ελληνική μουσική
    785 online   ·  210.865 μέλη

    Η Καλομοίρα στο Ηρώδειο

    maspa
    18.09.2006, 21:15
    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 18-09-2006 στις 20:51 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 18-09-2006 στις 20:47 έγραψε...
    Παράθεση:

    μπατονετες υπάρχουν...όπως και κουμουνιστες βορείων προαστείων...



    Παιαιαιαιαιζειεις,ναι με παιαιαιαιαιιζειειειιεις....





    Hellooooo! Άλλο το ένα άλλο το άλλο!Αν προτιμάς να βλέπεις ένα χαζοχαρούμενο να χοροπηδά και να κάνει πως τραγουδα νιαουρίζοντας, τότε με γειά σου με χαρά σου....Αλλά μη συγκρίνεις και μη κρίνεις κάποιον από τις πολιτικές του πεποιθήσεις...Α!Και που "σαι,για να μη ξεφεύγουμε από το θέμα της συζήτησης: Φιλάκ-ι-α!
    heartbreak-kid
    18.09.2006, 21:22
    γιατί να μην τον κρίνω από τις πολιτικές του πεποιθήσεις όταν μου δίνη λαβές για σχόλια??δεν το καταλαβα...μαλλον λάθος σας το έχουν πουλήσει το παραμυθάκι...
    επίσης φιλάκια και χαιρετίσματα στον τραγουδισταρά που ειναι στο ΔΟΛ για καφεδάκι...
    maspa
    18.09.2006, 21:30

    Το θέμα ήταν άλλο,κι έχουμε ξεφύγει! Αλλά το ότι θα το άκουγα αυτό(ή μάλλον διάβαζα) ούτε που θα το φανταζόμουν.....Τώρα πια δε με ξαφνιάζει τίποτα!
    vero
    18.09.2006, 21:34
    Παιδια μην τσακωνεστε γιατι ο καθενας μας ακουμε διαφορετικη μουσικη και τραγουδιστες τεεεεεεεεεελοοοοοοοοοοοοοοοσ!!!!!!
    heartbreak-kid
    18.09.2006, 21:43
    απλά τα πράγματα και welcome to the jungle...όταν το παίζη αδικημένος και οπαδος του ΚΚΕ και ταυτόχρονα τρέχει με τον κύριο λαμπράκη του ΔΟΛ μου δίνει όλο το δικαίωμα να τον κατακρίνω.όχι επειδη είναι κομουνιστης ή αριστερός.για μενα αυτά τα δυο δεν κολλάνε και γιαυτό τον κατακρίνω!εν παση περιπτώσει,υπάρχει και κάτι που λέγεται αισθητική.και την δική μου την θίγει το προαναφερθέν θέαμα!οκ??
    maspa
    18.09.2006, 21:50
    Το μέλος heartbreak-kid στις 18-09-2006 στις 21:43 έγραψε...
    Παράθεση:

    απλά τα πράγματα και welcome to the jungle...όταν το παίζη αδικημένος και οπαδος του ΚΚΕ και ταυτόχρονα τρέχει με τον κύριο λαμπράκη του ΔΟΛ μου δίνει όλο το δικαίωμα να τον κατακρίνω.όχι επειδη είναι κομουνιστης ή αριστερός.για μενα αυτά τα δυο δεν κολλάνε και γιαυτό τον κατακρίνω!εν παση περιπτώσει,υπάρχει και κάτι που λέγεται αισθητική.και την δική μου την θίγει το προαναφερθέν θέαμα!οκ??



    Μήπως να ανοίξουμε νέο topic με αποκλειστικό θέμα "Νταλάρας";
    Τα παραπάνω για να είμαι ειλικρινής δεν τα γνώριζα....Αλλά όπως και να 'χει το σχόλιο το δικό μου αφορούσε την ακουστική αισθητική μου...Μη τα συγχέουμε.
    Sapios_is_back
    26.12.2006, 15:16
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 18-09-2006 στις 11:14 έγραψε...

    Α!!και κάτι ακόμα...όσοι θεωρούν τον εαυτό τους τόσο έξυπνο και με τόσο μεγάλη δόσι χιούμορ ώστε να κοροιδεύουν την συγκεκριμένη κοπέλα παραλλάζοντας το όνομα της από καλομοίρα σε κακομοίρα,ας θυμηθούν την τελευταία φορά που ενεφάνισαν ένα μικρό ίχνος ευαισθησίας στην ζωή τους,βλέποντας να κοροιδεύουν κάποιον συμμαθητη τους λόγω ονόματος (εκτός κι αν έγιναν αντικείμενο χλεύης οι ίδιοι και έχουν συμπλέγματα)...Αυτό δεν είναι χιούμορ αδέρφια...try harder....



    Εκει κόλλησες εσυ. Το είπες και στο άλλο θέμα. Αυτό σε πείραξε.
    Και μιας και είπες πάλι για αυτό το πράγμα οτι "δεν είναι και τόσο αντρικό", πές μου τωρα εσυ αν είναι αντρικά αυτά που γράφεις περι "κοίταγμα στον καθρέφτη" και "αντικείμενο χλεύης ο ίδιος" και και και.
    Αυτά είναι χοντράδες φιλαράκο.
    Οσο για το ξύδι, καλό κανει αρκεί να μην είναι λιγμένο.

