδη που θέλω?)Smile


    sillia
    05.06.2008, 01:00

    ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΑΦΗΣΩ!!!!!!!!!! {#emotions_dlg.tt2}ΕΞΩ???


    alkyoni
    05.06.2008, 02:05

     

    Η "ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΗΧΟΛΗΨΙΑΣ" ΕΧΘΕΣ ΣΗΚΩΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑΑΑΑ!!!{#emotions_dlg.clap}

    SILLIA... ΚΑΛΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΚΑΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!{#emotions_dlg.blush}

    ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΟ!!! ΛΑΒΑΤΕ ΘΕΣΕΙΣ....!!!{#emotions_dlg.walkman}

    SILLIA IS ON AIR !!!! TUNE IN ... RADIO MUSICHEAVEN http://listen.musicheaven.gr





    mellia
    05.06.2008, 02:17

    ΜΙΛΗΣΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    ΑΛΚΥΟΝΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}


    mellia
    05.06.2008, 06:06

    Λοιπόν μετά την πρώτη live πανελλήνια της Σίλλιας και αφού το έκλεισα το μαγαζί μαζί με την Αλκυόνη, κάνω την αρχή. Θερμή παράκληση να δείξετε όλοι την κατανόησή σας, ξενυχτισμένα παιδιά είμαστε{#emotions_dlg.sleep1}, μην μας πάρετε με τις ντομάτες!!!{#emotions_dlg.blush}

     

     

    «…Έκλεισε το τηλέφωνο, σηκώθηκε από την πολυθρόνα, άνοιξε την πόρτα και βγήκε έξω. Ήταν αποφασισμένος για όλα! Τόσο καιρό και να τον κοροιδεύει έτσι, πάει πολύ! Ο αέρας φυσούσε μανιασμένος και το δέντρο της αυλής κόντευε να ξεριζωθεί! Τι καιρός και αυτός καλοκαιριάτικα! Προχώρησε στο στενό δρομάκι και κατευθύνθηκε στο γνωστό σημείο όπου κάθε Πέμπτη την συναντούσε. Σήμερα, είπε μέσα του, θα το ξεκαθαρίσω μια για πάντα! Πήγε και την βρήκε στον γνωστό πάγκο, φανερά απασχολημένη. Άρπαξε ένα ροδάκινο στα αριστερά και το έφαγε, έκανε έναν μορφασμό και έφτυσε το κουκούτσι! Βέβαια! τόσο καιρό τον κορόιδευε! Του έδινε τα ξινά από τα δεξιά του πάγκου!»

    ΥΓ: Σίλλια ευχαριστούμε για την ωραία παρέα!!!! Καλές συνέχειες!!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mellia στις 05-06-2008 06:07 ]


    driverbulba
    05.06.2008, 13:32

     

    Ήταν μια μέρα όμορφη…. Τα κουκούτσια χαίρονταν στην αυλη! Ο αέρας φυσσούσε τα ανθισμένα δεντράκια και τα πουλάκια κελαηδούσαν! Η μαμά-κουκούτσι μιλούσε στο τηλέφωνο και ο μπαμπάς-κουκούτσι καθόταν στην πολυθρόνα και άκουγε την Sillia στο ράδιο MusicHeaven να ΣΚΙΖΕΙ!!!!!!!!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap} ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ!!!!


    maikempty
    05.06.2008, 14:17

     

    Έτοιμο και  το δικό μου !!!

     

    Σπάζοντας το τηλέφωνο στον τοίχο πίσω του και αφού είχε είδη πετάξει την αγαπημένη πολυθρόνα του έξω από το παράθυρο πετάχτηκε σαν ένα σύννεφο καπνού και αέρα στον δρόμο….μόνο και μόνο για να γλιστρήσει πάνω στα κουκούτσια της μαγικής κολοκύθας που είχε πετάξει πριν από λίγο πάνω στο δέντρο από το μπαλκόνι …μα τι άδοξο τέλος για τον ηρωα μας!!!

    {#emotions_dlg.happycrazy}


    thaliey
    05.06.2008, 15:25

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 05-06-2008 στις 02:05 έγραψε...

