ελληνική μουσική
    581 online   ·  210.908 μέλη
    gate
    29.04.2003, 00:31
    Quote:

    29-04-2003 στις 00:28, Steppenwolf wrote:
    Ebala ki egw mia photografia.... Egw kai o Arkoudos mou! :P



    Μάλλον... ο αρκούδος σου κι εσύ...
    Steppenwolf
    29.04.2003, 01:17
    ha ha ha
    eva
    01.05.2003, 13:35
    Ena prwtomagiatiko stefani me polli, polli agapi apo tin kipro kai emena gia ola ta meli kai episkeptes tou site!
    jimid
    05.05.2003, 05:11
    Geia sas!
    Me lene Dimitri kai spoudazw stin Agglia.
    Evala mia fwtografia mou apo to studio sto album,,,,
    Plaka exei! Telos pantwn!

    Metallica RULEZ!
    rapsodos
    05.05.2003, 16:10
    Γεια σας. Εβαλα και εγω 2 φωτογραφιες, μια απο την δουλεια μου και μια με εμενα. Η συνεχεια επι της οθονης.
    nightwish
    07.05.2003, 01:08
    oups na mai!!
    jorge
    07.05.2003, 12:50
    Πολλοί ίσως είχατε παρατηρήσει οτι φτιάχνοντας το προσωπικό σας άλμπουμ, όταν πατούσατε σε κάποια φωτογραφία εμφανιζόταν πάντα η πρώτη.

    Το πρόβλημα λύθηκε χάρη στην... efterpipalasidou που μας ενημέρωσε!

    Α, και κάτι άλλο... Μην βάζετε φωτογραφίες τύπου BMP (π.χ. photo.bmp), αλλά μόνο JPG (π.χ photo.jpg)! Και προσοχή να μην ξεπερνάνε το ανώτατο όριο (150 KB) γιατί το σύστημα δεν θα τις δεχθεί.

    Αν έχετε εντοπίσει και τίποτα άλλο, πείτε μου
    leoport
    07.05.2003, 17:58
    gine ayto pou thes kane auto pou thes mono ena pragma kai istero siopi tha perimeno oso xriastei me to shmadi sto vorra ekei ta pragmata se seira kai oxronos kritis


    christiano
    10.05.2003, 01:17
    Φανερωθηκα και εγω!Εβαλα μια φωτογραφια μου,και καποιες αλλες απο Floyd ,Tiger lillies, kai φυσικα Hendrix......auta.....



    "Η μουσικη ειναι η μονη γλωσσα που ολος ο κοσμος καταλαβαινει.
    Ο μονος τροπος συνεννοησης.Ειναι μια αδελφοσυνη.
    Να το θυμασαι φιλε μου.Καποτε δεν θα χρειαζεται να μιλαμε...."
    Π.Σιδηροπουλος
    ALKOX
    12.05.2003, 16:35
    " Οι μόνοι που αξίζουν για μένα είναι οι τρελοί, αυτοί που τρελαίνονται να ζήσουν, να μιλήσουν, να σωθούν που ποθούν τα πάντα την ίδια στιγμή, αυτοί που ποτέ δεν χασμουριούνται ή δεν λένε κοινότοπα πράγματα, αλλά που καίγονται, καίγονται, καίγονται σαν τα μυθικά ρωμαικά κεριά…''
    georock
    13.05.2003, 22:30
    Kalos sas vrika files kai filoi!
    ALKOX
    14.05.2003, 14:57
    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 'ΚΕΙΝΗ.....
    Rose
    23.05.2003, 11:44
    Na'mai ki egw! Ebala mia photo mesa thn wra pou testarw th webcam!
    a_r_i_s
    01.06.2003, 20:06
    aris
    elissavet
    03.06.2003, 08:32
    E NAI LOIPON,
    EBALA KAI EGO 2 PHOTOS, OXI EMENA, ALLA TON THEOFRASTO, TRELLO BATRAXAKO POY BRHKA PANO SE ENA FYLLARAKI ENOS LOYLOYDIOY, KAI HLIOBASILEMA STO CLEARWATER-FLORIDA
    Dimitrios
    03.06.2003, 17:30
    Να 'μαι!!!!
    Εγω και το μπασο μου!!!!!!!!!!!!
    gate
    05.06.2003, 03:25
    Quote:

    05-06-2003 στις 03:02, stefke wrote:
    stefanos.picture uploaded
    (parepiptontos i Gate exei poli oraio avatar pic.alla kammia foto sta prosopika tis stoixeia..... )



    Στέφανε πολλα σενάρια παίζουν ως απάντηση:
    1. ή μοιάζω αρκετά με το avatar.pic μου, οπότε δεν υπάρχει λόγος και άλλης φοτο
    2. ή δε μοιάζω καθόλου, αλλά θα θελα πολύ να ήμουν όπως η κοπελιά στο avatar.pic, οπότε...τι να τη βάλω την αληθινή μου φοτο...;
    3. ή - το απλούστερο - μεταξύ των λέξεων "μυστήριο" και "αποκάλυψη" προτιμω το "μυστηριο"
    Witchking
    05.06.2003, 06:07
    Quote:

    05-06-2003 στις 03:02, stefke wrote:
    stefanos.picture uploaded
    (parepiptontos i Gate exei poli oraio avatar pic.alla kammia foto sta prosopika tis stoixeia..... )



    Prospa8oume toso kairo na thn peisoume! Exw faei ta niata mou. Loipon file stefane sou dinw thn skytalh.
    gate
    06.06.2003, 17:37
    Witchking... τώρα θες να πιστέψω ότι μόνη σου έννοια είναι να με πείσεις να βάλω φότο...?