    Just try harder.

    PROFBASILHS
    26.12.2006, 15:19
    `Αλλο ένα έγκλημα κατά του πολιτισμού . . .
    LittleJohn
    26.12.2006, 16:40
    Η Κακομοιρα στο Ηρωδειο?Ε δεν ειμαστε καλα.Σκεφτομαι το καημενο το κοσμο που ετυχε να παρεβρισκεται εκει.
    tolaruba
    26.12.2006, 23:49
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 18-09-2006 στις 11:14 έγραψε...

    Α!!και κάτι ακόμα...όσοι θεωρούν τον εαυτό τους τόσο έξυπνο και με τόσο μεγάλη δόσι χιούμορ ώστε να κοροιδεύουν την συγκεκριμένη κοπέλα παραλλάζοντας το όνομα της από καλομοίρα σε κακομοίρα,ας θυμηθούν την τελευταία φορά που ενεφάνισαν ένα μικρό ίχνος ευαισθησίας στην ζωή τους,βλέποντας να κοροιδεύουν κάποιον συμμαθητη τους λόγω ονόματος (εκτός κι αν έγιναν αντικείμενο χλεύης οι ίδιοι και έχουν συμπλέγματα)...Αυτό δεν είναι χιούμορ αδέρφια...try harder....



    Sapios_is_back
    18.01.2007, 23:26
    Πιείτε κι'αλλες μπίρες να ξεχάσουμε το γεγονός.

    jorge
    19.01.2007, 14:27
    Εμείς το είχαμε ξεχάσει, εσύ το θυμήθηκες
    ageras
    19.01.2007, 14:28
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-01-2007 στις 14:27 έγραψε...

    Εμείς το είχαμε ξεχάσει, εσύ το θυμήθηκες





    XeniaRodo
    19.01.2007, 14:56
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-01-2007 στις 14:27 έγραψε...

    Εμείς το είχαμε ξεχάσει, εσύ το θυμήθηκες



    Aυτό ήθελα να γράψω κι εγώ, με πρόλαβες....
    jorge
    19.01.2007, 15:03
    Και γιατί δεν το ξανάγραψες;
    XeniaRodo
    19.01.2007, 15:07
    E?
    kotsiroula
    19.01.2007, 15:30
    δεν παμε καθολου καλα...
    η καλομοιρα εκει???
    την εχουμε ξεφτιλισει τελειως την μουσικη.....
    Sapios_is_back
    20.01.2007, 18:08
    Πες τα kotsiroula, ξεφτίλα τελείως.

    Και γω θα τους το θυμίζω συνέχεια.
    kadmilos
    20.01.2007, 20:20
    Βασικη αρχη μαρκετινγκ. Τοποθετεις το προιον σου στην αγορα. Χαρακτηριστικα η πιο απλη λειτουργια ειναι το positioning map βαζεις στις 4 ακρες διαφορετικα και αντιθετα χαρακτηριστικα και τοποθετεις το προιον. πχ αριστερα(δυτικα)ποιοτητα,δεξια(ανατολικα) ομορφο θεαμα,πανω(βορεια) υψηλη τιμη και κατω(νοτια)χαμηλη τιμη.Επιλεγεις τι θες.Ομορφο θεαμα και υψηλη τιμη?Η ποιοτητα και παλι υψηλη τιμη? Μπρει να τοποθετησεις το προιον και στο ποιοτητα και χαμηλη τιμη η στο θεαμα και χαμηλη τιμη αλλα δεν συμφερει εκτος και να πιασεις niche market δηλαδη ενα συγκεκριμενο ακρωατηριο.
    Τωρα εγω ξερω οτι μερικοι που εχουν τοποθετηθει στο χαρτη της ποιοτητας ειναι καραγκιοζηδες που δεν αξιζουν αυτο το χαρακτηρισμο(αλλο θεμα εδω το τι ειναι ποιοτητα και τι οχι,αλλα αφου μας το δινουν οι marketers ετοιμο,εμεις αρκουμαστε εκει). Ε λοιπον παιδια να σας πω κατι απλο,αν απο την αρχη μας ελεγαν οτι η καλομοιρα ειναι ποιοτητα και το κοριτσακι εβγαινε με αλλο τροπο καποιοι εδω μεσα θα σκιζανε τα ρουχα τους να πανε να τη δουνε.
    Καλομοιρα η κοτσιρας για μενα:ενα και το ιδιο.Αλλα αντιδρασεις για τον αλλον δε βλεπω πουθενα.Αυτος ειναι πολιτισμος λενε οι marketing managers ας γελασω λεω εγω.
    gillou
    22.01.2007, 20:40
    ελεος η κοπελα! το κανε και στον αρναουτογλου αυτο! λες και μπορει να κανει τιποτα αλλο!! χαχαχαχα