     

    Η "ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΗΧΟΛΗΨΙΑΣ" ΕΧΘΕΣ ΣΗΚΩΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑΑΑΑ!!!{#emotions_dlg.clap}

    SILLIA... ΚΑΛΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΚΑΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!{#emotions_dlg.blush}

    ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΟ!!! ΛΑΒΑΤΕ ΘΕΣΕΙΣ....!!!{#emotions_dlg.walkman}

    SILLIA IS ON AIR !!!! TUNE IN ... RADIO MUSICHEAVEN http://listen.musicheaven.gr






    ειμαστε αλκυονη μ μια χαρα!!!!!τα σπαει η φωνη της σιλλιασ!!!{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.rockon}


    thaliey
    05.06.2008, 15:37

    αερας αερας αερας φυσηξε λοιπον...καθως περνουσα μεσα στο δασος........και ξαφνου περπατωντας πεταχτηκε ενα κουκουτσι απ το πουθενα ...μαλλον θα ταν απο καποιο δεντρο εκει γυρω.............δεν εδωσα σημασια συνεχισα τον δρομο μου περπατουσα για ωρες κ μετα απο πολλη κουραση και διψα και ανησυχια γιατι το κινητο δεν επιανε κατω απο τοσο πρασινο ....βρηκα επιτελους ενα μαγαζι μπηκα μεσα τρεχοντας και ειδα μπροστα μου μια πολυθρονα...........αραξα πηρα ενα καφε και βρηκα την ηρεμια μου για .....ωρα.......ωσπου κατι ηρθε να μου σταματησει την ηρεμια μου...........και ειπα¨"ποιος φωναζει ποιος πληγωνει τη σιωπη...τι να θελει να μου πει"και ναι ηταν το τηλεφωνο το οποιο χτυπουσε.........{#emotions_dlg.biggrin} λοοοοοοοοοοοοοολ(καλα δεν εια τοσο καλο αλλα ο τωρα αυτο μου ρθε)!!!!{#emotions_dlg.rockon}


    -----------------
    Photobucket

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : thaliey στις 05-06-2008 15:38 ]


    Marianoulaki
    05.06.2008, 15:50

    Καθως ο αερας φυσουσε δυνατος εξω απο το σπιτι της Αννουλας,εκεινη καθισμενη στη πολυθρονα της γιαγιας χαζευε τα κλαδια των δεντρων που ταλαντευονταν δυνατα.Το τηλεφωνο χτυπουσε μανιοδος,ηταν το αγορι της,μολις χωρησανε και εκανε τα παντα να επικοινωνησει μαζι της.Εκεινη του ειχε ξεκαθαρισει οτι δε θελει επαφες μαζι του αλλα αυτος "μυαλο κουκουτσι", μετα απ οσα της εκανε ηθελε απλα να της πει "Δεν ειναι αυτο που νομιζεις!"...


    CROSS
    05.06.2008, 16:50

    Σίλλια,..έχεις την γλυκύτερη φωνή που έχω ακούσει ποτέ στο ραδιόφωνο...''συγχαρητήρια για την εκπομπή σας''{#emotions_dlg.lol}

    Ορίστε και το κειμενάκι μου....

    ''Χτύπησε το τηλέφωνο και το σήκωσα με μισή καρδιά..Δεν ήθελα να γίνει αυτό..όχι δεν ήθελα,αλλά δεν είχα άλλη επιλογή..

    -Βεβαίως και ισχύει το ραντεβού,όπως είχαμε πεί,στις 5 το απόγευμα....θα σας περιμένω.

    Ξεκίνησα νωρίτερα για να έχω όσο χρόνο χρειαζόμουν.Ξεκλείδωσα την βαριά καγκελόπορτα και βρέθηκα στην αυλή..ήταν γεμάτη ξερά φύλλα.Πήγα κατευθείαν στο αγαπημένο μου μέρος,στο μεγάλο δέντρο,που χαιρόμουν τη δροσιά του ίσκιου του κάθε καλοκαίρι..τότε που αυτό το μέρος έσφιζε απο ζωή..Σαν να βλέπω ακόμα την παλιά κουνιστή πολυθρόνα,με τις κρυμμένες καραμέλες στα μαξιλάρια...εδώ καθόμουν το απομεσήμερο,περιμένοντας να ξυπνήσουν ''οι μεγάλοι''και να πάμε στη θάλασσα.