    Στέφανε ομολογώ η απάντησή σου ικανοποιητική πέραν του αναμενόμενου...
    Ευχαριστώ για όσα λες και που εκδήλωσες το ενδιαφέρον να μάθεις ποιά είμαι εγώ που γράφω.
    Είναι στ' αλήθεια διαφορετικό να έχεις και την εικόνα του προσώπου που γράφει κάτι, γιατί σίγουρα συχνά το πρόσωπο σου λέει πολλά περισσότερα απ' ό,τι τα ίδια τα λόγια. Και από αυτήν την άποψη, δικαιολογημένο το αίτημα

    Παρ' όλ' αυτά όμως προτιμώ να εμμείνω στην αρχικη μου απόφαση, γιατί από την άλλη πλευρά πιστεύω πως αυτή και μόνη η ψυχρή αποτύπωση του προσώπου μας σε μια μικρή στιγμούλα της ζωής μας, δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος για να μας "δει" πραγματικά κάποιος που δεν μας έχει γνωρίσει ποτέ άλλοτε.
    Ξέρεις τι μπορεί να ικανοποιήσει μια φότο εν προκειμένω ας πούμε στο site ; (και εξαιρώ τις περιπτώσεις όσων γενικά πλασάρονται για να βρουν ταίρι..., κάτι που συμβαίνει αλλού βέβαια κατά κόρον και εδώ που τα λέμε δεν είναι και απαραίτητα επιλήψιμο...Καθένας όπως νομίζει... ) Μπορεί λοιπόν μόνο να μας εξασφαλίσει εν προκειμένω ένα "φόντο" πίσω από τα γραφόμενά μας. Ένα φόντο όμως τόσο άκαμπτο και αφύσικο που αδικεί ό,τι είμαστε...
    Μπορεί αυτό το φόντο να σου αρκεί εσένα βέβαια στην περίπτωσή μου, δεν αρκεί όμως καθόλου σε εμένα...
    Για να μιλήσουμε λοιπόν πιο ...σοβαρα... ...δεν είναι ακριβώς θέμα μυστικοπάθειας, όπως άφησα να εννοηθεί προηγουμένως...Είναι καθαρά θέμα αντίληψης για την επικοινωνία των ανθρώπων. Προτιμώ μέσα από αυτόν το χώρο που δυσκολεύει ο ίδιος, από τη φύση του, την επικοινωνία, να προσπαθώ να προσεγγίζω τους συνομιλητές μου με το λόγο, που βγαίνει το ίδιο αληθινά και αβίαστα, όπως αν τους είχα μπροστά μου face to face...Σίγουρα δε θα έκανα κάτι που θα δυσκόλευε ακόμα περισσότερο την επικοινωνία και ως τέτοιο εννοώ να παγιώσω την εικόνα μου σε μια "φωτογραφική πόζα", που μακράν θα απέχει στην πραγματικότητα από την ...πραγματικότητα...

    Εν ολίγοις...
    Ακόμα και αν δεις τη φωτογραφία μου.., τελικά δε θα "δεις ποιος ειναι αυτός που γράφει"..., το ίδιο και εγώ για σένα ή οποιονδήποτε άλλον.

    Sorry...Jorge....προπαγανδίζω το photo album τώρα, το ξέρω...Ελπίζω να μη γίνει αυτό λόγος...ανασχηματισμού...

    "Η ζωή χωρίς μουσική θα ήταν ένα σφάλμα..." Νίτσε

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: gate στις 06-06-2003 18:06 ]
    jorge
    06.06.2003, 19:01
    Quote:
    Sorry...Jorge....προπαγανδίζω το photo album τώρα, το ξέρω...Ελπίζω να μη γίνει αυτό λόγος...ανασχηματισμού...



    Όχι Gate μου, δεν υπάρχει λόγος. Είναι προσωπική σου άποψη και ασφαλώς σεβαστή.

    Πάντως κάποιος από δω μέσα πρέπει να έχει αποκαλύψει κάποια πράγματα για την εξωτερική σου εμφάνιση, δεν μπορώ να δώσω κάποια άλλη εξήγηση για τις σχετικές απαιτήσεις... "Μεγάλο σουξέ" που λέει και ο λαός