    Δίπλα, 2-3 ραγισμένες γλάστρες και τα παρτέρια,άδεια πια,δίχως ίχνος βλάστησης μέσα τους.Θυμάμαι που έτρεχα με λαχτάρα έχοντας 2 μισοφαγωμένα ροδάκινα στο χέρι, έβγαζα τα κουκούτσια,και τα φύτευα,για να αποκτήσω κάποτε τη ''δική μου'' ροδακινιά..

    -Θα φυτρώσουν παππού,έστι δεν είναι?

    -Θα φυτρώσουν..θα φυτρώσουν,απαντούσε εκείνος,και εγώ κατενθουσιασμένος κατηφόριζα με τους ''μεγάλους''προς τη θάλασσα...να παίξω με τα κύμματα.Κάθε Αύγουστο,έχει πολύ αέρα εδώ. Το μελτέμι κάνει τη θάλασσα να χορεύει....''

    {#emotions_dlg.blush}

     


    mellia
    05.06.2008, 17:26

    Παράθεση:

    Το μέλος driverbulba στις 05-06-2008 στις 13:32 έγραψε...

     

    Ήταν μια μέρα όμορφη…. Τα κουκούτσια χαίρονταν στην αυλη! Ο αέρας φυσσούσε τα ανθισμένα δεντράκια και τα πουλάκια κελαηδούσαν! Η μαμά-κουκούτσι μιλούσε στο τηλέφωνο και ο μπαμπάς-κουκούτσι καθόταν στην πολυθρόνα και άκουγε την Sillia στο ράδιο MusicHeaven να ΣΚΙΖΕΙ!!!!!!!!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap} ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ!!!!



    είμαστε μια ωραία κουκουτσο-παρέα!!!!!{#emotions_dlg.biggrin}
    Bulbaki δαγκωτό!!!!{#emotions_dlg.thumbup}


    sillia
    05.06.2008, 17:53

    Παράθεση:

    Το μέλος CROSS στις 05-06-2008 στις 16:50 έγραψε...

    Σίλλια,..έχεις την γλυκύτερη φωνή που έχω ακούσει ποτέ στο ραδιόφωνο...''συγχαρητήρια για την εκπομπή σας''{#emotions_dlg.lol}

    Ορίστε και το κειμενάκι μου....

    ''Χτύπησε το τηλέφωνο και το σήκωσα με μισή καρδιά..Δεν ήθελα να γίνει αυτό..όχι δεν ήθελα,αλλά δεν είχα άλλη επιλογή..

    -Βεβαίως και ισχύει το ραντεβού,όπως είχαμε πεί,στις 5 το απόγευμα....θα σας περιμένω.

    Ξεκίνησα νωρίτερα για να έχω όσο χρόνο χρειαζόμουν.Ξεκλείδωσα την βαριά καγκελόπορτα και βρέθηκα στην αυλή..ήταν γεμάτη ξερά φύλλα.Πήγα κατευθείαν στο αγαπημένο μου μέρος,στο μεγάλο δέντρο,που χαιρόμουν τη δροσιά του ίσκιου του κάθε καλοκαίρι..τότε που αυτό το μέρος έσφιζε απο ζωή..Σαν να βλέπω ακόμα την παλιά κουνιστή πολυθρόνα,με τις κρυμμένες καραμέλες στα μαξιλάρια...εδώ καθόμουν το απομεσήμερο,περιμένοντας να ξυπνήσουν ''οι μεγάλοι''και να πάμε στη θάλασσα.

    Δίπλα, 2-3 ραγισμένες γλάστρες και τα παρτέρια,άδεια πια,δίχως ίχνος βλάστησης μέσα τους.Θυμάμαι που έτρεχα με λαχτάρα έχοντας 2 μισοφαγωμένα ροδάκινα στο χέρι, έβγαζα τα κουκούτσια,και τα φύτευα,για να αποκτήσω κάποτε τη ''δική μου'' ροδακινιά..

    -Θα φυτρώσουν παππού,έστι δεν είναι?

    -Θα φυτρώσουν..θα φυτρώσουν,απαντούσε εκείνος,και εγώ κατενθουσιασμένος κατηφόριζα με τους ''μεγάλους''προς τη θάλασσα...να παίξω με τα κύμματα.Κάθε Αύγουστο,έχει πολύ αέρα εδώ. Το μελτέμι κάνει τη θάλασσα να χορεύει....''

    {#emotions_dlg.blush}

     



    Tι διαβάζουν τα ματάκια μου!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.eek} Καλέ όταν κυκλοφορήσει το βιβλίο θέλω να προλάβω ...μην εξαντληθει και περιμένω δεύτερη έκδοση{#emotions_dlg.ohmy}ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ

    Σ ευχαριστώ CROSS μου που είσαι στην κουκουτσοπαρεούλα μας{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.clap}

    το κείμενό σου μου λέει πολλά !!!!!!! φιλάκιSmile


    sillia
    05.06.2008, 18:19

    Μπήκαμε  δυναμικά και τίποτα μα τίποτα δεν θα σταματήσει την ΚΟΥΚΟΥΤΣΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}ΤΊΠΟΤΑ δεν θα μας χαλάσει{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Είστε τα καλύτερα κουκουτσάκια που έχω ποτέ συναντήσει!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ{#emotions_dlg.biggrin}

    Θα γράψω κι εγώ το δικό μου {#emotions_dlg.lol}

    Εξω θα με αφήσετε εμένα{#emotions_dlg.happycrazy}

    Αυτή η σελίδα θα είναι η ΔΙΚΗ ΜΑΣ σελίδα....

    Και το παραμύθι αρχινά......μια φορά κι έναν καιρό ήταν ενα όμορφο χωριουδάκι που το έλεγαν ΚΟΥΚΟΥΤΣΟΧΩΡΙ ... Οι κάτοικοι του ζούσαν ευτυχισμένοι . μακρυά απο προβλήματα και το άγχος των της πόλης !!! Την ονομασία του, το χωριό την πήρε απο αυτούς που το κατοικούσαν {#emotions_dlg.lol}ΚΟΥΚΟΥΤΣΟΠΑΡΕΑΚΙΔΕΣ τους έλεγαν ,κι έτσι το χωριό πήρε απο το όνομα τους{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Η ιστορία συνεχίζεται...χαχααχχαχα

    ΝΑΙ ΝΑΙ είναι σειρά στο radiomusicheaven και μπορούμε να παρακολουθούμε τα επεισόδεια της κάθε Τετάρτη 2-4 λίγο πριν ξημερώσει!!!!!!


    -----------------
    Βάλτε στόχο το φεγγάρι... έστω και αν δεν τον πετύχετε, τουλάχιστον θα βρεθείτε ανάμεσα στ' αστέρια...Πατάμε στέρεα στη γη, κοιτώντας ΨΗΛΑ...http://blogs.musicheaven.gr/sillia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 05-06-2008 18:20 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 05-07-2008 02:29 ]





    επισυναπτόμενα: sillia on air_.jpg 
    SouLRocK
    06.06.2008, 02:22

    ο Τζακ καθόταν προβληματισμένος και σκεφτικός στην πολυθρόνα του... τον είχαν κοροιδεψει δινοντας του αυτα τα κουκούτσια για μαγικά...  καθώς πήγε να σηκώσει το τηλέφωνο που χτυπούσε τα πεταξε εξω... αφηνοντας να τα παρασυρει ο δυνατός αέρας... Ξαφνικά... ακούει ενα τρομερό θόρυβο... γυρίζει και τι να δει? εξω απο το σπίτι του είχε φυτρώσει ενα πελώριο δέντρο από το πουθενά... φτάνοντας τόσο ψηλά,όσο το μάτι του μπορούσε να δει...

    (Ο Τζακ και τα μαγικά κουκούτσια.... χαχαχα!)